iPhone’a Özel Kablosuz Şarj Destekli Stant: Logitech Powered

iPhone’a Özel Kablosuz Şarj Destekli Stant: Logitech Powered

408
main

iPhone kullanıcıları için geliştirilen özel tasarım ürünlere bir yenisi eklendi. Üstelik her iPhone kullanıcısının en önemli dertlerinden biri olan şarj konusunda radikal bir çözüm sunuyor. Logitech Powered, hem bir telefon standı görevi görüyor, hem de kablosuz olarak iPhone’unuzu şarj ediyor. Yani tak çıkar derdi olmadan şarj işini kolaylaştırıyor.

Telefon kullanıcılarının cihazlarını sıklıkla şarj etmesi ihtiyacı üzerinden farklı alternatifler geliştiriliyor. Apple ile işbirliği yapan Logitech, tasarladığı kablosuz şarj standı Powered ile bu işe köklü bir çözüm getiriyor.

iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X’i kablosuz olarak şarj edebilen Logitech Powered, telefonların şarj olurken aynı anda kullanılabilmesine imkân tanıyor. Telefonun yatay ya da dikey bir şekilde kullanılabilmesi için uygun bir konumlandırma sunan Logitech Powered, şarj esnasında video izlemeyi, metin okumayı, bildirimleri takip etmeyi ve FaceTime üzerinden konuşmayı kolaylaştırıyor.

Kauçuk malzemeye sahip u-şekli sayesinde bu cihaz, maksimum 3mm kalınlıktaki koruyucu kılıfa sahip iPhone’u sabit tutarak güvenli ve sürekli bir şarj imkanı sağlıyor. iPhone için optimize edilen ve Qi sertifikasına sahip olan POWERED, sıcaklığı düzenlemeye yardımcı olan aşırı ısınmaya karşı koruma sistemiyle göze çarpıyor. Logitech Powered, kullanım esnasında telefonun arkasında kalan LED aydınlatmasıyla, iPhone’un şarj olduğunu kullanıcının dikkatini dağıtmadan doğrulayabiliyor.

iPhone’un zarafetiyle birleşen bir tasarıma sahip olan Powered, sorunsuz bir şarj deneyimi sunuyor. Geleneksel kablosuz şarj cihazlarının aksine, telefonu tam hizalamaya gerek kalmadan Logitech Powered kullanılabiliyor.

Yazar Hakkında

Gazeteciliğe 1996'da, PC Magazine Türkiye’de muhabir olarak başlayan Erdal Kaplanseren; Yeni Yüzyıl, Milliyet, Vatan, Posta ve Hürriyet gazetelerinde teknoloji yazarlığı ve editörlüğü yaptı. PC Magazine, .net ve PCnet gibi dergilerde editörlük ve yayın yönetmenliği görevlerini yürüttü. Kariyerine Radyo Kozmos, NTV Radyo ve CNBC-e ile farklı mecralar ekledi. Hürriyet ve Doğan Burda gruplarında dijital yayıncılık konusunda görevler aldı, yöneticilik yaptı. 2014'te Doğan Grubu'ndan ayrılarak kendi içerik girişimi olan Layka'yı kurdu. Dijital yayıncılık hizmetlerinin yanı sıra Tekno TV adlı video blogu ile Teknolog.com adlı teknoloji haber blogunu hazırlıyor.

İlgili Yazılar