iPhone’a Özel Kablosuz Şarj Destekli Stant: Logitech Powered

iPhone’a Özel Kablosuz Şarj Destekli Stant: Logitech Powered

592
main

iPhone kullanıcıları için geliştirilen özel tasarım ürünlere bir yenisi eklendi. Üstelik her iPhone kullanıcısının en önemli dertlerinden biri olan şarj konusunda radikal bir çözüm sunuyor. Logitech Powered, hem bir telefon standı görevi görüyor, hem de kablosuz olarak iPhone’unuzu şarj ediyor. Yani tak çıkar derdi olmadan şarj işini kolaylaştırıyor.

Telefon kullanıcılarının cihazlarını sıklıkla şarj etmesi ihtiyacı üzerinden farklı alternatifler geliştiriliyor. Apple ile işbirliği yapan Logitech, tasarladığı kablosuz şarj standı Powered ile bu işe köklü bir çözüm getiriyor.

iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X’i kablosuz olarak şarj edebilen Logitech Powered, telefonların şarj olurken aynı anda kullanılabilmesine imkân tanıyor. Telefonun yatay ya da dikey bir şekilde kullanılabilmesi için uygun bir konumlandırma sunan Logitech Powered, şarj esnasında video izlemeyi, metin okumayı, bildirimleri takip etmeyi ve FaceTime üzerinden konuşmayı kolaylaştırıyor.

Kauçuk malzemeye sahip u-şekli sayesinde bu cihaz, maksimum 3mm kalınlıktaki koruyucu kılıfa sahip iPhone’u sabit tutarak güvenli ve sürekli bir şarj imkanı sağlıyor. iPhone için optimize edilen ve Qi sertifikasına sahip olan POWERED, sıcaklığı düzenlemeye yardımcı olan aşırı ısınmaya karşı koruma sistemiyle göze çarpıyor. Logitech Powered, kullanım esnasında telefonun arkasında kalan LED aydınlatmasıyla, iPhone’un şarj olduğunu kullanıcının dikkatini dağıtmadan doğrulayabiliyor.

iPhone’un zarafetiyle birleşen bir tasarıma sahip olan Powered, sorunsuz bir şarj deneyimi sunuyor. Geleneksel kablosuz şarj cihazlarının aksine, telefonu tam hizalamaya gerek kalmadan Logitech Powered kullanılabiliyor.