Rahat Kablosuz Klavye ve Fare Seti: MK540 Advanced

Rahat Kablosuz Klavye ve Fare Seti: MK540 Advanced

1248
MK540 Advancedmain

Klavye ve fare setleri artık tasarımları ve fonksiyonlarıyla tüketicinin beklentilerine göre önemli farklılıklar gösteriyor. Bir klavye-fare seti almadan önce mutlaka kişisel beklentilerinizi belirlemelisiniz. Bu pazarın en önemli üreticilerinden biri olan Logitech, farklı ihtiyaçlara özel geliştirdiği modellerle ülkemizde de oldukça ilgi görüyor. Şirketin yeni ürünlerinden MK540 Advanced, rahatlık ve kolay kontrolü ön planda tutuyor.

Bilgisayar donanımları üreticisi Logitech; hassaslık, rahatlık ve güvenilirlik özellikleriyle dikkat çeken klavye ve mouse seti MK540 Advanced’i Türkiye’de piyasaya sundu. Setin standart boyuttaki klavyesi, alışılagelmiş tuş dizilimiyle dikkat çekiyor.

Simetrik olarak tasarlanan mouse, sağ ve sol ele mükemmel uyum sağlayarak çok yönlü kontrol imkânı sunuyor. Uzun süreli kullanıma uygun üretilen setteki klavye pil değişimi olmadan 36 ay, mouse ise 18 ay çalışabiliyor.

MK540 Advanced

MK540 Advanced ile güvenli ve rahat kullanım

Logitech’in yeni modeli MK540 Advanced, kutudan çıkan dahili Logitech Unifying USB alıcısı sayesinde, 10 metreye kadar güvenilir ve şifreli kablosuz bağlantı sunuyor. Özel tasarlanmış avuç içi dayanağı ve ayarlanabilir ayakları, rahat, sessiz ve hassas kullanıma imkân sağlıyor.

Klavyenin kullanışlı kısayol tuşları sayesinde, medya, hesap makinesi ve pil kontrolü gibi işlevlere doğrudan erişilebiliyor. Fn tuşuyla ulaşılabilen diğer kısayollar ise Logitech Options yazılımıyla kolayca ayarlanabiliyor.

MK540 Advanced