Kazananlar Günü Başladı

Kazananlar Günü Başladı

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü’nün ayrıcalıklarla dolu dünyasının herkes tarafından deneyimlendiği büyük gün geldi! Tüm fırsatlara ek indirimler, en iyi fiyat garantili ürünler ve sürpriz kampanyalarla kazandıran Kazananlar Günü 7 Ekim 20.00’da başlıyor, 8 Ekim 23.59’da sona eriyor. 

Milyonlarca üründe fırsatlar

Onlarca kategoride geçerli %75’e varan indirim, tam ihtiyacınız olan ürünlere en iyi fiyatla sahip olmak için büyük fırsat! Yapı market, ev dekorasyon, otomobil, motosiklet, evcil hayvan ürünleri, süpermarket, giyim, aksesuar, kozmetik, kişisel bakım, saat, anne bebek, oyuncak, spor outdoor, bilgisayar tablet, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, TV, ses, görüntü, oyun konsolu ve cep telefonu kategorilerinde fırsatları yakalamak için tek şart Kazananlar Kulübü üyesi olmak!

Kazananlar Kulübü nedir? 

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü, GittiGidiyor’un belirli sıklıkta ve tutarda alışveriş yapan müşterilerine özel sunduğu bir ayrıcalık programı. Kazananlar Kulübü’ne katılanlar GittiGidiyor’un fırsatlarla dolu dünyasında ekstra indirimler kazanma ve kişiye özel indirimlerden yararlanma şansına sahip oluyor. Siz de GittiGidiyor alışverişlerinizle Kazananlar Kulübü’ne katılabilirsiniz.

Kazananlar Günü’ne özel üyelik

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesi değilseniz; 7-8 Ekim’de Kazananlar Kulübü fırsatlarını yakalamak için kampanyaya özel üyelik satın alabilirisiniz. 

Kazananlar Kulübü’ne katılın ve Kazananlar Günü’nde akıllı alışverişin keyfini çıkarın.