Her Yaştan Öğrenci ve Eğitimci İçin Gerekli 15 Teknoloji Ürünü

Her Yaştan Öğrenci ve Eğitimci İçin Gerekli 15 Teknoloji Ürünü

593
eğitimci

İnsanların hem gerçek kimlikleriyle hem de dijital kimlikleriyle var olduğu teknoloji çağında teknoloji eğitim sistemine de yansıyor. Eğitimci hedef kitlesine ulaşmak için teknolojiyi bir yol, bir araç olarak kullanıyor ve öğrenciler de başarı grafiğini yükseltmek için öğretmenlerin kılavuzluğunda teknolojiyi kullanıyor.7’den 70’e hemen herkesin en az bir teknolojik alete sahip olduğu teknoloji çağında, eğitimde teknolojiden yararlanabileceğiniz ürünleri GittiGidiyor’da bulabilirsiniz.

Teknoloji öğretimde yardımcı bir rol üstleniyor ve hem öğrencilerin hem de eğitimcilerin işini kolaylaştırıyor. Sizler için eğitim alanında hayatınızı kolaylaştıracak ürünleri derledik. İşte, eğitim alanında harikalar yaratan, her yaştan öğrenci ve eğitimci için gerekli 15 teknoloji ürünü.

1. Acer ES1

Fiyat- performans segmentinin önemli ürünlerinden biri olan Acer ES1, kapsamlı özellikleriyle konforlu çalışma imkânı sunuyor. Acer’ın kendine özgü tasarım çizgilerini üzerinde taşıyan dizüstü bilgisayar hem öğrenciler hem de eğitimciler için ideal. Dizüstü bilgisayar modeli, 15,6 inç ekran genişliğine sahip.

2. Nebula Capsule

Görsel etki yaratmak ve dikkatleri yüksek düzeyde tutmak isteyen eğitimciler, geleneksel projeksiyon makinelerinin özelliklerini yalnızca bir kola kutusu büyüklüğündeki gövdesinde toplayan Nebula Capsule’den büyük fayda sağlayacaktır. Dünyanın en saygın tasarım ödüllerinden biri olan Red Dot Design Award’ın da sahibi olan ürün, akıllı telefon ve bilgisayarlara kolayca bağlanabiliyor.

3. Xiaomi Mi Pro 10000 mAh Type-C PowerBank

Powerbank modelleri, öğrencilerin ve eğitimcilerin şarj sorununa pratik ve gerçekçi bir çözüm sunuyor. 10000mAh yüksek kapasiteli premium ATL Li-polymer pil hücrelerini kullanan Xiaomi Mi Pro, cihazınızı en hızlı ve en güvenli şekilde şarj etmenizi sağlayan otomatik cip sistemine sahip.

4. Apple AirPods 2 Bluetooth Kulaklık 

Kablosuz bluetooth kulaklıklar, en faydalı teknolojik ürünler arasında sayılıyor. Apple AirPods 2 Bluetooth Kulaklık modeli, kalabalık okul ortamında ders aralarında telefon görüşmeleri yapmak veya müzik keyfi yapmak isteyenlerin imdadına yetişiyor.

5. Soundlife ULTIMATE 10W Kablosuz Araç İçi Şarj Cihaz

Araç içi şarj cihazları, okul yolculuğunda telefon ve tabletlerin bataryasını sorun olmaktan çıkarıyor. Soundlife Kablosuz Araç İçi Şarj Cihazı, aynı anda iki telefonu şarj edebilme özelliğine sahip ve her araç ile uyumlu.

6. Nonda Zus Akıllı Şarj Cihazı ve Araç Yer Bulucu

Kalabalık okul çıkışlarında yorgunluğun da etkisiyle aracınızın yerini bulmakta zorlanabilirsiniz. Bu durumda araç içi yer bulucu size büyük kolaylık sağlayacaktır. Telefonunuzdaki uygulama aracılığıyla aracınızın yerini kolayca öğrenebileceğiniz Nonda Zus- Akıllı Araç Şarjı Cihazı Araç Yer Bulucu, üstün Alman tasarımı ile Amerikan teknolojisini birleştiriyor.

7. Novatek NT232GW+128GB Araç İçi Kamera

Yol güvenliği için ihtiyaç halini alan araç içi kameralar, “suç kimde?” tartışmasını engelleyerek hakkınızı aramanın da kolay yolu. Novatek Hız Ölçer Çift Yön Araç İçi Kamera, 170° geniş açılı gece görüşlü ön kamera lensi ve 120° geniş açılı gece görüşlü arka kamera lensine sahip. Okula kendi aracınızla gidiyorsanız, Novatek Hız Ölçer Çift Yön Araç İçi Kamera’yı edinmelisiniz.

8. Sony WH-1000XM3 Kablosuz Kulaklık

Kalabalık okul ortamında, ders aralarında en büyük ihtiyacı sessizlik olan öğretmenler, gürültü önleyici kulaklıklar sayesinde ders aralarında özgürlüğün tadını çıkarabiliyor. Sony Gürültü Önleyici Kulak Üstü Kablosuz Kulaklık, 30 saat pil ömrü sunuyor.

9. Type-C To USB Dönüştürücü Kablo

Eğitim sürecinde görsel ve işitsel araçların etkisi büyük. Type-C To USB Dönüştürücü Kablo da bilgilerin ölümsüzleştirilmesine katkıda bulunuyor. USB kablo; Macbook, iPad Pro, Xiaomi, HTC, Samsung Galaxy modelleriyle uyumlu.

10. Amazon Kindle Paperwhite Kitap Okuyucu

e-kitap okuyucu cihazlar, kitap okuma alışkanlığına farklı bir boyut kazandırıyor. “Ne okusam? Yanıma ne alsam?” gibi kararsızlıkları ortadan kaldıran Kindle Paperwhite, gerçek kâğıt gibi okunan 300 ppi parlama içermeyen ekran üzerine kurulu. Üstelik dâhili ayarlanabilir ışığı sayesinde gece ve gündüz, içeride ve dışarıda okumaya olanak sağlıyor.

11. HP 3788 Çok Fonksiyonlu Yazıcı Fotokopi Tarayıcı 

Hem öğrencilerin hem öğretmenlerin en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden biri çıktı almak, evrak taramak. Dolayısıyla okullarda fotokopi almak için uzun bir bekleyiş gerekli olabilir. Dünyanın en küçük all-in-one yazıcısıyla yerden tasarruf edebilir ve tüm mobil cihazlardan kolayca baskı alabilir, ihtiyaç duyduğunuz evrakları tarayabilirsiniz.

12. Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Yabancı dil derslerinde ve sunum ve proje gibi konularda sınırlı ses gücü büyük problemdir. Zarif tasarımlı Kablosuz Bluetooth Hoparlör HD Ses Gelişmiş Bas 20W, 10 saate kadar çalma süresini destekliyor ve üstün ses kalitesiyle düşük ses sorununu ortadan kaldırıyor. LED ışıklarını ruh halinize göre değiştirebileceğiniz taşınabilir hoparlör modeli; iPhone, iPad, dizüstü bilgisayar, Androidler, Samsung, tabletler, MP3 çalar, Echo Dot, PC TV vb. Ile geniş uyumlu.

13. Samsung Galaxy Tab E

Öğrenciler ve eğitimciler için dizüstü bilgisayarların taşınma açısından zor geldiği noktada tablet bilgisayarlar devreye giriyor. Samsung’un 9.6 inç boyutunda ekrana sahip olan Tab E model tablet bilgisayarı; 5000 mAh kapasiteli batarya, 2 megapixel ön 5 megapixel arka kamerası, 8 GB depolama alanı ve 1.5 GB RAM’e sahip. Tabletin en dikkat çekici özelliği internet kullanımlarını kontrol altında tutmaya yarayan Çocuk Modu Uygulaması bulunması.

14. Sandisk Ultra Flair 256GB USB 3.0 Flash Bellek

USB Bellekler, küçük boyutları ve uzun ömürleriyle DVD ve Cd’lerin yerini aldı. Öğrenci ve öğretmenlerin dosyalarını uzun süre güvenle saklayabilmesinin yolu USB Bellekler. Sansisk’in dosyaları hızlıca aktarmayı sağlayan Flash bellek modeli, sağlam metal gövdesiyle hem zarif hem de darbelere karşı dayanıklı.

15. My Valice Smart Bag Business Akıllı Sırt Çantası

Özellikle öğrenciler için okul hayatının olmazsa olmazlarının başında sırt çantaları geliyor. Teknolojinin eğitimde aracı olduğu bu süreçte de sıradan sırt çantaları yetersiz kalıyor ve USB girişi entegre edilen çantalar devreye giriyor. Ergonomik ve ortopedik ayarlanabilir omuz askılarıyla rahat kullanım için tasarlanmış olan My Valice Smart Bag Busıness Usb Şarj Girişli Akıllı Notebook Sırt Çantası, kullanıcısına şarj sorunu yaşamayacağını garantiliyor.