GittiGidiyor’dan Alabileceğiniz 10 Uygun Fiyatlı Klima

GittiGidiyor’dan Alabileceğiniz 10 Uygun Fiyatlı Klima

4580

Fazla sıcağın beyin fonksiyonlarını ve bedensel aktiviteyi düşürdüğü bilimsel bir gerçektir. Bunun yanı sıra sıcak ortamlarda böcek ve bakteri ürümesi durur. Dolayısıyla soluduğunuz havanın kalitesinin yükselmesini sağlamak ve pek açıdan fayda sağlamak için klima almanızı öneririz. Hem bütçeyi sarsmayan fiyata sahip hem de iyi performans gösteren kaliteli uygun fiyatlı klima için Gittigidiyor’dan satın alabileceğiniz klima modellerini incelemelisiniz. İşte karşınızda Gittigidiyor’dan alabileceğiniz uygun fiyatlı 10 klima.

Baymak Elegant Plus 12 A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Duvar tipi-salon tipi split klima sistemleri denildiğinde akla gelen ilk markalardan olan Baymak’ın bu ürünü, çevre dostu özellikleri ve sezonsal verimlilik standartları ile üstün performans gösteriyor. Lonizer teknolojisi ile ferahlatıcı hava sirkülasyonuna imkân tanıyarak sağlıklı yaşam alanları oluşturan kısa yol tuşlarıyla konfor beklentilerine ideal çözümler sağlıyor.

Vestel Nature Plus Buzz 12 A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Vestel’in DC Inverter teknolojisiyle küçük metrekareye sahip alanlarda ideal iklimlendirme sunan kliması,  akıllı fonksiyonlarıyla yeni nesil klima beklentilerini karşılıyor.

Samsung AR5500 AR18JSFSCWK/SK A++ 18000 BTU Duvar Tipi Klima

Kore ve Japonya’daki test laboratuvarlarında test edilen, H1N1 alt türü dahil, 4 virüs türü üzerinde ve bazı bakterilerde etkili olan Samsung klima, Dijital Inverter’i ile daha fazla enerji verimliliği sağlıyor.

Hotpoint SPIW409LHP Elegance 9000 BTU Klima

Hotpoint firmasının kendini sürekli geliştiren teknolojisinin örneği olan klima, fonksiyonel özellikleri ile ön plana çıkan iklimlendirme ürünleri arasında yer alıyor. Hotpoint klimanın kolayca yıkanıp temizlenebilen filtreleri yüzde 99.99 toz tutma performansıyla havayı tozdan arındırıyor.

İklimsa Denki DEN9 9000 BTU Inverter Klima

İklimsa klima ile uzun yıllar boyunca yazları serinliğin, kışları sıcaklığın keyfini sürebilirsiniz.

DemirDöküm A5 12 A++ 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima

Demirdöküm klima, Inverter DC teknolojisi sayesinde düşük enerji tüketimine destek olduğu gibi R32 gaz kullanımı sayesinde çevreyi korur. Kışları aşırı soğuk, yazları aşırı sıcak bölgelerde bile güvenle çalışmaya uygun klima için Demirdöküm’ün bu ürününü tercih edebilirsiniz.

Kabel Salon Evaporatif Soğutucu Sulu Klima Radyo MP3 Çalarlı

Montaj yeri kolaylıkla değiştirilebilen Kabel soğutucu sulu klima, zararlı herhangi bir gaz yaymıyor ve ortamı kurutmuyor.

Altus ALK 9020 9000 BTÜ A++ Inverter Gizli Ekran Klima

Arçelik çatısı altında satış yapan Altus’un gizli ekran kliması, soğutma ve ısınma modlarında ısıyı dengeler ve böylece ortam şartlarını koruyarak enerji verimliliği sağlar.

BOSCH B1ZMX09627 A++ İnverter Klima 9000 BTU

Enerji verimlilik değerleri bağımsız Alman test kuruşu TÜV-SÜD tarafından kontrol edilip onaylanan Bosch klima, iç ünitede 12 farklı fan kademesi sayesinde odada tam istenilen konforda hava akışı sağlıyor.

Electrolux EXP34U338HW Taşınabilir Mobil Klima

Taşınabilir klima, asgari miktarda enerji kullanırken, üstün soğutma ve ısıtma özellikleri sunuyor.