GittiGidiyor European Excellence Ödülleri’nde Kısa Listeye Girdi!

GittiGidiyor European Excellence Ödülleri’nde Kısa Listeye Girdi!

main

PR ve iletişim alanında en iyilerin belirlendiği “European Excellence Awards” ödülüne bu yıl GittiGidiyor, en iyi blog kategorisinde aday oldu.
Blog kategorisi için toplam 20 başvuru alınan yarışmada, kaliteli içeriklerine ve bağlı oldukları markaya sağladıkları katkıya güvenen finalist 4 blog sitesi ile beraber GittiGidiyor Blog, Avrupa’nın en iyisi olmak için kısa listeye kaldı.

eBay ‘in de “Perakende” kategorisinde “Spor Ayakkabıları Sanat Galerisi” çalışmasıyla kısa listeye girdiği ödül programında, “L’Aquila Şehrini Kucakla: Zorlanan bir toplumu yeniden yaşama döndürme yardımı” isimli iletişim kampanyasıyla İtalya ülke kategorisinde ödülün sahibi oldu.

GittiGidiyor Blog Türkiye’yi temsil edecek

Her zaman güncel ve keyifli içerikleriyle ziyaretçilerini bilgilendiren, ilgi alanlarına göre ayrılan kategorileriyle kullanıcı dostu ve kolay ulaşılabilir olan GittiGidiyor Blog, her gün daha fazla yenilik sunarak tercih edilme oranını gün geçtikçe artırdı. En seçkin markaların bünyesindeki 4 farklı blog ile kısa listeye kalan GittiGidiyor Blog, tek Türk markası olarak Avrupa’da ülkemizi temsil edecek.

Ulaşım, sağlık, teknoloji, iletişim, moda ve daha birçok kategoride bu yıl 1000’in üzerinde başvuru yapılan yarışmada finalistler, üst düzey yöneticileri ve iletişim uzmanlarını içeren 40 kişilik seçkin bir jüri ekibi tarafından belirleniyor.