Farede Hassasiyet ve Ergonomi Arayanlara: MX ERGO

Farede Hassasiyet ve Ergonomi Arayanlara: MX ERGO

688

Logitech’in üstün konfor ve hassas kontrol sunan faresi MX ERGO Kablosuz Trackball Mouse Türkiye’de satışa sunuldu. Hassasiyet ve rahatlıkta yeni bir çıta belirleyen MX ERGO Kablosuz Trackball Mouse, son 10 yılın en yenilikçi trackball faresi olarak gösteriliyor.

Touchpad’lere alternatif arayan ve trackball hayranı kullanıcılar için tasarlanan bu özsel ürün, standart mouse kullanımıyla karşılaştırıldığında kas gerilmesini %20 oranında azaltıyor ve altında bulunan ayarlanabilir metal desteği sayesinde mouse’un 0-20 derece arasında bir açıya ayarlanmasını sağlıyor.

Dikkatle şekillendirilen tasarımıyla avuca ve parmaklara destek oluyor. Üst tarafta bulunan yumuşak lastiğiyle uzun süreli kullanımda rahat bir kavrayış sunuyor.

İlk ayarlanabilir trackball mouse olma özelliğini taşıyan yeni MX ERGO, istediği konforu yakalamak için yaratıcı çözümler üreten, mouse’un altına destek koyarak açısını artıran kullanıcılardan esinlenilerek tasarlanmış.

Logitech Easy-Switch ve Logitech Flow teknolojisine sahip MX ERGO, aynı anda birden fazla cihazı sorunsuz şekilde kontrol ederek, bilgisayarlar arasında içerik ve belgeleri kopyalayıp yapıştırma şansı tanıyor.

Yalnızca 1 dakika içinde 1 tam günlük kullanım için yeterli güç elde eden mouse, tam şarj edildiğinde yaklaşık 120 gün konforlu bir kullanım sunuyor.

Yüksek kaliteli materyaller kullanılarak zerafetle tasarlanan mouse, Logitech’in CRAFT Klavyesi, Spotlight Sunum Kumandası ve MX Sound gibi diğer premium ürünleriyle uyumlu çalışıyor ve çalışma masasına şık bir görünüm kazandırıyor.

Yazar Hakkında

Gazeteciliğe 1996'da, PC Magazine Türkiye’de muhabir olarak başlayan Erdal Kaplanseren; Yeni Yüzyıl, Milliyet, Vatan, Posta ve Hürriyet gazetelerinde teknoloji yazarlığı ve editörlüğü yaptı. PC Magazine, .net ve PCnet gibi dergilerde editörlük ve yayın yönetmenliği görevlerini yürüttü. Kariyerine Radyo Kozmos, NTV Radyo ve CNBC-e ile farklı mecralar ekledi. Hürriyet ve Doğan Burda gruplarında dijital yayıncılık konusunda görevler aldı, yöneticilik yaptı. 2014'te Doğan Grubu'ndan ayrılarak kendi içerik girişimi olan Layka'yı kurdu. Dijital yayıncılık hizmetlerinin yanı sıra Tekno TV adlı video blogu ile Teknolog.com adlı teknoloji haber blogunu hazırlıyor.

İlgili Yazılar