Rusya 2018 Dünya Kupası Keyfi İçin En Ucuz 4K TV’ler

Rusya 2018 Dünya Kupası Keyfi İçin En Ucuz 4K TV’ler

6480

En ucuz 4K TV’ler dosyasını açıyoruz! Bu turnuvada Rusya’da düzenlenecek Dünya Kupası için nefesler tutuldu. Birbirinden heyecanlı maçların tadına maksimum noktada varmak için tüm ihtiyaçlar gözden geçiriliyor. Listenin başında elbette televizyon var. Mevcut cihazınız bu Dünya Kupası heyecanı için yeterli mi? Yoksa büyük ve yüksek görüntü kalitesinde bir 4K TV’ye terfi etmenin zamanı geldi diye mi düşünüyorsunuz? Dünya Kupası için En ucuz 4K TV’ler bu yazımızda!

Önceki gün yayına aldığımız, “Rusya 2018 Dünya Kupası’nı 4K İzleyin!” yazımızda da bahsettiğimiz gibi, Dünya Kupası’nın bu yılki karşılaşmalarının tamamı 4K görüntü kalitesiyle çekilecek. Peki sizin televizyonunuz 4K destekliyor mu? En ucuz 4K TV’ler arasında bir seçim yaparak hazırlığınızı tamamlayabilirsiniz.

En ucuz 4K TV’ler

Ultra HD 4K, özellikle son dönemlerde TV’lerde sıkça karşımıza çıkan en önemli teknolojilerden biri. Piksel miktarının/yoğunluğunun artırılmasıyla birlikte fotoğraf ve videolarda tam anlamıyla “kalite” hissi yaratan bu teknolojiyi kullanan modeller tam olarak 3840×2160 piksel çözünürlükte görüntüler oluşturabiliyorlar.

Bu yazımızda, GittiGidiyor’da yüzlerce alternatifinden seçim yapabileceğizi En ucuz 4K TV’ler arasında bir derleme yaptık. En ucuz 4K TV’ler listemizden biri mutlaka beklentilerinizi karşılayacaktır. Bu listede yer alanlar için yazı altlarındaki, olmayanlar için en alttaki “Tüm Ürünleri Gör” bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Samsung 50MU7000

Elektronik devi Samsung’un fiyat/performans dengesindeki en ucuz 4K modellerinden biri olan 50MU7000, 50 inç ekran boyutuna sahip. Ultra HD (4K) çözünürlüğün hakkını veren bu TV, 2300 Hz ekran yenileme hızına sahip. Çok ince çerçevesiyle de fark yaratıyor.

LG 49UJ630V

Televizyon pazarının en önemli oyuncularından biri olan Güney Koreli LG firmasının yeni dönemde çıkardığı Ultra HD 4K televizyonlarda da ince çerçeve ve estetik tasarım öne çıkıyor. 49 inç ekran boyutundaki LG 49UJ630V, 1600 Hz ekran yenileme hızına sahip. Ve elbette akıllı TV özellikleriyle geliyor.

Vestel 50UD6300

Yerli elektronik konusunda gururumuz Vestel, 4K çözünürlükte modelleriyle de göğsümüzü kabartıyor. Global rakiplerine kafa tutabilecek teknoloji ve kalitede modelleriyle dikkat çeken Vestel’in 50UD6300 modeli, uygun fiyata 4K çözünürlük satın almak isteyenler için iyi bir alternatif. 50 inç ekran boyutu ile gelen bu televizyon, 800 Hz ekran yenileme sahip.

Regal 50R5020U

Televizyon pazarında genellikle giriş ve orta sınıf ürünleriyle tanıdığımız Regal’in 4K modelleri, ekonomik ürünler kategorisinde yer alıyor. 50 inç ekran boyutundaki Regal 50R5020U modeli
Ultra HD 4K çözünürlüklü televizyon alırken bütçesini korumak isteyenler için bire bir. Televizyonun ekran yenileme hızı 800 Hz. Çerçeve kalınlığı ise standart.

Beko Crystal TV Serisi

Yerli marka olarak global rakipleriyle hem teknoloji, hem de tasarım konusunda rekabet edebilme başarısı gösteren Beko, dünya trendlerini tüketicisiyle buluşturmayı hedefleyen televizyon serisi Crystal TV’yi 65 inç büyüklüğüne varan boyutta ekranla pazara sundu. Beko Crystal TV, kumandasındaki “tek tuş” özelliğiyle, küçük bir dokunuşla çok geniş bir içerik listesine, anında ulaşma olanağı da sunuyor.

Sunny 55″ Ultra HD Smart Uydulu LED TV

Bir başka önemli yerli elektronik markamız olan Sunny de geçtiğimiz yıl 4K TV modellerini duyurdu. Şirketin 55 inç ekran büyüklüğüne sahip olan bu modeli, 4K çözünürlüğün yanı sıra smart TV özelliklerine ve dahili uyduya sahip.

Hitachi 4K Ultra HD TV

Japon elektronik markası Hitachi’nin 4K TV’leri arasında 43, 49, 50 ve 55 inç büyüklüğünde ekrana sahip bazı modeller fiyat avantajıyla dikkat çekiyor. GittiGidiyor’dan satın alabileceğiniz bu televizyonlar 4K Ultra HD çözünülüğü başarıyla sunuyor. Aynı zamanda dahili uydu barındıran cihazlar, DTS True Surround+DTS HD Ses Sistemi ile görüntüyle birlikte seste de yüksek kalite sunuyor.

Philips 43PUS6262 4K Ultra HD

Yüksek kalitede ürünleriyle pazarda haklı bir üne sahip olan Philips’in de az da olsa uygun fiyatlı 4K modeli bulunuyor. 43PUS6262 4K Ultra HD’in adında da anlaşılacağı gibi 43 inç boyutunda 4K çözünürlüklü bir ekranı bulunuyor. Televizyonda kaliteyi artıran HDR Plus, Pixel Plus Ultra HD, Micro Dimming Pro, Natural Motion ve Ultra Resolution gibi teknolojiler kullanılmış. Elbette akıllı TV özellikleri de bulunuyor.

Sony KD-55XE7005

Düşük fiyatlı ürün gruplarında göremeyeceğimiz markalardan biri olan Sony’nin, normalde orta fiyat bandında duran ama Sony standardını düşünürsek uygun fiyatlılara dahil edebileceğimiz bu modeli, 4K TV’ler arasında bulabileceğiniz en iyi modellerden biri. Elbette fiyat/performans bakışıyla… Sony KD-55XE7005’te 3840×2160 çözünürlüklü harika bir ekran, 20 W ses çıkış gücü, dahili Wi-Fi ve elbette işlevsel akıllı TV özellikleri bulunuyor.

 

TÜM 4K TV MODELLERİ