En Popüler 5 Media Player

En Popüler 5 Media Player

media player

Ev ortamında sinema koşulları yaratmak medya oynatıcılarla çok kolay. Medya oynatıcılar teknolojideki gelişmelerin görüntüleme sistemlerindeki etkisinin bir örneği. Sesli ve görüntülü dijital içeriklerin oturma odası rahatlığında takip edilebilmesi için değerlendirilen media player modelleri, farklı kullanım seçenekleriyle beğeni topluyor. İşte, Türkiye’nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor’dan alabileceğiniz en popüler media player‘ları.

Mobil işletim sistemi, yüksek işlemci ve bellek yapısı sayesinde en yüksek kalitedeki görüntüleri oynatabilen media player’lar eğlence gereksinimlerine yanıt veriyor. Media player modelleri, küçük boyutları ve hafiflikleriyle dikkat çekiyor. Bilgisayar ekranını TV’ye yansıtarak büyük ekranda eğlenceli vakit geçirilmesini sağlayan media oynatıcılar, yedekleme cihazı olarak da kullanılıyor. Gif animasyonları ve fotoğraf gibi farklı formattaki içerikleri de görüntüleyebilme keyfini yaşatan media oynatıcılar, hem tasarım hem teknik özellikleriyle beğeni topluyor.

1. Xiaomi Mi Box

Xiaomi’nin akıllı TV kutusu Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box Media Player, yüksek görüntü ve ses performansı sunuyor. Hızlı işlemcisi, güçlü grafik yongası ve 4K desteği ile gelen Xiaomi Mi Box, Türkçe dil desteği ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Android 8.1 sistemi tarafından desteklenen medya oynatıcı, uygulamaları oldukça hızlı çalıştırıyor. En yeni 4K HDR teknolojisi ve 60 fps’ye kadar oynatma için yüksek hızlı 4K işleme özelliği sayesinde ultra yüksek çözünürlüklü ve gerçekçi görüntü deneyimine olanak tanıyor.

2. Mx9 Max Android Tv Box

En popüler media player modelleri arasında bulunan MX9 Max, Android 7.1 Nougat sisteminde geliştirilmiş bir kullanıcı deneyimi sunuyor. MX9 Max, 2.4G WiFi ve 10/100 M LAN güvenilir ağ sağlıyor. Geleneksel TV’nizi ve LCD monitörünüzü interneti (WiFi veya RJ45 üzerinden) bağlayarak bir multimedya merkezine dönüştürebilirsiniz. 4K ultra HD çözünürlük sunan media oynatıcı, istediğiniz her şeyi indirip saklayabileceğiniz DDR3 RAM ve 16G ROM ile geliyor.

3. Wechip V9 Media Player

Evden içerik ve eğlence dünyasına bağlanmak için en iyi media player arayışındaysanız Wechip V9 medya oynatıcı modelini tercih edebilirsiniz. Wechip V9; yüksek performans, yüksek entegrasyon, düşük güç tüketimi sunuyor. Android 9.0 ile evinizden içerik ve eğlence dünyasına bağlanabilirsiniz.

4. Goldmaster Netta Media Player

En iyi medya oynatıcı modelleri arasında bulunan Netta Media Player; 3D grafik hızlandırıcı, güçlü ses çıkışı, çoklu dil altyazı ve dil desteği ile öne çıkıyor. Android 8.1 Oreo işletim sistemiyle uyumlu çalışan Netta medya oynatıcı; Netflix, YouTube, Google Play, Kodi ve Miracast fonksiyonlarına sahip. 4K video çözünürlüğü sunan media oynatıcı, akıllı kumanda ile sesli arama yapmaya da olanak tanıyor.

5. Apple TV 4 32 GB Media Player

Netflix gibi platformlara Apple TV üzerinden erişerek film ve dizileri en yüksek kalitede izlemeyebilirsiniz. Touch Surface özellikli Apple TV Remote, keyifli saatleri garantiliyor. iTunes’dan içerik satın alma, kiralama ve Ev İçi Paylaşım için iTunes Store hesabı gerekiyor.