Üstün Teknolojili Dell XPS Ailesinde GittiGidiyor’dan Özel Fırsat

Üstün Teknolojili Dell XPS Ailesinde GittiGidiyor’dan Özel Fırsat

Dell XPS

Dünyadaki en büyük Windows PC ve tablet üreticilerinden biri olan Dell, ürünlerinde sunduğu yeniliklerle dikkat çekiyor. Dell XPS serisi bilgisayarlar; yüksek çözünürlüklü ekranları, fiziksel kaliteleri, benzersiz materyalleri ve güçlü özellikleri ile dikkat çekiyor. 

Dell’in en çok satan ürünü olan Dell XPS ailesinin ürünleri, donanım alt yapısıyla öne çıkıyor ve özellikle iş profesyonelleri tarafından tercih ediliyor. Dell XPS ailesi, markayı sektörde öncü konumuna getiriyor. Ürünler hakkında detaylı bilgiyi ve satın alma fırsatlarını yazımızda paylaşıyoruz.

Dell XPS 13

Temel model Dell XPS 13, Intel Core i3 CPU, 4 GB RAM, 128 GB SSD, Intel UHD 620 Grafik GPU ve 1920 x 1080 dokunmatik olmayan ekran içeriyor. Yenilikçi HD web kamerası ve yeni nesil Dell Cinema özelliklerine sahip olan bilgisayar Dolby Vision sayesinde, HDR içeriklerin tadını çıkarmayı sağlıyor. InfinityEdge ile sınırsız görünen ekran tüm detayları yakalamayı sağlıyor. 400 nit parlaklık yansıma yapmayan IPS panel %100 sRGB renk ve 1500:1 kontrast oranı ile renk spektrumunu en yükseğe çıkarıyor. Uçaklardaki tepsi masalarla uyumlu olmasıyla fark taratan XPS 13, 10. Nesil Intel İ7-10510U işlemciyle performansta iddialı. Daha hızlı bellek, pil ömrü, darbelere karşı Corning Gorilla Glass 4 koruması da performansı artırıyor. CES 2018 En İyi İnovasyon Onur Ödülü’ne layık görülen siyah ambalaj tepsileri de XPS 13’ü segmentinde öne çıkarıyor.

Dell XPS

Dell XPS 13 2’si bir arada

Gezegenin en küçük 13 inç 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarı olarak sunulan model, InfinityEdge ekranıyla neredeyse çerçevesiz görüntü sunuyor. Ekranı UltraSharp QHD+ çözünürlük sunan bilgisayar %72 renk gamı ve 400-n parlaklık ile görüntü kalitesini üst düzeye çıkarıyor. 360 derecelik menteşe tasarımı tablet, çadır, dizüstü bilgisayar ve stant modlarında kullanmayı sağlıyor.

Hafifliği ve sessizliği de dikkat çeken XPS 13 2’si bir arada, 10 saate kadar pil ömrü sunuyor. 2,5 milyon daha fazla piksel ile görüntüde bulanıklık sorununu ortadan kaldıran bilgisayarın IGZO IPS paneli içeriği tüm açılardan görmeyi sağlıyor. 7. Nesil Intel Core i5 ve i7 işlemcilere sahip olan bilgisayar önceki nesle göre %10’a kadar daha yüksek performans sağlıyor. Arkadan aydınlatmalı klavye ve 8 kat daha hızlı veri aktarımı sağlayan bağlantı özelliği performansında etkili oluyor.

Dell XPS 15 

Dell’in en küçük 15,6 inç dizüstü performans bilgisayarı XPS 15, InfinityEdge ekranın üst tarafında HD web kamera taşıyor.  11-17 mm’lik inceliğindeki bilgisayar 100.000:1 gibi önemli ölçüde yüksek kontrast sunuyor. %100 Adobe RGB renk özelliğine sahip tek dizüstü bilgisayar unvanına sahip XPS 15 geniş görüntü açısı sunuyor. Dell’in “ürettiğimiz en güçlü XPS dizüstü bilgisayar” olarak tanıttığı model 1 TB’a kadar depolama kapasitesiyle iş profesyonellerinin beklentilerini karşılıyor. Son teknoloji bağlanabilirlik özelliklerine sahip olan bilgisayar, arkadan aydınlatmalı klavyesiyle loş ışıklı veya karanlık ortamlarda çalışabilmeye olanak tanıyor. Dayanıklılığını Corning Gorilla Glass ile kanıtlayan dizüstü bilgisayar CES tarafından “2018’in En İyi İnovasyonu” ödülüne layık görülen siyah ambalaj tepsiyle doğa dostu olarak öne çıkıyor.