Tiryakisi İçin Türk Kahvesi Değirmeni: Arzum Okka Beangourmet

Tiryakisi İçin Türk Kahvesi Değirmeni: Arzum Okka Beangourmet

1203
Beangourmetmain

Kahve tutkunları için tazelik her şeyden önce geliyor. En taze kahveyi elde etmek için çekirdeği, kahveyi hazırlamadan hemen önce öğütmek şart. Elektrikli ev aletleri markası Arzum‘un yeni Türk kahvesi değirmeni Arzum Okka Beangourmet, pratik ve kaliteli bir çözüm sunuyor. Detaylar yazımızda.

Arzum Okka, Arzum Okka Minio, Arzum Okka Grandio ile Türkiye’de ve dünyada okkalı bir Türk kahvesi deneyimi sunan Arzum, Türk kahvesi keyfini taptaze çekilmiş kahve çekirdeği ile tamamlıyor. Türk kahvesi değirmeni Arzum Okka Beangourmet’la artık Okka’lar en taze kahveye kavuşuyor.

İdeal incelikte öğütüyor

Her türdeki ve her sertlikteki kahve çekirdeğini Türk kahvesi inceliğinde öğütebilme özelliğine sahip olan Arzum Okka Beangourmet, dünyanın her yerinde, her an taze Türk Kahvesi keyfi artık sizlerle buluşuyor.

 

Kullanması ve temizlemesi kolay

Uzun ömürlü ve sağlıklı seramik öğütücü mekanizmaya sahip olan Arzum Okka Beangourmet’ta bulunan, bıçaklı öğütücülerin aksine seramik öğütücüsü sayesinde kahveyi ısıtmadan, aromasını koruyarak öğütüyor. Şık ve ergonomik tasarımıyla dikkat çeken kahve değirmeni, saklama kolaylığı sağlayan çıkarılabilir öğütücü koluyla da pratiklik sağlıyor.

Yazar Hakkında

Gazeteciliğe 1996'da, PC Magazine Türkiye’de muhabir olarak başlayan Erdal Kaplanseren; Yeni Yüzyıl, Milliyet, Vatan, Posta ve Hürriyet gazetelerinde teknoloji yazarlığı ve editörlüğü yaptı. PC Magazine, .net ve PCnet gibi dergilerde editörlük ve yayın yönetmenliği görevlerini yürüttü. Kariyerine Radyo Kozmos, NTV Radyo ve CNBC-e ile farklı mecralar ekledi. Hürriyet ve Doğan Burda gruplarında dijital yayıncılık konusunda görevler aldı, yöneticilik yaptı. 2014'te Doğan Grubu'ndan ayrılarak kendi içerik girişimi olan Layka'yı kurdu. Dijital yayıncılık hizmetlerinin yanı sıra Tekno TV adlı video blogu ile Teknolog.com adlı teknoloji haber blogunu hazırlıyor.

İlgili Yazılar