Akıllı Telefonla Kullanabileceğiniz Aksesuar

Akıllı Telefonla Kullanabileceğiniz Aksesuar

Akıllı telefonlar artık günlük hayatın olmazsa olmaz parçalarından biri. Kullandığınız akıllı telefonları küçük aksesuarlarla birlikte daha verimli hale getirebilirsiniz. Akıllı telefonla kullanabileceğiniz 10 aksesuarı sizin için derledik…

Günlük hayatımızda banka işlemleri, dizi izlemek, müzik dinlemek, iş görüşmeleri, fotoğraf çekimi gibi ihtiyaçları ve dahasını da karşılayan akıllı telefonlar küçük aksesuarlarla daha zengin hale getirilebilir.

Peki nedir bu aksesuarlar ve ne işe yararlar? Akıllı telefonlarınızla daha fazla şey yapmak ve hobilerinizi daha keyifli hale getirmek için ekstra hangi aparatları kullanabilirsiniz?

Telefonunuz için kullanabileceğiniz aksesuarların neler olduğunu merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. İşte size uygun olabilecek 10 aksesuar ürünü…

Akıllı Telefon Aksesuarları Nelerdir?

Akıllı telefon aksesuarları dendiği zaman karşınıza geniş bir ürün yelpazesi çıkar. Bu ürünleri GittiGidiyor farkıyla inceleyerek ihtiyacınız uygun ürünü kolaylıkla alabilirsiniz. Bu aksesuarlara dair geniş bilgi almak içinse yazımıza devam edebilirsiniz.

Cep telefonu aksesuarlarının başında ilk olarak kılıf gelir. En iyi telefon aksesuarlarından biri olan kılıflar hem telefonunuzu korur hem de tarzınızı yansıtmanıza olanak tanır. Birbirinden çeşit renk ve modelle ortaya çıkan, telefonun tutuş kolaylığı, kullanıcıya sunduğu geniş seçenekleriyle kılıflar ilgiyi üzerine toplamakta.

main

Markalar en çok tercih edilen kılıflarla ilgili birçok önemli ayrıntıyı gözden kaçırmayarak birbirinden tarz modelleri piyasaya sunar. Örneğin internet üzerinden telefon kılıfı aradığınızda “Kılıf Türü, Askı Tipi, Su Geçirmeme Özelliği, Şoka Dayanıklı Olma Durumu, Wireless Şarj Edebilme” gibi ayrıntılı seçenekleri önünüze çıkar. Bu özellikleri inceleyerek ihtiyacınıza en uygun kılıfı tercih edebilirsiniz.

Askı tipini baz aldığınızda ‘Yüzük, Boyun ve Bileklik’ şeklinde farklı istek ve kullanım amacına göre kılıflar ön plana çıkar. Bunlar son dönemde sıklıkla tercih edilen özellikte kılıflardır.

Telefon kılıflarının, görselliğin haricinde telefonu koruma özelliği de göz ardı edilmemelidir. Tüm gün elinizde olan akıllı telefonlarınız kılıflar sayesinde olası düşme durumunda ya da çanta içinde çizilme gibi durumlarda zarar görmez. Böylece hem telefonunuzu uzun yıllar ilk günkü gibi kullanabilir hem de farklı renklerle tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Telefon kabı modelleri son dönemde telefonlar kadar önemli durumda. Artık sadece telefonun dış görünüşünü değiştirmek değil beraberinde getirdiği foksiyonellik de çok önemli. Telefon kılıfları; cüzdanlı, akıllı, kalın ve dayanıklı gibi çeşitli özelliklere sahip olarak ön plana çıkmakta. Özellikle yüzüklü ya da popsocket kılıflar en çok tercih edilen kılıflar arasında. Ayrıca kişiye özel telefon kılıfı da fark yaratmak isteyenlerin tercihlerinden olmakta. Siz de istediğiniz desenler ve istediğiniz özellikleri birleştirerek yepyeni bir telefon kılıfı elde edebilirsiniz.

Yeni Telefon Aksesuarlarıyla Farkınızı Ortaya Koyun

Telefonlara sonradan eklenen pek çok aksesuar günlük hayatınızda fark yaratmanıza olanak tanır. Son dönemlerde çok popüler olan şarj kablosu koruyucusu ile sürekli kablo yenileme derdine son verebilirsiniz.

Akıllı telefonların yanından ayırmadığımız şarj cihazları ne yazık ki çantalarda ezilip bozulabilir. Şarj kablonuzun kopma, yanma, bozulma gibi durumlarını engellemek için  şarj kablosu koruyucu modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Pek çok markanın rengarenk ürettiği bu aksesuarlar A ve B gibi uçları, çeşitli kablo uzunluğu ve farklı renkleriyle hem şarj aletinin kullanım süresini uzatır hem de şık bir görüntü oluşmasını sağlar.

Eski cep telefonlarına nazaran, yeni akıllı telefonların boyut olarak çok daha fazla büyük olması, kullanım ve taşıma açısından özel bir cep telefonu çantası kullanmayı gerekli kılabilir. Bu olumsuz durumu avantaja çeviren markalar kolay taşınabilir kullanıcı memnuniyetli akıllı telefon çantası modellerini piyasaya sürmüştür.

Küçük cüzdan ya da kartlık benzeri el çantalarını da taşıma kolaylığı sağlayan cep telefonu çantaları hem kıyafetlerinize ve tarzınıza fark katar hem de oldukça kolay taşıma sağlar.

Araç Telefon Aksesuarlarıyla Aracınızda Konforu Sağlayın

Akıllı telefon kullanımın artması beraberinde pek çok aksesuara ilgiyi de artırır. Hem zevkinize hem de ihtiyacınıza uygun ucuz telefon aksesuarlarını GittiGidiyor’dan bulabilirsiniz. Eğer çok sık araç kullanıyorsanız cep telefonu aparatları içinde ön plana çıkan araç içi telefon aksesuarlarını tercih edebilirsiniz.

Akıllı telefon aksesuarları manyetik mıknatıslı, 360 derece dönebilen telefon tutucular, ön cama yapışan, cep telefonu numaratörleri, cep telefonu ve malzeme filesi gibi araç içindeki çeşitleriyle de dikkat çeker. Tutucu tipi, şarj edilebilme özelliği, şarj ucu şekli, destekleyici ekran boyutu, tutma türü ve yatay- dikey kullanım özelliklerine göre farklı filtre seçenekleri bulunan bu telefonu aksesuarları günlük hayatınızı oldukça kolaylaştırır.

Aracınızın içinde, trafik kurallarını doğru bir şekilde uygulayarak, cep telefonunuzu rahatça kullanma imkânı veren bu araç içi aksesuara göz atarak tercih yapabilirsiniz.

Telefonunuzda tarzınızı yaratmayı seviyorsanız farklı modellerdeki telefon aksesuar askısı ile hoş bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Koşu yaparken ve farklı sporlarda akıllı telefonları cepte taşımak zor olabilir. Bu zorlukların önüne geçmek için kolunuza takarak kullanabileceğiniz telefon aparatı olan spor kol bandı size kolaylık sağlar. Kolunuza takarak akıllı telefonunuzdan müzik dinleyebilir, adım sayarını kullanabilir ve cebinizden düşmesini önleyebilirsiniz.

Ucuz Telefon Aksesuarlarıyla Fark Yaratın

Gelişen teknolojiyle birlikte bilgisayar üzerinden yapılabilecek pek çok işlem artık cep telefonları tarafından çok daha rahat bir şekilde yapılabilir. Günlük hayatın gürültüsünden kaçmak, istediğiniz her yerde müzik dinlemek veya telefonu kulağınıza dayamadan telefonla konuşmak ve film izlemek için kulaklıkları tercih edebilirsiniz.

Birçok farklı modele sahip olan kulaklıklar; kulak üstü, kulak içi, ense tipi ve kanal içi olmak üzere çeşitli seçeneklerle kullanıcıya sunulur. Son yıllarda ise öncülüğünü Apple firmasının yaptığı Airpods bluetooth kulaklıklar, daha sonrasında Xiaomi markasının Redmi bluetooth kulaklığı, kablo derdini ortadan kaldırarak, çok daha rahat bir kullanımı sunmuş ve ilgi görmüştür. Bu iki markanın ürünlerini de GittiGidiyor üzerinden inceleyerek karşılaştırma yapabilirsiniz.

Akıllı telefonlarla fotoğraf çekmeyi seviyorsanız selfie çubukları sizin için olmazsa olmaz olabilir. Uzayan yapısı sayesinde daha geniş perspektif ve daha profesyonel bir görüntü sağlayarak muhteşem fotoğraflar çekebilirsiniz.

Telefon kamera aksesuarları sayesinde fotoğraf makinesine ihtiyaç duymazsınız. Akıllı Telefonlar için 3’lü lens seti size fotoğraf çekerken profesyonellik sağlar. Ultra geniş, makro ve balık gözü sayesinde anılarınızı ölümsüzleştirebilirisniz.

Hayatımızın artık neredeyse vazgeçilmezi olan akıllı telefonların gün içinde kullanım esnasında şarjının bitmesi de neredeyse tarihe karışır durumda. Taşınabilir şarj aletleri sayesinde hiçbir zaman telefonunuzla bağlantınız kesilmez. Enerjiyi depolayarak, daha yüksek bataryalarla tüm akıllı telefonların şarj sorununu ortadan kaldıran powerbank sizlere büyük kolaylık sağlar. Telefon aksesuar markalarının ürünlerini inceleyerek ve kampanyaları takip ederek sosyal medyadan ve sevdiğiniz internet ortamından hiçbir zaman kopmazsınız.