GittiGidiyor’dan Alabileceğiniz 500 TL Altı 10 Popüler Teknoloji Ürünü

GittiGidiyor’dan Alabileceğiniz 500 TL Altı 10 Popüler Teknoloji Ürünü

849
teknolojik ürünlermain

Teknolojideki gelişmeler şaşırtmaya devam ediyor ve akıllı telefonlardan akıllı çöp kutularına kadar pek çok ürün ilgiliyle takip ediliyor. Kimi zaman döviz kaynaklı maliyet artışından teknolojik ürünler de payını alabiliyor. Ancak bu durum makul fiyatlara, hayatlara kolaylık getiren teknolojik ürünlere sahip olunamayacağı anlamına gelmiyor. İşte GittiGidiyor’dan alabileceğiniz 500 TL altındaki 10 popüler teknoloji ürünü.

LH-X15 Wifi Kameralı 2.4 GHz 6 Axis Gyro 4CH Quadcopter Drone

Drone’lar dünyanın çeşitli bölgelerindeİlk yardım ve sağlık, doğalgaz ve petrol boru hatlarının denetimi, TV ve film sektörü, ekinlerin gelişme şekillerinin gözlemlenmesi, trafik kontrolü, kargoların sahibine ulaştırılması, orduların farkındalığının artırılması, vahşi yaşamın gözlenerek tehlike altındaki türlerin tespiti gibi alanlarda ve hobi olarak kullanılıyor. LH-X15 Wifi Kameralı 2.4 GHz 6 Axis Gyro 4CH Quadcopter Drone, 3 MP çözünürlük ile real-time izleyip, kayıt yapmaya imkân veriyor.

VR Box 3D Gözlük Sanal Gerçeklik Gözlüğü + Kumanda Hediyeli

Dünyanın en çok tercih edilen Vr Case Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile mobil video keyfini yaşayabilirsiniz. Cep telefonu ile objektif arasındaki mesafenin ayarlanabildiği cihaz ayarlanabilir zoom özelliği taşımaktadır.

Huawei Honor Band 4 Akıllı Bileklik 

Giyilebilir teknolojinin en popüler ürünü akıllı bileklik. Yüksek çözünürlüklü AMOLED tam renkli ekran üzerine kurulu olan akıllı bileklik; bilimsel uyku takibi, akıllı uyandırma özelliği, nabız takibi ve anlık uyarı, 50 metre suya dayanıklılık özelliklerine sahip.

Yatarken Kitap Okuma Tembel Gözlüğü 

Japonlar tarafından “tembel insanlar” için ürettiği gözlük yattığınız yerden kafanızı kaldırmadan televizyon izleyebilmenizi veya kitap okuyabilmenizi sağlıyor.

My Valice Exclusive USB Şarj Girişli İkili Valiz Seti (Pilot ve Makyaj) Gri

My Valice Exclusive USB Şarj Girişli Valiz; erkek, kadın ve unisex kullanımına uygun renkleri ve fonksiyonelliğiyle ayrıcalıklı bir seyahat deneyimi yaşatıyor.

Trust 22451 Paxo Aktif Gürültü Önleyici Bluetooth Kulaklık

Yüksek kalitede ses sunan kablosuz kulaklık, ANC teknolojisi sayesinde arka plan seslerini azaltıyor.

Philips BT3900 EverPlay Taşınabilir Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Philips taşınabilir hoparlör, 30 m veya 100 ft’e kadar güçlü Bluetooth bağlantısı gürültü önleme fonksiyonu, bas radyatörlü güçlü sürücü ve daha pek çok özelliği sayesinde kablosuz müzik akışı sunuyor.

Xiaomi 10000 mAh (Versiyon 3) Taşınabilir Şarj Cihazı

mükemmel kalite ve yüksek çıkış kapasitesi ile öne çıkan Xiaomi 10000 mAh (Versiyon 3) taşınabilir şarj cihazı, 10000 mAh kapasitesi sayesinde akıllı cihaz ve aksesuarların yoğun ve uzun şekilde kullanılabilmesini sağlıyor.

Laptop Tablet Bölmeli Korumalı Su Geçirmez Akıllı Sırt Çantası Doğa Kamp Spor Sırt Çantası

Tatile çıkacaklar ve öğrenciler için ideal laptop bölmeli sırt çantası su geçirmeme özelliğiyle dikkat çekiyor.

Xiaomi Mijia Akıllı LED Masa Lambası 

Ev ya da ofis ortamında masa başında çalışanlar, kusursuz aydınlatma sunan ve akıllı telefonlar üzerinden kullanabilen Xiaomi akıllı lambayı çok sevecek.