5 Maddede Süper Cuma Alışverişi

5 Maddede Süper Cuma Alışverişi

573

Bütün dünyada Black Friday olarak bilinen bu avantajlı alışveriş konsepti, GittiGidiyor’da da Süper Cuma ismiyle ve birbirinden çeşitli sürprizlerle başladı. Gün boyunca sürekli olarak karşınıza çıkacak sürprizleri kaçırmamak için bu alışveriş rehberimize göz atın!

Spordan giyime, kozmetikten dekorasyona, bebek ürünlerinden kitaplara, beyaz eşyadan teknolojiye, otomobilden antikaya; daha sayacağımız onlarca kategorinin binlerce ürününde %80’e varan indirimlerin olacağı Süper Cuma Kampanyası birden fazla kampanya ile karşınızda! Peki bu kampanyalardan en verimli şekilde faydalanmanın yolları neler? Gelin, birlikte Süper Cuma Kampanyası’ndan en verimli şekilde yararlanmanın yollarını keşfedelim.

Sepetinize atın, indirimi alın

GittiGidiyor’da Süper Cuma kapsamında sadece ürünlerde özel fiyatlar yok. Muhteşem indirimlerin yanı sıra anında indirim kampanyaları ile sepetinize eklediğiniz ürünleri ekstra indirim fırsatıyla satın alabilirsiniz.

Anlık indirim fırsatlarını yakalamak için sosyal medyayı takibe alın

Süper Cuma kampanyası boyunca gün içerisinde çok özel indirimler yapılacak. Bunları kaçırmamak için size tavsiyemiz, GittiGidiyor’un sosyal medya hesaplarını takibe almanız ve anlık olarak bu fırsatları yakalamanız.

Mobil uygulama sayesinde ilgi alanınızdaki kampanyadan haberdar olun

GittiGidiyor’un mobil uygulamasını telefonunuza indirmeyi unutmayın. Çünkü bu şekilde telefonunuza gelecek bildirimler sayesinde ilgi alanınıza göre olan kampanyadan haberdar olabilecek ve aynı zamanda mobile özel olan kampanyaları yakalayabileceksiniz.

Büyük teknoloji indirimlerini kaçırmayın

Teknoloji kategorisinde bilgisayar, TV, telefon, beyaz eşya ürünlerinde büyük indirimler olacak. Eğer bu kategorilerde ihtiyaçlarınız varsa ya da avantajlı alışveriş yapmaktan yanaysanız bu büyük günü kaçırmayın.

Özel fırsatları anasayfadan takibe alın

GittiGidiyor’un anasayfasında özel fırsatlar gün boyunca yayınlanıyor olacak. Dolayısıyla anasayfayı mutlaka takibe alın ve çok özel ürünlerde gerçekleşecek çok büyük indirimleri kaçırmayın!