4 Adımda Akıllı Süper Cuma Alışverişi

4 Adımda Akıllı Süper Cuma Alışverişi

1693

GittiGidiyor’da Süper Cuma alışverişi için 29 Kasım’ı beklemenize gerek yok! İndirimli günler bir hafta önceden başlıyor ve 21 Kasım itibariyle çok özel fırsatlar GittiGidiyor’un web sitesinde ve mobil uygulamasında sizleri bekliyor.

Eğer siz de onlarca markanın indirimi arasında kaybolmamak ve Süper Cuma alışverişini en verimli şekilde yapmak istiyorsanız GittiGidiyor’un avantajlı dünyasındaki ipuçlarına göz atın!

Listenizi yapın

Elbette o güne özel sürprizli fırsatlar karşınıza çıkacak ve size spontane bir şekilde indirimli alışveriş deneyimleri yaşatacaktır. Ancak temel ihtiyaçlarınızın listesini önceden yapmak, 29 Kasım Süper Cuma günü ve hatta 21 Kasım’da başlayan ön indirim günlerinde hedeflediğiniz ürüne yönelik sonuçlara ulaşmak işinizi kolaylaştıracaktır.

Yakın takibe alın

İlk hedeflerinizden biri öne çıkan indirimlerden haberdar olmak olmalı. Bunun için GittiGidiyor’un e-posta listesine üye olabilir, Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarını takibe alabilir ve GittiGidiyor mobil uygulamasını indirerek bildirimlerinizi açabilirsiniz. Böylece anında indirimlerden ilk siz haberdar olacak ve hiçbir avantajı kaçırmamış olacaksınız.

Ön indirimleri kaçırmayın

Süper Cuma’nın büyük avantajlara sahip indirimleri için 29 Kasım’ı beklemenize gerek yok. GittiGidiyor’da etkili indirimler daha bir hafta öncesinden başlıyor. Dolayısıyla 21 Kasım’a alarmınızı kurun ve o gün GittiGidiyor.com’u ziyaret ederek Süper Cuma öncesi kampanyalardan faydalanarak sepetinizi dilediğiniz ürünlerle doldurun.

Mobil uygulama ile anında satın alın

GittiGidiyor mobil uygulama ile alışveriş deneyiminizi her yere taşıyın. İster Apple cihazlar için App Store’dan, ister Android cihazlar için Google Play’den GittiGidiyor uygulamasını indirebilirsiniz. Böylece indirimden haberdar olduğunuzda fırsatı kaçırmadan, ertelemeden, anında satın alabilir ve böylece hem zaman hem mekandan bağımsız, dilediğiniz şekilde indirimli alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.