Süper Cuma Alışverişi

Süper Cuma Alışverişi

GittiGidiyor’da Süper Cuma alışverişi 26 Kasım saat 12.00’da başlıyor! Milyonlarca üründe, binlerce markada 27 Kasım’a kadar ekstra indirimler, mobil uygulamaya özel fırsatlar sizi bekliyor.

Eğer siz de onlarca markanın indirimi arasında kaybolmamak ve Süper Cuma alışverişini en verimli şekilde yapmak istiyorsanız GittiGidiyor’un avantajlı dünyasındaki ipuçlarına göz atın!

Sağlık Medikal Si

Koleksiyon yapın

Elbette o güne özel sürprizli fırsatlar karşınıza çıkacak ve size spontane bir şekilde indirimli alışveriş deneyimleri yaşatacaktır. Ancak temel ihtiyaçlarınızı ürün sayfalarındaki koleksiyona ekle özelliği ile kendi oluşturacağınız bir koleksiyona eklemek hedeflediğiniz ürüne yönelik sonuçlara ulaşmak işinizi kolaylaştıracaktır. Koleksiyonlarını sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak sevdiklerinizi büyük GittiGidiyor’un avantajlarından yararlanmaları için yönlendirebilirsiniz.

Büyük teknoloji indirimlerini kaçırmayın

Teknoloji kategorisinde bilgisayar, TV, telefon, beyaz eşya ürünlerinde büyük indirimler olacak. Eğer bu kategorilerde ihtiyaçlarınız varsa ya da avantajlı alışveriş yapmaktan yanaysanız bu büyük günü kaçırmayın.

Sİ Cep Telefonu

Alıcı gözüyle kaçırılmayacak fiyatlar

2020 Süper Cuma’ya özel Alıcı Gözüyle Kaçırılmayacak Fiyatlar bölümüyle GittiGidiyor seçili ürünlerde inanılmaz fiyatlar sunuyor. Elektrikli ev aletlerinden market ürünlerine, kozmetikten dekorasyona farklı ihtiyaçlara yönelik seçkin markaların ürünleri rakipsiz fiyatlarla satışa sunulacak. Hızla tükenecek fırsatları kaçırmamak için GittiGidiyor’u takibe alın.

Si Gıda Takviyesi

Yakın takibe alın

İlk hedeflerinizden biri öne çıkan indirimlerden haberdar olmak olmalı. Bunun için GittiGidiyor’un e-posta listesine üye olabilir, Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarını takibe alabilir ve GittiGidiyor mobil uygulamasını indirerek bildirimlerinizi açabilirsiniz. Böylece anında indirimlerden ilk siz haberdar olacak ve hiçbir avantajı kaçırmamış olacaksınız.

Mobil uygulama ile anında satın alın

GittiGidiyor mobil uygulama ile alışveriş deneyiminizi her yere taşıyın. İster Apple cihazlar için App Store’dan, ister Android cihazlar için Google Play’den GittiGidiyor uygulamasını indirebilirsiniz. Böylece indirimden haberdar olduğunuzda fırsatı kaçırmadan, ertelemeden, anında satın alabilir ve böylece hem zaman hem mekandan bağımsız, dilediğiniz şekilde indirimli alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.