1907 Fenerbahçe Espor Dünya Şampiyonası Elemeleri İçin Vadiye İniyor

1907 Fenerbahçe Espor Dünya Şampiyonası Elemeleri İçin Vadiye İniyor

546
main

League of Legends Şampiyonluk Ligi 2017 Türkiye Büyük Finali Şampiyonu, GittiGidiyor’un sponsor olarak desteklediği1907 Fenerbahçe Espor’un Dünya Şampiyonası ön eleme maçları 25 Eylül’de başlıyor. D grubunda yer alan Sarı-Lacivertli temsilcimiz, ilk aşamada grubun ilk iki sırasında kendine yer bulmak için Hong Kong Attitude ve Rampage ile karşı karşıya gelecek.

Ülkemizi League of Legends Dünya Şampiyonası ön elemelerinde temsil eden 1907 Fenerbahçe Espor’un 2017 Türkiye Büyük Finali Şampiyonu unvanıyla Çin’deki heyecan dolu yolculuğu başlıyor. Sarı-Lacivertli ekibin ön eleme ilk tur maçları 25-26 Eylül tarihlerinde oynanacak.

Hong Kong Attitude ve Rampage ile oynayacağı toplam 4 maç sonunda grubu ilk iki sırada tamamlamayı hedefleyen temsilcimiz, 25 Eylül’deki ilk maçında LMS’in iddialı temsilcisi Hong Kong Attitude ile Türkiye saatiyle sabah saat 11.00’da karşı karşıya gelecek. GittiGidiyor’un geçtiğimiz sezondan itibaren sponsor olarak desteklediği 1907 Fenerbahçe Espor’un diğer rakibi Japonya şampiyonu Rampage ile ilk mücadelesi Türkiye saatiyle 13:00’te başlayacak. Temsilcimizin 26 Eylül Salı günü oynayacağı maçlar Türkiye saatiyle 10:00 ve 12:00’de gerçekleşecek.

Vadi’nin Boğası İçin İlk Hedef Grupta İlk İkide Yer Almak

1907 Fenerbahçe Espor, grubu ilk iki sırada tamamlaması halinde diğer gruplardan eşleşeceği rakibiyle 5 maçlık seride Dünya Şampiyonası grup aşamasına yükselmek için mücadele edecek. Espor ve LoL tutkunları, sosyal medyada takımlarını desteklemek için #VadininBoğası etiketiyle mesajlarını paylaşabilecek.

Karşılaşmaları Riot Games Türkiye Twitch (http://tr.twitch.tv/riotgamesturkish) ve LoLespor YouTube (http://www.youtube.com/LoLespor) kanallarından canlı olarak izleyebilirsiniz. Gelişmeler ve detaylar için http://www.lolespor.com adresini ve GittiGidiyor Blog‘u takip edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Gazeteciliğe 1996'da, PC Magazine Türkiye’de muhabir olarak başlayan Erdal Kaplanseren; Yeni Yüzyıl, Milliyet, Vatan, Posta ve Hürriyet gazetelerinde teknoloji yazarlığı ve editörlüğü yaptı. PC Magazine, .net ve PCnet gibi dergilerde editörlük ve yayın yönetmenliği görevlerini yürüttü. Kariyerine Radyo Kozmos, NTV Radyo ve CNBC-e ile farklı mecralar ekledi. Hürriyet ve Doğan Burda gruplarında dijital yayıncılık konusunda görevler aldı, yöneticilik yaptı. 2014'te Doğan Grubu'ndan ayrılarak kendi içerik girişimi olan Layka'yı kurdu. Dijital yayıncılık hizmetlerinin yanı sıra Tekno TV adlı video blogu ile Teknolog.com adlı teknoloji haber blogunu hazırlıyor.

İlgili Yazılar