Yarıyıl Tatilinde Vizyonda Olan 5 Çizgifilm

Yarıyıl Tatilinde Vizyonda Olan 5 Çizgifilm

Yarıyıl tatilinde en güzel aktivitelerden biri sinemaya gitmek! Üstelik bu hafta çocukların birbirinden çok seveceği çizgi filmler vizyonda…

Bu sömestir tatilinde de sinema salonları çocukların severek izleyeceği filmlere ev sahipliği yapıyor. Soğuk kış günlerinde çocuğunuzun içini ısıtacak ve onu neşelendirecek bir film gösterimi için aşağıdaki seçeneklere bir göz atın. İşte karşınızda yarıyıl tatilinde vizyonda olan 5 çizgifilm!

Ajanlar İş Başında

Oldukça havalı ve yetenekli bir casus olan Lance Sterling dünyayı kurtarmanın rutin işlerinden biri olduğunun farkında olarak günlerini macera içinde geçirmektedir. İşini yapmakta usta olan popüler Lance’in, kendisine pek de benzemeyen Walter ile yolları kesişir. Walter çok zeki bir mucit olmasına rağmen sosyal ilişkilerinde zayıftır ve bu açığını icat ettiği araçlarla kapatmaktadır. Beklenmedik olaylar eşliğinde bu iki zıt karakterin işbirliği yapmaları ve dünyayı kurtarmak için birbirine güvenmeleri gerekmektedir.

Dolittle

Dr John Dolittle oldukça meşhur ve iyi bir veteriner hekimdir. Çok sevdiği eşini kaybettikten sonra kendisini malikanesine kapatmış ve hayata küsmüştür. Kraliçenin hasta olduğunu öğrendikten sonra onu tedavi etmek için kabuğunu kırması ve efsanevi bir adaya doğru maceralı bir yolculuk yapması gerekir. Ancak türlü tehlikelere göğüs gerdiği yolculuğunda yalnız değildir. Ona genç çırağı, birbirinden renkli karakterleri olan hayvan arkadaşları da eşlik edecektir. Başrolünde Robert Downey Jr’nin canlandırdığı filmde yönetmen Stephan Ganghan’ın yarattığı büyülü dünyaya çocuğunuz bayılacak.

Kuzular Firarda: Uzay parkı

Kuzular Firarda: Uzay Parkı bir devam filmi ve kahramanlarımızı bu sefer de uzaylı arkadaşları Lu La ile bir macera bekliyor. Mossy Bottom çiftliğinin yakınlarına uzaydaki uzun yolculuğunun ardından inanılmaz bir hızla düşen Lu La’yı tekrar evine göndermek mümkün müdür? Koyun Sahoun tatlı ve belalı arkadaşı için bu önemli görevi sürüsü ile birlikte ve bütün işlerine çomak sokan Bitzer’e rağmen gerçekleştirmek zorunda. Aynı zamanda da dünyayı tehdit eden tehlikeli bir örgütü de alt etmeli!

Maceracı Yüzgeçler

Sırada yerli bir çizgifilm olan Maceracı Yüzgeçler var. Kahramanımız Biba okumaya pek meraklı bir barbun balığıdır. İstanbul boğazının altında büyüleyici bir dünyada yaşayan Biba birbirinden farklı karakterlere sahip olan arkadaşları Çupa, Denizkızı Alesta, Taka Hamsi, Babu ve Tuti ile gizemli bir maceraya atılır. Özellikle minik izleyicilerin severek izleyeceği  Maceracı Yüzgeçler sinema salonlarda çocuklarınızı bekliyor.

Kutup Köpekleri

Kutup Köpekleri hızlılığı ile nam salmak isteyen sevimli buzul tilkisi Swifty’nin maceralarını konu alıyor. Buzul kurye şirketinde çalışan Swifty’nin en büyük hayali Antartika’nın en hızlı köpek kuryesi olmaktır. Bunu yapmak için gizlice önemli bir kuryeyi yerine ulaştırmayı aklına koymuştur. Ancak bu yolculukta onu tehlikeli olaylar beklemektedir. Swifty hırslı ve kötücül planları olan deniz aslanı Otto Von Walrus ile karşılaşacak ve dünyayı büyük bir tehlikeden korumak için arkadaşlarından yardım isteyecektir.