Ünlülerin Anne Olmakla İlgili Söyledikleri 10 Etkileyici Söz

Ünlülerin Anne Olmakla İlgili Söyledikleri 10 Etkileyici Söz

854

Jennifer Lopez’den Beyoncé’ye, Angelina Jolie’den Drew Barrymore’a; ünlü isimlerin annelikle ilgili söylediği birbirinden ilham verici sözleri bir araya getirdik!

Anne olmanın tarifini kelimelerle anlatmak çok zor ve bunu gerçekten de en iyi, anne olanlar bilir. Biz de anneler günü öncesi sizlere sıcacık bir yazı hazırlayalım dedik ve ünlülerin anne olmakla ilgili söyledikleri 10 etkileyici sözü bir araya getirdik.

“Çocuklarım olduğunda ve her annenin anlayacağı o türden bir sevgiyi hissettiğimde, sevginin saflığını anlamış oldum. Yani koşulsuz bir sevginin var olduğunu….”
Jennifer Lopez

“Kızım beni kendimle tanıştırdı… Ben annemle çok yakındım ve kendi kızımla da böyle bir ilişkiye sahip olmayı çok diledim. O hala bir bebek ama onu doğurduğum an onunla oluşan bağlantım, daha önce hiç hissetmediğim bir şeydi.”
Beyoncé Knowles

Anne olmakla ilgili en sevdiğim şey, sizi günlük esaslarda daha iyi bir insan yapması. Onu her sabah uyandığımda “Acaba onun gülücüğünü alabilecek miyim?” heyecanı başlar. Ve bu duygu beni çok iyi bir moda sokar. Bu kesinlikle bambaşka bir yaşam biçimi – ve çok daha iyi olanı!”
Drew Barrymore

“Annelik, şimdiye dek yaşadığım en eksiksiz deneyimdi. Annelik sizi yerinize yerleştirir, çünkü gerçekten sizi inanmaya çalıştığınız konulara eğilmeye zorlar.”
Diane Keaton

“Kadınlara olan algıları değiştirme isteğimi destekleyen iki çocuğumun olması benim için çok anlamlı. Anneler olarak, kadınlara yönelik çirkin tutumları değiştirmeye karşı çok eşsiz bir fırsatımız oluyor.”
Reese Witherspoon

Bunu da okuyun: Ünlü Annelerden Kim Olurdun?
Hepsi birbirinden cool, hepsi birbirinden güzel. Onları dünyaca ünlü hale getiren mesleklerinin yanında hepsi birer anne. Peki hangisinin anneliği size benziyor? Teste katılın, öğrenin.

Anne olmak beni özgüven konusunda bir üst seviyeye taşıdı. Daha önce hiç bu kadar güçlü hissetmemiştim. 20’li yaşlarımın herkes tarafından sevilmek adına aşırı dikkatli yürüdüğüm ve düşüncelerimi açıklayamadığım yıllar olduğunu hissettim. Fakat anne olunca, çok az zamanın var ve dolayısıyla direkt konuya odaklanıyorsun.”
Kelly Clarkson

“Anne olmak beni birçok konuda duygusal kıldı. Çocuğunuz olduğunda kalbiniz adeta vücudunuzun dışında atıyor.”
Kate Beckinsale

“Hayatıma bir bebeği nasıl oturtacağım benim için hep bir merak konusuydu. Onunla fazla ilgilenecek kadar obsesif mi olacaktım? Olağanüstü bir hayatım ve yaptığım bir sürü şeye karşı oldukça fazla tutkum vardı, dolayısıyla ona yeteri kadar özverili olacak mıydım? Başardım ve bu başıma gelmiş olan en harika şey oldu.”
Gwen Stefani

“İlk anne olduğum zamanı hatırlıyorum. Bu role sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyordum. Bütün dünya beni sevebilir, benden nefret edebilir veya benden ayrı düşebilirdi. Neyse ki ben çocuklarımla uyanıyordum ve mutluydum!”
Angelina Jolie

“Anneliğin bizlere öğrettiği en güzel hediye özverisiz olamama durumudur ve bu gerçekten de çok özgürleştirici bir histir.”
Olivia Wilde