My Little Pony Hayranı Miniklere Müjde

My Little Pony Hayranı Miniklere Müjde

1023

Bu hafta vizyona giren My Little Pony çizgifilminin rengarenk karakterlerini daha yakından tanımaya ve hayranı olan çocuklarınıza özel seçtiğimiz hediye seçeceklerine göz atmaya ne dersiniz?

Arkadaşlık Sihirlidir ismiyle de bilinen çizgi dizi My Little Pony şimdi uzun metraj animasyon filmi ile sinemalarda! 6 Ekim’de vizyona girecek olan ve birçok hayranı bulunan My Little Pony çizgifilmi birbirinden sevimli karakterleriyle yepyeni bir hikayeyi konu alıyor.

Çizgifilmde karanlık bir güç, bu sevimli midillilerin yaşadığı Ponyville’i tehdit ediyor. Bu güç onları Equestria dışında yeni arkadaşlıklar edinecekleri, yeni zorluklarla karşılaşacakları; arkadaşlığın sihirini kullanarak evlerini kurtarmaya çalışacakları bir maceraya sürüklüyor.

Twilight Sparkle, Applejack, Rainbow Dash, Pinkie Pie, Fluttershy ve Rarity’nin bu yepyeni maceraları ile harika bir sinema keyfi yaşayacak olan çocuklarınızı bir de favori karakterlerinin hediyeleri ile mutlu etmeye ne dersiniz? O zaman sizin için seçtiklerimize bir göz atın!

Twilight Sparkle


Son derece akıllı bir prenses ve aynı zamanda doğuştan lider olan Twilight Sparkle, arkadaşlarına becerilerini kullanmaları için yardımcı olan bir karakter. Öğrenmenin sihrini yeni edindiği arkadaşlarıyla da paylaşmayı seven Twilight Sparkle lila rengi ve mor-pembe saçlarıyla birçok kız çocuğunun hayranlığına sahiptir. Siz de gerek Twilight Sparkle oyuncağı , gerek üzerinde resmini taşıyan mataralar, gerekse Twilight Sparkle öyküsü alarak ona hayran olan çocuğunuzu çok sevindirebilirsiniz.

Applejack


Dürüstlüğü, canayakınlığı ve tatlılığıyla meşhur Applejack, arkadaşlarına yardım etmeye her daim hazır bir karakterdir. Tatlı Elma Bölgesi’nde çalışan ve doğayı korumaya büyük özen gösteren Applejack sapsarı uzun saçlara sahiptir. Eğer çocuğunuz bu karakterin hayranıysa ona beslenme çantasından masallara ya da Applejack oyuncaklarına ; hediye edebileceğiniz birçok seçenek mevcut.

Rainbow Dash


My Little Pony çizgifilminin en sevimlilerinden biri olan Rainbow Dash her zaman maceraya atılmaya hazırdır! İyi günde, kötü günde kimseyi hayal kırıklığına uğratmayacak şekilde sadık ve güvenilir bir arkadaş olan Rainbow Dash masmavi tüyleri ve rengarenk saçlarıyla birçok izleyicinin favorilerindendir. İster kızınıza süpriz yaparak ona bir Rainbow Dash kostümü hediye edin, ister parti malzemelerini onunla hazırlayın!

Bunu da okuyun: Okula Dönüş: Süper kahramanlarla Çocuğunuzu Sınıfa Hazırlayın
Barbie’den Cars’a, Winx Club’tan Örümcek Adam’a, Karlar Ülkesi’nden Batman’e, My Little Pony’den Transformers’a; çocuğunuzun favori süper kahramanı ile ona harika bir okul alışverişi yapmaya ne dersiniz?

Pinkie Pie


Adından da anlaşılacağı üzere pespembe bir midilli olan Pinkie Pie, neşesi ve şakalarıyla arkadaşlarının gününe renk katan bir karakter. Equestria’daki her iyi Pony gibi o da tatlılara ve arkadaşları için partiler vermeye bayılır. Ayrıca ihtiyacı olan kişilere yardım etmekten hoşlanır. Gerek bu pozitif karakteri gerekse renkleri ile kızların favorisi olan Pinky Pie desenli çocuk kıyafetleri , parti malzemeleri, oyuncaklar ve okul malzemeleri GittiGidiyor’da hayranlarını bekliyor!

Fluttershy


Fluttershy çizgifilmin en nazik ve herkese en iyi davranan karakteridir. Pony arkadaşlarının sorunlarını çözmeye yardımcı olmaktan hoşlanan Fluttershy sarı tüyleri ve pembe saçları ile son derece sevimli bir midillidir. Hayranlarını ise en çok Fluttershy öykü kitabı , oyuncağı ya da okul çantaları mutlu edecektir!

Rarity


Son olarak karşımızda cömertliğiyle tanınan Rarity var! O bir Pony olsa da arkadaşları için modaya uygun kıyafetler tasarlamaktan, içleri güzel olan arkadaşlarının dış görünüşlerini de güzelleştirmekten çok hoşlanır. Dolayısıyla modaya ilgisi olan miniklerin de favorisi olur! Eğer kızınız onun bir hayranıysa, ister saçları ister kıyafetleriyle oynayabileceği My Little Pony oyun setleri harika bir hediye olacaktır.

İLGİLİ ÜRÜNLER

İlgili Yazılar