Miniklerin Yeni Favorisi: L.O.L Sürpriz Bebekler

Miniklerin Yeni Favorisi: L.O.L Sürpriz Bebekler

753

Çocukların son aylardaki favori oyuncağı L.O.L. sürpriz bebeklerin renkli dünyasına hoş geldiniz!

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de çocuklar arasında bir fenomene dönüşen L.O.L. sürpriz bebekler birçok miniğin odasında koleksiyonlara dönüştü bile. Biz de bu yazımızda bu efsane oyuncaklar mercek altına aldık.


LOL bebekler 10 santimetrelik bir çapa sahip topların içinden çıkan sürpriz bebeklere deniyor. Bu topların üzerinde tam 7 kat ambalaj bulunuyor ve lol sürpriz bebek ürününe bu 7 katman soyulduğu vakit ulaşılabiliyor. Her bir katmanda bir sürprizle karşılaşılıyor ve aslında her sürpriz, içinden çıkacak olan bebek hakkında ipuçlarını veriyor.

Çocuklar için işin en eğlenceli yanlarından biri de elbette ki bu katmanların soyulması. LOL bebek katmanlarında neler saklı diye merak ediyorsanız; ipucu etiketleri, sürpriz özellik etiketleri, su şişesi ya da bardağı, ayakkabılar, kıyafet ve aksesuarlar olarak özetleyebiliriz. En alt katmanda da sürpriz bebek gizli!


Çocukların lol topu aşkının nedenlerinden biri de tam 45 farklı bebek modelinin bulunması. Böylece her yeni topta heyecan artıyor ve çocuklar lol bebek topları ile koleksiyonlar yapabiliyor.

Bunu da okuyun: Şimdi Bütün Çocuklar Onu Konuşuyor: Slime Nasıl Yapılır?
Slime ya da bir diğer adıyla zıp zıp hamur son aylarda yediden yetmişe herkesin elinde. Peki nedir bu slime trendi? Bu eğlenceli hamur nasıl yapılır? Yanıtları burada…

Her biri, giyimlerine ve tarzlarına göre farklı temalar altında toplanan sürpriz lol bebekler Glitter, Lil Sisters, Doll, Pets, Fizz gibi farklı serilerden oluşuyor. Her bebeğin suya sokulduğu vakit ortaya çıkan sürpriz bir fonksiyonu oluyor. Örneğin kimisi renk değiştiriyor, kimisi ağlıyor, kimisi tükürüyor, kimisi çiş yapıyor. Her biri, farklı özellikleri ile hem şaşırtıyor hem eğlendiriyor!