Mama Sandalyesinin Olmazsa Olmazı 15 Aksesuarı

Mama Sandalyesinin Olmazsa Olmazı 15 Aksesuarı

7758

Bebeğinizin neşe içinde yemek yiyebilmesi için mama sandalyenize dahil edebileceğiniz aksesuarları keşfetmeye ne dersiniz?

Bebeğinizin mama sandalyesinde rahatlıkla yemeğini yiyebiliyor olması, onun için keyifli olduğu kadar sizin için de hayat kolaylaştıracak bir meseledir. Bebeğinize bu konforu sağlamak için destek minderlerinden mama sandalyesine özel tasarlanmış oyuncaklar, doğru mama sandalyesi tepsilerinden pratik tabaklara; mama sandalyesinin olmazsa olmazı 15 aksesuarı sizin için seçtik.

Destek minderleri


Kendinizi hiç rahat hissetmediğiniz bir sandalyede otururken hayal edin. Bu durum keyfinizi nasıl olumsuz etkileyecek ve iştahınızı dahi kesebilecekse, bebeğiniz için de aynı durum geçerli olacaktır. Dolayısıyla mama sandalyesi minderleri ile ona bu rahatlığı sağlamanız birinci adımınız olmalıdır. GittiGidiyor’da birçok markanın farklı tasarımlara sahip mama sandalyesi minderi modellerinden bulabilirsiniz.

Vantuzlu oyuncaklar


Bebeğinizin dikkatinin dağılmaya son derece müsait olduğu anlardan birisi de kaşığın ağzına doğru götürüldüğü andır. Her an ağlamaya başlayabilir, kaşığı itebilir, mamayı ağzından püskürtebilir. Bu işi son derece konsantre bir şekilde yapmanın yollarından birisi mama sandalyesi oyuncakları olacaktır. Vantuzlu tasarımlarıyla mama tezgahına kolayca yapışan ve böylece bebeğinizin onu düşürmeden kolayca oynayabilmesine olanak sağlayan mama sandalyesi oyuncağı modelleri sesleri, renkleri ve müzikleri ile mama seansını güzelleştirecek!

Bunu da okuyun: GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En İyi 10 Mama Sandalyesi
Bebeğinizin mamaya geçişinde hayatınızı kurtaracak mama sandalyeleri alışverişinde dikkat etmeniz gereken birçok detay var. Birbirinden akıllı özelliklere ve kullanışlı tasarımlara sahip bu 10 mama sandalyesi ile bu yazımızda tanışabilirsiniz!

Mama sandalyesi tepsisi


Bebekler için mama sandalyelerinin en önemli parçalarından biri tepsilerdir. Önce mama sandalyeniz için en ideal tezgahı bulabilir, ardından eğlenceli tepsilerle beslenme saatini renklendirebilirsiniz. Sizler için GittiGidiyor’dan seçtiğimiz Stokke Tripp Trapp ahşap mama sandalyesi tepsileri vakumlu yapıları sayesinde mama masasına kolayca sabitlenir ve ıslak bezle de kolayca temizlenebilir.

Akıllı tabaklar


Son olarak sırada bebeğiniz besleyen ebeveyn için son derece kritik olan tabaklarla karşınızdayız! Sizin için seçtiğimiz 2 akıllı tasarımdan biri Tupperware ilk tabağım ürünü. -25°C ile +135°C arasındaki ısıya dayanıklı maddeden yapılmış olan bu mama tabaklarının çıkarılabilir tabanları, bebeğinizin kendi başına yemek yemesini kolaylaştırıyor. Masaya vakum yapma özelliği sayesinde de bebeğiniz yemeğini dökmeden yiyebiliyor. Diğeri ise Chicco markasından sıcak mama tabağı . Ebeveynlerin bebeklerini beslerken yemeğin sıcaklığı konusunda endişe etmemelerine yardımcı olan bu mama tabaklarının sıcak suyla doldurulan alt tabanları, yemeğin sıcaklığını muhafaza etmeye yardımcı oluyor. Ayrı olarak da kullanılabile
n kase ise hem elle tutulması kolay bir forma hem de beslenme öncesi yemeği soğutacak özel bir bölüme sahip.