Kostüm Partisi: GittiGidiyor’dan Çocuklara Özel Seçenekler

Kostüm Partisi: GittiGidiyor’dan Çocuklara Özel Seçenekler

1217

Yılbaşı elflerinden noel babaya, prenseslerden uğur böceklerine, süper kahramanlardan dinazorlara; GittiGidiyor’dan seçtiğimiz en eğlenceli çocuk kostümleri karşınızda!

Yılbaşı gecesi ister evinizde kostüm partisi veriyor olun, ister çocuğunuza bu yılbaşında bir kostüm hediye etmek istiyor olun. Bu seçtiklerimizin minikleri her türlü çok mutlu edeceğine eminiz. İşte karşınızda bir kostüm partisi yazısı! Süper kahramanlardan noel baba ve elflere, GittiGidiyor’dan seçtiğimiz çocuklara özel kostüm seçenekleri hemen aşağıda…

Küçük yılbaşı elfleri


Kırmızı beyaz çizgiler ve yeşili bir arada düşündüğünüzde herhalde hepinizin aklına elfler geliyordur. Efsanelere göre Noel Baba’nın hediyelerini birlikte hazırladığı bu minik elfler yılbaşının en sevimli sembollerinden biri. Çocuklarınıza çok yakışacak bu sevimli elf kostümleri ile ona unutulmaz bir yılbaşı günü yaşatabilirsiniz.

Mini noel babalar


Yılbaşının en büyük simgesini hiç birimiz ihmal edemeyiz. Normal şartlarda Noel Baba gelir ve çocuklara hediyeyi dağıtır ama siz bu sefer konsepti değiştirebilir, çocuklarınızı noel babaya dönüştürebilirsiniz. Minikler için noel baba kostümleri yanı sıra noel baba desenli tütülü elbiseler yılbaşında çocuklar için eğlenceli seçenekler arasında.

Yeni yılın uğurlu böcekleri


Yeni yılın hepinize uğur getirmesi dileğiyle çocuğunuzu uğur böceği kostümleri ile mutlu etmeye ne dersiniz? İster Miraculous Ladybug çizgifilminin kostümü ister sevimli mi sevimli bir uğur böceği kostümü listenizde mutlaka olmalı!

Bunu da okuyun: Çocuklarda Yaşa Göre Hediye Rehberi

8 yaşına kadar hangi yaş grubundaki çocuğa hangi hediyeyi almalı? Bu rehberimiz yılbaşı alışverişinizde hayatınızı kurtaracak!

Süper kahramanlar


Bir çocuğu en mutlu edecek şeylerin başında elbette ki hayalindeki süper kahramana dönüşmek gelir. Bu Power Rangers’dan Örümcek Adam’a, Transformers’dan Batman’a, Superman’dan Kaptan Amerika’ya oldukça geniş bir kapsama sahiptir. Eğer siz de çocuklar için yılbaşı hediyesi konusunda kostümden yanaysanız ve kararsızsanız, ona en sevdiği süper kahraman olmayı armağan edebilirsiniz!

En güzel prensesler


Rapunzel’den Ariel’e, Belle’den Sindirella’ya, Sofia’dan Jasmine’e, Aura’dan Elsa’ya; kızlar için de prenses olmak hayallerin en renklisidir. Dolayısıyla kız çocuklara Disney’in bu efsane prenseslerinin kostümlerini hediye etmek, belki de ona hiç unutamayacağı bir anı yaşatmak olacaktır.

En sevimli dinazorlar


Ve listemizin son sırasında minik dinazorlar var! Hep beraber eğleneceğiniz bir çocuk kostümü arıyorsanız bunlar tam size göre. Çocuğunuzu olabilecek en sevimli dinazorlara dönüştürecek bu kanatlı ve kuyruklu kostüm tasarımları hediye listenizde bulunsun.