Kız Çocuklara Alınabilecek En Güzel 10 Hediye

Kız Çocuklara Alınabilecek En Güzel 10 Hediye

664

Minik hanımefendiler yeni yıla bu hediyelerle girdiklerinde çok mutlu olacaklar!

Yılın son ayına yaklaşmakla beraber yılbaşı için hediye seçenekleri gündemimize gelmeye başladı. Çocuklar için hediye seçmek eğlenceli olduğu kadar seçenek fazlalığı nedeniyle zor da. Biz de bu yazımızda işinizi kolaylaştırmak istedik ve ebeveynlere bir hediye rehberi hazırladık. Masal bahçelerinden LOL bebeklere, oyuncak mutfaklardan kinetik kumlara, slime hamurlarından panduflara, sukuşilerden simli dövmelere, boyama kitaplarından örgü stüdyolarına; kız çocuklara alınabilecek en güzel 10 hediye seçeneği karşınızda!

1. Masal bahçeleri: My Fairy Garden


Çocukların kendi sihirli bahçelerini yaratmalarını sağlayan bu harika oyuncak kız çocukları için yılbaşı hediyesi seçenekleri arasında birinci önerimiz. Çocukları oyun yoluyla doğa ile etkileşim kurmaya ve aktiviteye teşvik eden bu oyuncak serisinde toprağa hızlı yetişen tohumlar ekiliyor, düzenli sulama ile yeşeriyor, ardından ister perili ister unicorn’lu konseptler dekoratif olarak bahçeye ekleniyor. 4 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmış bu oyuncak bahçe başka bir sürü sürprizlerle dolu.

2. Yavaş yükselenler: Squishy


Son dönemlerin en popülerlerinden biri olan squishy oyuncaklar ya da diğer adıyla sukuşi oyuncaklar Japonya’dan çıkmış bir trend. Poliüretan köpükten yapılmış olan bu oyuncaklar elle sıkılıp bırakıldıktan sonra yavaş yavaş eski haline dönüşüyor. Bu oyuncakları sıkmak ve izlemek çocuklarda stresi de azalttığından yok satanların arasına çoktan girdi bile. Kız çocuklar için sevimli yaratıklar, dondurmalar, süt kutuları, cupcake’ler gibi eğlenceli seçenekleri GittiGidiyor’da bulabilirsiniz.

3. Simli dövmeler


Shimmer tattoes olarak dünyada da bir trende dönüşen simli dövmeler kız çocukları arasında da çok popüler. Siz de kızlar için yılbaşı hediyesi bakıyorsanız bu, mutlu edecek bir seçenek olabilir. İçinden çıkan şablonu istediğiniz yere yapıştırıyorsunuz, ardından yapışkan sıvısını üzerine sürüp şablonu çıkarıyorsunuz. Simleri fırça ile üzerinde gezdirdiniz mi dövmeniz tamam demektir. Çocuğunuzla birlikte rengarenk, ışıl ışıl dövmeler yaratabilirsiniz.

4. Harry Potter boyama kitabı, tablosu ve kalem seti


Harry Potter efsanesini sevmeyen kız çocuğu sayısı herhalde çok azdır. Dolayısıyla bu yılbaşı hediyesi ile mutlu olacak kız çocuk sayısı da! Filmlerin yapım aşamasında kullanılan ayrıntılı illüstrasyonlarla dolu Harry Potter boyama kitabı her sayfasıyla büyüleyici bir deneyim yaşatıyor. Ona bu boyama kitabının yanı sıra boyama tablosu, keçeli ve kuru boya kalemleri de sunarak unutamayacağı bir hediye vermiş olacaksınız.

5. En eğlenceli el işi: Slime seti


Zıp zıp hamur olarak da bilinen slime oyun hamurları son yılların yine en popüler oyuncakları arasında. Kız çocuklar için de harika bir aktivite olan bu slime oyun jelleri için ona armağan edeceğiniz bir set harika bir hediye seçeneği olacak.

6. Marifetleri miniklere: Örgü stüdyosu


Minik ellerin şişe ihtiyaç duymadan örgü örebilecekleri ve hem bu harika yeteneğe sahip olabilecekleri hem de ince motor becerilerini geliştirebilecekleri örgü stüdyosu oyuncağı harika bir yılbaşı hediyesi seçeneği! Kızınız 3 ayrı boydaki örgü çubukları ile saç bandı, atkı, telefon çantası gibi birbirinden güzel aksesuarlar yapabilir, içinden çıkan düğme ve süslerle bu aksesuarları çok daha eğlenceli hale getirebilir.

7. Büyülü oyun: Kinetik kum


Deniz kenarındaki kumla oynama keyfini evinize taşıyan kinetik kum oyunu kız çocuklarına hediye seçenekleri arasında yine favorilerden biri! Yoğurarak şekiller oluşturabileceğiniz, üzerine yazılar yazıp tekrar bozabileceğiniz, sadece kendine yapışma özelliği ile pratik ve temiz bu oyuncak asla kurumuyor; her zaman ilk günkü gibi tadını çıkarabilmenizi sağlıyor. Kinetik kum setleri ile kızınıza eğlenceli bir sürpriz yapabilirsiniz.

8. Kız Çocuklara Hediye Rehberi:Panduflar


Kızınızın evde sıcacık bir keyif yapması için ona kız çocuklar için panduf modellerinden alabilirsiniz. Prenseslerden peri kızlarına, sevimli suratlardan yumuşacık dokulara; bu podifik terlikler sadece ayaklarını ısıtmakla kalmayacak ev keyfine daha da sevimli bir hava katacak.

9. Sürpriz bebekler: L.O.L.


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de çocuklar arasında bir fenomene dönüşen L.O.L. sürpriz bebekler 10 santimetrelik bir çapa sahip topların içinden çıkan sürpriz bebeklere deniyor. Topların üzerinde tam 7 kat ambalaj bulunuyor ve lol sürpriz bebek ürününe bu 7 katman soyulduğu vakit ulaşılabiliyor; her bir katmanda da bir sürprizle karşılaşılıyor ve aslında her sürpriz, içinden çıkacak olan bebek hakkında ipuçlarını veriyor.

10. Geleceğin şeflerine: Mini mutfaklar

L.O.L. sürpriz bebekler

Kız çocukların en büyük ilgi alanlarından birisinin mutfak işleri olduğunu biliyoruz. Onların ileride mutfakta geçirecekleri keyifli zamanlara hazırlık için ona prensesli oyuncak mutfak modellerinden alabilir ya da Miele, Bosch gibi markaların mini mutfaklarından hediye ederek çok mutlu edebilirsiniz.

İLGİLİ ÜRÜNLER