Kış Aylarında Edinmeniz Gereken 5 Puset Aksesuarı

Kış Aylarında Edinmeniz Gereken 5 Puset Aksesuarı

1599

Kaz tüyü tulumlardan puset yağmurluklarına, ayak örtülerinden kış tekerleklerine; kış aylarında bebek arabaları için edinmeniz gereken aksesuarlar burada!

Yağmur, kış, soğuk derken bebeklerle dışarıda geçirilen vakitler önceden planlanması gereken birçok detayı içermeye başlar. Biz de bu yazımızda pusetle ilgili detayları sizler için hatırlatmak ve kış soğuklarında hayatınızı kurtaracak birkaç çözüm önerisinden bahsetmek istedik. İşte kış aylarında edinmeniz gereken 5 puset aksesuarı ve bu aksesuarlar hakkında bilmeniz gerekenler…

1. Puset tulumları


Kış aylarında puset ihtiyaçlarının başında bebeğinizin içerisinde sıcacık hissedeceği puset tulumları gelir. Tasarımları pusetlere uyumlu şekilde yapılmış olan modern ve pratik tulumlar genelde cırt cırtlı mekanizmalarla bebek arabalarına kolayca bağlanabilir. Tasarımları gereği bebeğinizi saniyeler içinde tulumdan çıkarıp tuluma yatırmanıza yardımcı olan bu tulumlar polar, kaz tüyü gibi farklı kumaşları sayesinde onları sıcacık tutar.

2. Puset yağmurluğu


Yağmur, rüzgar ya da kar, bebeğinizle dışarıda geçireceğiniz keyifli saatler için bir engel değil. Tabii pusedinizi koruma altına aldıysanız! Bu konuda imdadınıza puset yağmurlukları yetişiyor ve cırt cırtları, ipleri ile kolayca araca monte edilen bu bebek arabası yağmurlukları soğuk günlerde bebeğiniz için tam koruma sağlıyor.

3. Ayak örtüsü


Bebek arabaları için özel tasarlanmış ayak örtüleri de kış aylarındaki en büyük puset ihtiyaçlarından biridir. Soğuk geçirmez kumaşlardan üretilmiş olan rüzgar ve soğuk önleyici puset ayak örtüleri cırt cırtlı bantları sayesinde bebek arabasına kolayca takılıp çıkarılabiliyor. Bebeğinizin vücudunu rüzgar ve soğuktan bir güzel koruyor!

Bunu da okuyun: Puset Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Otomobil almak mı yoksa puset almak mı daha zor? Annenlerin pek çoğu bu soruya cevap verirken tereddütsüz “Kesinlikle puset!” diyecektir. Siz de yüzlerce çeşit arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız, tavsiyelerimize göz atın.

4. Bebek arabası eldiveni


Bu temel ihtiyaç da ebeveynler için! GittiGidiyor’da bulabileceğiniz Skip Hop Stroll & Go bebek arabası eldiveni yumuşak keten astarlı, iç yüzeyi kürklü bir tasarıma sahip. Şeffaf yüzeyi sayesinde telefonunuzun ekranını görebileceğiniz telefon cebine de sahip. Tüm bebek arabaları için uyumlu olan bu puset eldiveni kulaklık portuna da sahip.

5. Kış lastiği


Aynı otomobillerimizde olduğu gibi bebek arabaları için kış lastikleri de mevcuttur. Kış aylarının zorlu zemin koşulları açısından bu detay da önemsenmeli ve pusetler bu kış lastikleri ile güncellenmeli.

Mima Kit: Kışlık Puset Aksesuarı


Son olarak sırada GittiGidiyor’dan sizin için seçtiğimiz bir kit var! Mima markasının bu kışlık kiti, patentli koza koltuğu, yağmur engelleyici tentesi, kış eldivenleri, kürklü tente detayları ile kış için ideal bir tasarım…