Hamile Kadınlara Alınabilecek En Güzel 7 Hediye

Hamile Kadınlara Alınabilecek En Güzel 7 Hediye

10708

Hamile günlüklerinden konforlu yastıklara, esprili tişörtlerden fotoğraf yazıcılarına, sembolik kolyelerden ayak masajlarına; her hamile kadını mutlu edecek hediye önerileri karşınızda!

Sevdiğiniz biri size hamile olduğunun haberini verdi ve siz de içinizde bu coşkuyu tutamıyor musunuz? O zaman onu güzel bir hediye ile kutlayın ve hem işine çok yarayacak hem de onu çok mutlu edecek bu seçenekler ile sevginizi, heyecanınızı onunla paylaşın. İşte karşınızda GittiGidiyor’dan seçtiğimiz, hamile kadınlara alınabilecek en güzel 7 hediye.

1. Hamilelik günlüğü


Hamile bir kadına alınabilecek hediyeler arasında en güzellerden birisi hamilelik günlüğü olacaktır. 9 aylık bu serüven boyunca unutulmaz her anını kayıt altına almasını sağlayacak olan ve ileride hem çocuğuna hem kendisine harika bir anı bırakacak olan bu hamile günlükleri listenizde mutlaka olsun!

2. Hamile yastıkları


Hamilelik sürecinde (özellikle ileri zamanlarda) en çok zorlanılan konulardan birisi de rahat bir uykudur. Bunun için en ideal çözümlerin başında hamile yastıkları gelir. Hamilelik esnasında konforlu bir uyku, bebeğiniz doğduktan sonra ise harika bir emzirme yardımcısı olarak hamile yastığı ona alabileceğiniz en ideal hediyeler arasında.

3. Fotoğraf yazıcısı


Hamilelikte bol bol fotoğraf çekmeyi unutmamak gerek. Sonuçta her daim gerçekleşen bir süreç değli bu ve her anını da hatırladıkça içiniz ısınacak. Dolayısıyla bu anları ölümsüz kılmakta fayda var. Size hamile olduğunu söyleyen sevdiğiniz birine bu pratik fotoğraf yazıcılarından alabilir ve tüm bu 9 ay boyunca çektiği fotoğrafları anında basabilmesini sağlayabilirsiniz.

4. Su matarası


Hamilelikte ve emzirme sürecinde annelerin bol bol su tüketmeleri son derece önemlidir. Dolayısıyla hamile sevdiğinize alacağınız bir su matarası ona güzel bir iyilik olacaktır. Böylece hem su içmeyi ihmal etmeyecek hem de içtiği suyun miktarına hakim olabilecektir.

5. Esprili hamile tişörtleri


Hamilelere alınabilecek hediyeler arasında en eğlencelilerden biri de mesajlı tişörtlerdir. Karnı büyüdükçe daha da eğlenceli hale gelecek bu esprili hamile tişörtleri sayesinde onun yüzünü bol bol güldürebilirsiniz!

6. Ayak banyosu ve masajı


Hamilelikte zorlanılan bir diğer konu da ayakların şişmesi ve ödem sıkıntılarıdır. Dolayısıyla ayaklara özel bir ilgi göstermekte fayda vardır. Siz de hamile birine hediye alırken bu detayı göz önünde bulundurabilir ve ona ayak banyosu ve masaj aletlerinden alabilirsiniz. Ayaklarının şişi inip rahatladığı her sefer sizi sevgiyle anacaktır.

7. Kolye


Sırada sembolik bir hediye var. Eşiniz, dostunuz ya da akrabanız size hamile olduğunu söylediyse ona sembolik bir hediye olarak hamile kolyelerinden alabilirsiniz. Bu kolyeyi 9 ay süresince boynunda taşıyabilir, her ona baktığında kendini daha iyi hissedebilir.