GittiGidiyor’dan Seçtiklerimiz: En İyi 8 Ana Kucağı

GittiGidiyor’dan Seçtiklerimiz: En İyi 8 Ana Kucağı

8448

Bebekleriniz için konforlu ve güvenli, sizler için pratik ve ergonomik ana kucaklarını keşfedin!

Bebeğinizin hem evde hem sokaktaki konforu, hem pusette hem araçtaki güvenliği açısından son derece önemli detaylardan birisi doğru ana kucağı modelini seçmekte yatar. Birçok markanın birçok farklı modeli arasından tüm bu özellikleri kapsayan, üstelik ebeveynler için de kullanım kolaylığı sağlayan en iyi ana kucağı modelleri arasından sizler için seçtiklerimize göz atın. İşte karşınızda GittiGidiyor’da bulabileceğiniz en iyi 8 ana kucağı!

1. Besafe İzi Go


Tasarımında öncelik olarak güvenlik ve konforu temel almış olan bu Basefa ana kucağı modelinin formu anne karnındaki yatış pozisyonuna benzediği için bebeklere harika bir rahatlık sağlıyor. Alev almayan kumaş yapısı, gelen darbeleri absorbe eden tasarımı, ayarlanabilir 5 nokta emniyet kemer sistemi ve ayarlanabilir boyun desteği ile annelerin favorisi olabilecek bir model.

2. Maxi Cosi Pebble Plus


Doğumdan itibaren 75 cm’lik boya kadar kullanım sağlayan Maxi Cosi ana kucağı modelinin içerisinde bebeği saran özel bir dolgu malzemesi mevcuttur. Çarpışma durumunda üst yan kanatları darbe emici görevi görür ve geliştirilmiş güvenlik standartları baş ve boyun için ekstra güvenlik sağlıyor. Kolay ayarlanabilen kemeri ile bebeğinizi saniyeler içinde koltuğuna bağlayabileceğiniz bu modelin güneş tentesi de mevcut.

3. BabyBjörn Balance


0-2 yaş aralığı için (3,5 – 13 kg) tasarlanmış olan bu tasarım harikası BabyBjörn ana kucağı modeli çocuğunuzun kendi kendine sallanırken temel motor hareketlerini ve dengesini sağlamak adına alıştırma yapmasını da sağlıyor. Pediatristlerle yapılan çalışmalar sonucu geliştirilmiş olan bu ana kucağında sırt ve baş için doğru koruma ve konfor da yer alıyor. Bebeğinizin vücuduna göre şekillenen oturma kısmı ve çift taraflı kullanılabilir kılıfı beğeni topluyor.

4. Chicco Keyfit Plus


Doğumdan itibaren 13 kg’a kadar kullanılabilen Chicco ana kucağı modeli başik hareketli tabanı ve arkaya yönelimli kullanımı ila kolaylık sağlıyor. Aynı zamanda tek noktadan kemer gerginlik ayarı, nefes alabilir kumaş, çıkarılabilir güneşlik, ergonomik ve kaymaz taşıma sapı, yandan darbeler için yan koruma sistemi ve sırt dayama bölümü üzerinde şok emici tabaka görevi gören strafor bölüm gibi özelliklere sahip.

5. Cybex Aton Basic


Doğumdan 18 aya kadar kullanım sağlayan Cybex ana kucağı modeli üstün Alman mühendisliği ile hazırlanmış. Güçlendirilmiş özel malzemelerden üretilmiş sadece 2,9 kg’lık ultra hafif yapısı sayesinde kolay taşıma imkanı sağlayan Cybex ana kucağı geniş iç alanı, darbe emici kasası, devrilmeyi önleyen yapısı, yeni doğan bebeklere tam uyumlu kafalığı, nefes alan kumaşı ve özel tasarım emniyet kemeri ile öne çıkıyor.

Bunu da okuyun: GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En İyi 10 Mama Sandalyesi
Bebeğiniz için en ideal mama sandalyesini arıyorsanız, GittiGidiyor’dan sizin için seçtiklerimize mutlaka göz atın!

6. Duux Bonn


Doğumdan 18 aya kadar, yani 0-13 kg taşıma kapasitesine sahip Duux ana kucağı güçlendirilmiş özel malzemelerden tasarlanmış. Hafif ve taşıması kolay bir model. Üç farklı pozisyonda kullanılabilen ayarlanabilir tutma kolu hem sabit hem taşıma hem de sallama pozisyonu sunuyor. Ayarlanabilir baş koruma yastığı, tutma kolu ayar düğmesi, koldan bağımsız ayarlanabilir tente, nefes alan kumaş dokusu, fermuarlı yıkanabilen ergonomik destek pedi, özel tasarım emniyet kemeri, omuz kemeri pedi ve yan koruma sistemi gibi özellikleri ile birçok annenin favorileri arasında.

7. Britax Römer Primo


Esnekliği sevenler için tasarlanmış olan Britax ana kucağı küçük arabalar için konturlu destek yastığı ve akıllıca tasarlanmış güneş şemsiyesine sahip. Konforlu göğüs pedleri, doğal bir uyku pozisyonu için yumuşak yastık kafa desteği, bebeğin taşıyıcısını kolayca taşımak için kola takılmamış güneşlik kanadı, tek elle ayarlı emniyet koşum takımı ile son derece kullanışlı bir model.

8. Prego Gaby


Uyku konumundan oyun pozisyonuna dönebilme, 360 derece dönebilen üst ünite sayesinde 4 farklı yönde sallanabilme, ayak uçlarında bulunan 4 tane sabitleme plastiği sayesinde güvenli duruş, renkli ve çift taraflı kullanılabilen iç ped gibi özelliklerin yanı sıra çift kademeli ses yükseklik ayarı, 3 farklı müzik, 2 doğa sesi ve 6 kademeli titreşim seçeneği bulunan Prego ana kucağı hem konforlu hem eğlenceli!