GittiGidiyor’dan Seçtik: En İyi Sterilizatörler

GittiGidiyor’dan Seçtik: En İyi Sterilizatörler

Bebeklerin bağışıklık sistemini korumak adına son derece önemli bir konu olan sterilizasyon adına evinizde mutlaka bulunması gereken buharlı sterilizatörleri sizler için seçtik!

Bebeklerimizin bağışıklık sistemleri ilk aylarda çok gelişmemiş olduğu için mikroplara karşı savunmasızlıkları daha fazladır ve dolayısıyla hijyen onların sağlığı için en önemli adımdır. Sterilizasyon meselesi yenidoğan bakımının birinci adımıdır ve bebeğinizin biberon, emzik gibi eşyalarını sterilize ediyor olmanız onun sindirim sistemi ile ilgili rahatsızlıkları ve ağız yoluyla bulaşabilecek hastalıkları önlemeye yardımcı olacaktır. Buharlı sterilizatörler ise yüksek sıcaklıktaki su ve buharın sayesinde hiçbir kimyasal madde kullanmadan mikropları ortadan kaldırıyor ve dolayısıyla annelerin bir numaralı ürünü oluyor. Biz de size GittiGidiyor’dan en iyi sterilizatörleri seçiyoruz ve mutlaka edinmenizi öneriyoruz.

Mamajoo 5 İşlevli Kurutmalı Dijital Buhar Sterilizörü – Mama Isıtıcısı

Mamajoo marka sterilizatör modelinin en önemli özelliği 5 farklı işlevi barındırıyor olması. Sterilizasyon ve kurutmanın yanı sıra buharda pişirme, gıda ısıtma ve süt ısıtma şeklinde özellikleri de var. Bebeğinizin sağlığı için gerekli hijyeni en iyi şekilde sağlayabilen bu makine, 6 adet dar ağızlı ya da 5 adet geniş ağızlı biberon kapasitesine sahip. Aynı zamanda LCD ekranı bulunuyor.

Weewell Wsb160 Buharlı Sterilizatör

Weewell marka bu programlanabilir sterilizatör ve kurutucu bebek maması ısıtma fonksiyonuna da sahip. 8 biberonluk kapasitesi ve otomatik kapanma özelliği var. Otomatik sabit sıcaklık teknolojisi ile hızla ısınan ve uzun süreli yüksek hijyen sağlayan Weewell sterilizatör kurutma süresini kişinin isteğine göre ayarlamasına izin veren programlanabilir özelliği ile de öne çıkıyor.

Philips Avent SCF284/02 Buharlı Sterilizatör 3’ü 1 Arada

Küçük aksesuarlardan ürünlerin tamamına; sterilize etmek istediğiniz her şey için yeterli alana sahip olan Philips Avent sterilizatör 6 adet Philips Avent biberon alabiliyor. Tam 6 dakika içerisinde sterilize ediyor ve bunu doğal buhar ile yaparak mikropların %99,9’unu yok ediyor. Eğer kapağı açılmazsa içindekileri 24 saate kadar steril tutan bu alet, esnek yerleştirme tasarımı sayesinde mutfakta az yer kaplıyor.

Tefal Disney Baby Buharlı Sterilizatör

95 derece ile mükemmel hijyen sağlamayı hedefleyen Tefal Disney sterilizatör 6 adet bebek biberonunu ve tüm aksesuarlarını 9 dakika içerisinde sterilize ediyor. İçerisine her boyutta ve her malzemesen biberonu koyabilirsiniz.

Beurer By 76 Buharlı Biberon Sterilizatörü

Tam 7 dakikada 6 biberon ve aksesuarını sterilize etme özelliğine sahip olan Beurer sterilizatör kapağı kapalıyken 3 saat boyunca temizlik özelliğini koruyor. Bulaşık makinesinde yıkanabilen bu aksesuar, maşa ve çıkarılabilir biberon ızgarasına sahip. LED ekranından kalan sterilizasyon süresini kolayca okuyabilir, otomatik kapanma özelliği ile de pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Chicco Steril Natural 2si 1 Arada

Sadece 5 dakikada sterilizasyon sağlayan ve kapağı açılmadığı müddetçe 24 saat boyunca koruma özelliği bulunan Chicco sterilizatör küçük ebatı sayesinde mutfakta az bir alan kaplar. Maksimum 330 ml boyutunda 6 biberon alabilen ve ayarlanabilir bir boyuta sahip olan alette emzik, biberon ve göğüs pompası aksesuarlarının tamamını sterilize edebilirsiniz.