GittiGidiyor’dan Seçtik: Bebek Odaları İçin 6 Dekoratif Fikir

GittiGidiyor’dan Seçtik: Bebek Odaları İçin 6 Dekoratif Fikir

2157

Duvar sticker’larından boy ölçerlere, en sevimli halılardan karanlıkta parlayan yıldızlara; bebek odaları için GittiGidiyor’dan seçtiklerimiz burada!

Bebek odası dekore etmek her anne için son derece eğlenceli, keyifli bir iştir. Hem miniğinizin hayal gücünü renklendirecek detaylar seçmek hem de sizin için bir oyun gibi olacak şekilde bebek odası hazırlamak istiyorsanız sizin için GittiGidiyor’dan seçtiklerimize bir göz atın deriz. İşte karşınızda bebek odaları için 6 dekoratif fikir!

Duvar sticker’ları


Bebek odası yaparken öncelikle kendinize bir konsept belirleyin ve bu konsepti öncelikle duvar kağıdı ya da duvar sticker çeşitleri ile odaya taşıyın. Bu bir gökyüzü olabilir ya da manzaralar ya da balonlar ya da unicorn’lar; seçeceğiniz konsepte göre seçeceğiniz duvar sticker’ları ile bebeğinize harika bir hayal dünyası yaratın.

Boy ölçerler


Belki siz çocukken duvarlara çizgi çekilirdi, ancak şimdilerde birbirinden eğlenceli boy ölçer tasarımları ile çocukların odası hem renkleniyor hem de boy ölçme işi çok daha eğlenceli bir hale geliyor. Dolayısıyla bebeğinizin odasına zürafa, fil ya da palmiye ağacı gibi birbirinden eğlenceli desenlere sahip boy ölçerler ile hareket katın!

Karanlıkta parlayanlar


Bebek odası için bir diğer eğlenceli fikir de ışıklar söndüğünde gerçekleşiyor! Karanlıkta fosforlu parlama özelliğine sahip yıldız ve ay gibi desenlerle tasarlanmış duvar yapıştırmaları bebeğinizin odasına büyüleyici bir atmosfer katıyor.

Eğlenceli aydınlatmalar


Madem söz konusu bebek odası yapmak , o zaman işin tadını çıkarmaya bakın! Bebeğinizin odasının konseptine uygun şekilde birbirinden eğlenceli lambalar ve aydınlatma çeşitleri ile hem işlevsel hem de sevimli dokunuşlar yapın.

Minik halılar


Bebek odası yaparken listenizde olması gerekenlerden biri de halılardır. Özellikle bebek odası halıları olarak tasarlanmış modellerden bol renkli, sevimli hayvan desenlileri seçebilir ve bebeğinizin ilgisini çekecek tercihler yapmış olabilirsiniz.

Mobilya kulpları


Son olarak minik ama önemli bir detay ile karşınıdayız. Bebek odası mobilyaları söz konusu olduğunda onlara renk katacak bebek odası mobilya kulpları modelleri listenizde mutlaka olmalı. Bebeğinizin odasının konseptine göre yıldız, bulut, çiçek ve daha onlarca farklı tasarımda kulp çeşitlerini GittiGidiyor’da bulabilirsiniz.