GittiGidiyor’dan Alabileceğiniz Eğlenceli Çocuk Kol Saatleri

GittiGidiyor’dan Alabileceğiniz Eğlenceli Çocuk Kol Saatleri

Çocuklarınıza gerek eğlenceli kombinler yapmak, gerekse güvenliklerini sağlamak adına tercih edebileceğiniz çocuk kol saatlerinin model ve kullanım amaçlarına yönelik bilgileri sizler için derledik!

Çocuk kol saati modelleri, yetişkin kol saatlerine nazaran daha eğlenceli ve renkli tasarımlara sahiptir. Hello Kitty ve Spiderman gibi çizgi film karakterleriyle süslenen kol saatlerinin dijital ve analog çeşitlerine göz atabilirsiniz. Ayrıca çocuklar için akıllı saat modelleri de son dönemde oldukça popülerdir.

Çocuklarınız için seçeceğiniz saatlerin kaliteli materyallerden üretilmesine dikkat etmeniz, çocuğunuzun cilt sağlığı açısından önemli bir kriterdir. Ayrıca saatin kayış bölümünün ayarlanabilir özellikte olması, gelişim çağında olan çocuğunuzun uzun yıllar boyunca kol saatini keyifle kullanmasına yardımcı olur. İmitasyon ve kalitesiz materyallerden üretilmiş saatler, çocuğunuzun cildinin tahriş olmasına sebebiyet verebilir.

Çocuklar için tasarlanan kol saatlerinin belirli modellerinde bulunan su geçirmez özellikleriyle ailecek gideceğiniz tatillerde çocuğunuzla birlikte yazın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Su geçirmez çocuk saati modellerinin kayış bölümleri silikon gibi materyallerden üretilir ve çocuğunuzun hassas cildine uyum sağlar. Ayrıca su geçirmez saatler, suya karşı dayanıklı yapıları çocuğunuza el yıkarken ya da duş alırken saatini çıkarmaya gerek kalmadan rahat bir kullanım sağlar.

Eğlenceli Çocuk Kol Saatleri Modelleri

Ucuz çocuk saatleri fiyatları model, teknolojik özellikler ve kadranında, kasasında ya da kayışında barındırdığı detaylar gibi kategoriler içerisinde birbirleri arasında değişiklik gösterebilir. Analog ve dijital saatler arasında da fiyat farkı görmeniz mümkündür.

Dijital çocuk saati seçeneklerinin belirli modellerinde dokunmatik ekran kullanımı seçeneği mevcuttur. Kayışında ya da kasasında taş içeren saatleri parlaklık sağlayan cilalar ile temizleyebilir, daha ışıltılı görünmelerini sağlayabilirsiniz. Saat seçimlerinizde çocuğunuzun bilek boyunu ölçerek yapacağınız tercihlerde saatlerin daha kullanışlı olmasını sağlayabilirsiniz. Çok bol ya da çok dar olan kayışlar çocuğunuzun bileğini rahatsız edebilir. Çok dar kayışlı saatler bileği tahriş edebilir, bol kayışlı saatler ise bilekten düşerek saat camının ya da yüzeyinin zarar görmesine sebep olabilir.

Çocuk güvenlik saati modelleri, Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlara yüklenen uygulaması sayesinde çocuğunuzun telefona ihtiyaç duymaksızın sizinle iletişime geçebilmesine yönelik tasarlanan ürünlerdir. Bu çocuk takip saati içerisinde bulunan GPS özelliği, GPS uyduları yardımıyla çocuğunuzun okul çıkışı ve arkadaş buluşması gibi durumlarda nerede olduğuna dair bilgi sahibi olabilirsiniz. 3 yaş gibi küçük çocuklara sahip ebeveynler küçük çocuk saati seçenekleri içerisinde çocuklarının bileklerine uygun olan kayış ve kadran boyutuna sahip modeli kolaylıkla bulabilirler.

Siz de orijinal çocuk saati modelleri içerisinde çocuğunuzun tarzına ve sevdiği renklere hitap eden modeli GittiGidiyor’da bulabilir, çocuğunuzun kombinlerine şık bir görünüm katabilirsiniz.

Çocuklar İçin Tasarlanan Kol Saatleri Ne Gibi Özelliklere Sahiptir?

Çocuklar için tasarlanan kol saatlerinin çocuğunuz için şık bir aksesuar olmasının yanı sıra, takip ve haberleşme seçenekleri bulunan akıllı saat modelleri de bulunur. Mineral camdan üretilen saat kadranları, çizilmeye ve kırılmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Çocuğunuz saate titiz bir şekilde davrandığı takdirde camının buğulanmasını önleyebilir. Mineral camlar, yapısı gereği çabuk toz tutmaz ve temizlik açısından çocuğunuzu zorlamaz. Kristal camdan üretilen saat kadranları, saydam ve berrak görünümleri ile saat içerisinin ve camının ön plana çıkmasını sağlar.

Çocuk kol saati ışıklı ekran seçenekleri, çocuğunuzun gece saatlerinde ya da karanlıkta etkin bir şekilde saatten haberdar olmasını sağlar. Ayrıca ışıklı çocuk saati, aksesuar açısından çocuğunuzun kombinlerine şık bir görünüm katar. Çocuk saat modellerinin her yaştan çocuğun kullanımına yönelik farklı kayış ve kadran boyutu seçenekleri bulunur. Erkeklerde mavi, siyah ve gri gibi renkler yaygınken, kız çocukları için tasarlanan saatlerde ise pembe, turuncu ve kırmızı gibi renklerin kullanımına rastlamak mümkündür.

GittiGidiyor’un kullanıcıları ile buluşturduğu en güzel çocuk saatleri modelleri içerisinden çocuğunuz için dilediğiniz ürünü bulabilir, sıralama seçenekleri yardımıyla ürünler arasında fiyat karşılaştırması yaparak bütçe dostu alışveriş keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Çocuk İzleme Saatleri Ne İşe Yarar?

Çocuklar için tasarlanan kol saatleri aksesuar ya da güvenlik amaçlarıyla da kullanılabilir. Akıllı saat olarak da bilinen dokunmatik çocuk saati tasarımlarının belirli modellerinde SIM kart takılabilme özelliği ile saati küçük bir GPS aygıtına dönüştürebilirsiniz. Kız ve erkek çocuk saatleri renk ve boyut gibi kategoriler içerisinde birbirleri arasında değişiklik gösterse de, kol saati üreticilerinin çocuklara yönelik tasarladığı modellerde unisex saat modellerine de rastlamak mümkündür. Kız çocuk saatlerinin Hello Kitty gibi sevimli karakterleri içerisinde barındıran modellerini inceleyebilir, taşlı kadranlı ya da simli kayışlı seçenekleri ile çocuğunuzun kombinlerinde şık bir görünüm elde etmesini sağlayabilirsiniz.

Çocuk akıllı saat çeşitleri, içeriğinde birçok teknolojik özellik barındırır. Çocuklar için tasarlanan akıllı saatlerin GPS özellikli modelleri, GPS uyduları yardımıyla çocuğunuzun nerede olduğunu an be an takip edebilmenize yardımcı olur. GPS özellikli çocuk telefonları ile uyumlu uygulamayı Android ya da iOS altyapılı akıllı telefonlarınıza indirerek kol saati ile akıllı telefonunuzu senkronize edebilirsiniz.

Çocuk izleme saatlerinin mesajlaşma ve telefon görüşmesi bulunan modellerine de rastlamak mümkündür. Uygulama üzerinden sizin belirleyeceğiniz 10 ya da 15 kişilik rehber kapasitesi ile çocuğunuzun ihtiyaç duyduğu anda saat üzerinden dilediği kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzun akıllı saat üzerinden biriyle iletişim kurabilmesi için saatin SIM kart takılabilme özelliğine sahip olması gerekir. Ayrıca çocuklara yönelik tasarlanan akıllı saatlerde acil durum bildirimi ve güvenli alan oluşturma gibi acil durumlara yönelik tasarlanan özelliklere de rastlamak mümkündür. Akıllı saatlerin mavi, pembe, sarı ve kırmızı gibi birçok farklı renk seçeneği içerisinden çocuğunuzun favori rengini bulabilirsiniz.