GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En İyi 7 Biberon Isıtıcı

GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En İyi 7 Biberon Isıtıcı

1163

Bebeklerin biberonlarının besin değerlerini kaybetmeden ısınmasını sağlayan ve annelere de bol vakit kazandıran biberon ısıtıcılardan en iyileri sizler için seçtik!

Bebeğinizin karnı acıktığında ona uzun uzun yemekler hazırlamak ya da biberonundaki sütü yavaş ve uzun bir şekilde ısıtmak gibi durumlar, annelerin gündelik tempoları içerisinde pek de mümkün olamıyor. Dolayısıyla annelere vakit kazandıran pratik ve akıllı ürünler alışveriş listesinin en başlarında yer alıyor. Bunlardan biri de sütlerin, mamaların besin değerini kaybetmeden, hızlı bir şekilde ısınmalarını sağlayan biberon ısıtıcılar oluyor. İşte karşınızda GittiGidiyor’da bulabileceğiniz birbirinden farklı özelliklere sahip 7 biberon ısıtıcı!

1. Beurer JBY 52


Bebek mamalarının ısıtılması ve sıcak tutulması için tasarlanmış olan Beurer biberon ısıtıcı dijital sıcaklık göstergesine sahip. Bebek mamalarının zararsız ve eşit bir şekilde ısıtılmasını sağladığı gibi, biberonların kolayca çıkarılabilmesine de yardımcı olabilecek bir tasarımda. Piyasadaki tüm biberon ve kavanozlar için uygun olan Beurer biberon ısıtıcının tüm aksesuarları bulaşık makinesinde yıkanabiliyor.

2. Homend My Baby


Bebeğinizin mamasını, ayar düğmesini çevirerek sadece 30 dakikada ısıtmanızı sağlayan Homend biberon ısıtıcı besin değerinden ödün vermeden anne sütünün buzunu çözme özelliğine sahip. 200 ml ölçüye kadar geniş ya da dar ölçülü biberonları kolayca ısıtan Homend My Baby, aynı zamanda 25 dakikada bebeğinizin biberon ve emziğini sterilize etmeyi de sağlar.

3. Avent hızlı biberon ısıtıcı


Isınma esnasında sürekli karıştırma yaparak sütünüzü hızlı ve eşit derece ısıtmanızı sağlayan Avent hızlı biberon ısıtıcı hassas buz çözme özelliği sayesinde anne sütünün buzunu çözer. Sadece 3 dakika içerisinde ısıtma özelliği ile öne çıkan Avent biberon ısıtıcı güvenli ve pratik bir ürün.

4. Weewell WEM500


Tüm biberonlar için uygun olan ve kısa sürede istenilen sıcaklığa ulaşım sağlayan Weewell biberon ısıtıcı işlem tamamlandığında uyarı sesi veriyor ve otomatik olarak kapanabiliyor. Dijital sıcaklık göstergesi ve LCD ekranı da bulunan biberon ısıtıcı biberonların kolay çıkabilmesi için kaldıraç sepeti özelliğine de sahip.

Bunu da okuyun: Süt ve Mama İçin Annelerin İhtiyacı Olacak 8 Ürün

İdeal biberon seçiminden biberon aksesuarlarına, sterilizatörlerden ısıtıcılara, alıştırma bardaklarından mama önlüklerine, göğüs pompalarından süt saklama kaplarına; farklı dönemler için farklı ürünler ile her annenin ihtiyacı olacak 8 ürünle karşınızdayız!

5. Chicco biberon ısıtıcı


Chicco marka biberon ısıtıcılar içine konulan suyun benmari usulü yavaş yavaş sıcaklığı yükselecek şekilde ısınmasını sağlayarak besin değerlerinin korunmasına yardımcı oluyor. Bebeğin mama sıcaklığını bir saat boyunca koruyor ve daha küçük biberonlar ya da mama kavanozları için pratik destek sağlıyor. Sesli ve görsel alarmı ile ısıtma programının bittiğini haber veren biberon ısıtıcı güvenli otomatik kapanma özelliğine de sahip.

6. Nuk Ultra Rapid


Su buharı kullandığından biberona zarar vermeyen Nuk biberon ısıtıcı sadece iki dakika içerisinde sütün/mamanın ısınmasını sağlar. Özel araç kiti sayesinde otomobil çakmağına takılarak da kullanılabilen bu ısıtıcı özellikle seyahat anları için de idealdir. Her boy ve genişlikteki biberon için uygunolan Nuk biberon ısıtıcı pratik ve güvenli bir seçenek.

7. Mamajoo 5 işlevli mama ısıtıcı


Sadece süt ve mama ısıtma değil, sterilizasyon, kurutma ve buharda pişirme özellikleri de bulunan Mamajoo, 5 geniş ağızlı veya 6 dar ağızlı biberon alma kapasitesine ve LCD ekrana sahip. Biberon emziği ve emzikler gibi beslenme aksesuarları için de özel bir rafa sahip olan ısıtıcı, izolasyon rafı ile süt ısıtma işlemini yapıyor ve işlem bittiğinde 6 kez sinyal verip, sinyalden sonra otomatik olarak kapanıyor.