GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En İyi 10 Mama Sandalyesi

GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En İyi 10 Mama Sandalyesi

3523
main

Bebeğiniz için en ideal mama sandalyesini arıyorsanız, GittiGidiyor’dan sizin için seçtiklerimize mutlaka göz atın!

Bebeğinizin mamaya geçişinde hayatınızı kurtaracak mama sandalyeleri alışverişinde dikkat etmeniz gereken birçok detay var. Mama Sandalyesi Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz? yazımızı okuyarak bu detaylar hakkında bilgi sahibi olabilir, birbirinden akıllı özelliklere ve kullanışlı tasarımlara sahip bu 10 mama sandalyesi ile bu yazımızda tanışabilirsiniz.

1. Mima Moon Mama Sandalyesi

Hollandalı tasarımcı Davy Kho tarafından yaratılmış olan Mima mama sandalyesi patentli koza koltuğu ve modern tasarımı ve konforu ile en yenilikçi modeller arasında. Geleneksel mama sandalyelerinden farkı ise, daha sonra yetişkin bir çocuk sandalyesine dönüşecek şekilde tasarlanmış olması. Yani, 2 adet oturma ünitesinin kombinasyonunda doğumdan itibaren kullanılabilecek ev tipi ana kucağı olduğu gibi, 6. aydan itibaren mama sandalyesi ve 3 yaştan itibaren de sandalyeye dönüşmesi yer alıyor.

2. Bloom Fresco Mama Sandalyesi

Dünyanın en yüksek ayarlanabilir mama sandalyesi olarak bilinen Bloom Fresco mama sandalyesi toplamda 95 cm yüksekliğe sahip. Üç pozisyonlu yatış sistemi ve kolaylıkla yukarı aşağı ayarlanabilen yükseklik ayarı ile tasarlanmış olan sandalye, doğum itibaren 36 kg’a kadar kullanılabiliyor. Tekerlekli yapısı sayesinde kolay taşınabiliyor. Çıkarılabilir kablo demeti askıları ise 8 yaşına kadar çocuklar için bir oyun koltuğuna dönüşümü sağlıyor.

2. Peg Perego Tatamia Mama Sandalyesi

4 pozisyona ayarlanabilen sırt dayanağı, 8 farklı yükseklik ayarı, 3 pozisyona ayarlanılabilen ayak dayanağı gibi özellikleri bulunan Peg Perego mama sandalyesi doğumdan 3 yaşına kadar kullanılabiliyor ve yeni doğan bebekler için ilave ayak desteğine sahip. 14 kg ağırlığındaki sandalye, kolay katlanabiliyor ve katlandığında az yer kaplıyor.

4. Leander Mama Sandalyesi

Çocuğunuzun büyüyen yaşını takip edebilecek şekilde tasarlanmış olan Leander mama sandalyesi ahşap tasarımıyla sağlıklı ve şık bir seçenek sunuyor. Tabure seti %100 kayın ağacından yapılmış ve uzun süreli kullanımın yanında nesilden nesile aktarılabilecek kadar sağlam şekilde tasarlanmış. 125 kg taşıma kapasitesi olan sandalye, ayarlanabilir oturma ünitesi ve ayak koyma yeri sayesinde çocuğunuzla birlikte büyüyor ve yetişkin sandalyesine dönüşüyor.

5. Chicco Polly Progress Mama Sandalyesi

İtalyan marka Chicco mama sandalyesi 5 noktalı emniyet kemer sistemi ile bebeğinizi koruyor. Yıkanabilir ve yumuşak dolgulu ekstra pede sahip sandalyenin kılıfını mama sandalyesinin üzerinde silebiliyorsunuz. Bu mama sandalyesinin oturma ünitesi, ayak ünitesi, sırt kademesi ayarlanabiliyor ve tepsisi de kolaylıkla çıkarılıp takılabiliyor.

6. Cam C224 Istante Mama Sandalyesi

Doğumdan 9 aya kadar beşik modu, 6-36 ay arası mama sandalyesi modu ile kullanılabilen Cam mama sandalyesi 7 yükseklik ayarı, 4 sırt yatış ayarı, 3 pozisyona ayarlanabilen ayak dayama bölümü, 2 tepsi, suni deri kılıf, kış ve yaz için çift yüzlü kumaş, 5 nokta güvenlik kemeri, 2 ayrı posizyona ayarlanabilen portatif oyuncak seti, arka tekerlekler ve geniş alt sepet gibi özelliklere sahip.

Bunu da okuyun: Mama Sandalyesi Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
Önerilerimizle bebeğinizi konforlu, sizi de huzurlu kılacak mama sandalyesini bulup sofrada bir kişiye daha yer açabilirsiniz.

7. Prego Bambino Sallanır Beşik Mama Sandalyesi

Beşik olarak doğumdan itibaren 10 kg a kadar, mama sandalyesi olarak ise 3 yaşa kadar kullanıma uygun olan Prego Bambino mama sandalyesi uzaktan kumandalı çalışma sistemine sahip. Farklı çeşit melodi ve ses yükseklik ayarı bulunan, 3 farklı zaman ayarlı sallanabilen sandalyenin 5 noktalı emniyet kemeri ile 5 farklı açıda ayarlanabilen sırt dayanağı da bulunuyor.

8. Baby2Go 6141 Special Mama Sandalyesi

5 noktalı emniyet kemeri bulunan Baby2Go mama sandalyesi kolay taşımak için tekerlekli ve sabitleme için teker fren sistemi barındırıyor. Yumuşak oturma minderi ve leke tutmayan kumaşı ile öne çıkan sandalye, 6-36 ay arası kullanıma uygun. Ürünün toplam ağırlığı ise 5,5 kg.

9. Kraft Monza Mama Sandalyesi

İtalya’da üretilmiş olan Kraft mama sandalyesi doğumdan itibaren 3 yaşına kadar kullanılabililiyor ve 7 farklı yüksekliği bulunuyor. 5 pozisyona ayarlanabilen sırt dayanağı ve 3 farklı tepsi konumu bulunan sandalyenin ön tepsisi çıkarılarak ileriki dönemlerde sandalye olarak kullanılabiliyor. Özel deri kumaşı ile öne çıkan sandalye, katlandığında desteksiz şekilde ayakta durabiliyor.

10. Holmer Kids High Tech Maxi Comfort Mama Sandalyesi

5 farklı yükseklik pozisyonuna ayarlanabilen oturak, tek elle 4 farklı pozisyona ayarlanabilen sırtlık, 3 farklı yükseliğe ayarlanabilir ayak koruma barı, açılı ayarlanabilir ayaklık, yıkanabilir çift tepsi gibi özellikleri bulunan Holmer Kids mama sandalyesi, annelere özel geniş ve kullanışlı bir sepet de barındırıyor.