Erkek Çocuklara Alınabilecek En Güzel 8 Hediye

Erkek Çocuklara Alınabilecek En Güzel 8 Hediye

7758

Uzaktan kumandalı araçlardan deney setlerine, basket potalarından kostümlere, ses değiştiricilerden mikroskoplara, oyuncak robotlardan müzik enstrümanlarına; bu hediye rehberimiz küçük beyler için!

Yeni yıla geri sayımın başlamasıyla birlikte yılbaşı hediyeleri konusunda listeler de yapılmaya başladı. Eğer sizin listenizde erkek çocuklar var ise doğru yerdesiniz! GittiGidiyor’dan sizler için seçtiğimiz bu hediye seçenekleri ile çocuğunuzu çok mutlu edebilirsiniz. İşte karşınızda erkek çocuklara alınabilecek en güzel 8 hediye!

1. Uzaktan kumandalı araçlar


Bir erkek çocuğa alınabilecek en güzel hediyeler arasında en başlarda uzaktan kumandalı araç modelleri gelir. Bu arabalar ve helikopterler neredeyse hepsinin ilgi alanına girer. Kumandaları ile onları uçururken ya da yeni teknolojiye sahip lazer kumandalı düz duvara bile tırmanabilen araba modelleri ile saatlerin nasıl geçtiğini anlayamazsınız bile…

2. Ses değiştirici


Erkek çocuklar için en komik oyuncaklardan birisi de bu ses değiştirici megafonlar olacaktır. Çocuğunuzun sesini başka bir sese dönüştürecek, bambaşka biri, bir uzaylı ya da bir robot gibi ses çıkarmaya yardımcı olacak bu ses değiştiriciler erkek çocukların yüzünü güldürdüğü kadar sizi de güldürecek!

3. Basket potası ve top


Tabii ki erkek çocuklar için yılbaşı hediyeleri arasında mutlu etme garantisi verenlerin başında çocuklar için basket potası modelleri gelir. Özellikle Örümcek Adam, Arabalar gibi kahramanların desenleriyle tasarlanmış bu oyuncak basket potaları çocuğunuzun odasının kapısına kolayca asılabilir ve çocuğunuz saatlerce yumuşak basket topu ile potasına şutlar atabilir.

Bunu da okuyun: Masal Kitaplarına Göre Çocuklarla Yapılabilecek Aktiviteler

Çocuklara okumayı sevdiren masalları bir adım daha öteye taşıyıp çok keyifli aktivitelere dönüştürebilirsiniz. Önerilerimizden ilham alarak kendi aktivitelerinizi yaratacak, çocuklarınızla beraber çok daha keyifli vakit geçireceksiniz.

4. Kostüm


Darth Vader’dan Örümcek Adam’a, Transformers’dan Avengers’a; çocuğunuzun hayran olduğu süper kahramanın kostümünü ona yılbaşı hediyesi olarak sunmanız hem onu çok mutlu edecek hem de yılbaşı gecesinde hemen kostümünü giyip gecenin tadını çıkarmasına vesile olacaktır. GittiGidiyor’da onlarca kahramanın onlarca farklı çocuklar için kostüm modelini bulabilirsiniz.

5. Geleceğin bilim adamlarına


Erkek çocukların en büyük ilgi alanlarından birisi de bilimdir. Hem onların bu ilgi alanlarını besleyecek hem de gelişimleri için son derece faydalı olacak bu eğitici bilim oyuncakları en güzel yılbaşı hediyesi seçenekleri arasında. Harika bir gökevi oyuncağı olan Planetaryum’dan birbirinden farklı fizik deneylerini uygulayabilecekleri Eğlenceli Bilim’e, kristallerle yaratıcılığını kullanacağı Kristaller’den Hava Durumu İstasyonu’na; birbirinden farklı konseptlerdeki bu kutular onları çok mutlu edecek!

6. Oyuncak robot


Erkek çocuklar için en eğlenceli oyuncak arkadaşta sıra! Çocuğunuza yılbaşı hediyesi olarak alabileceğiniz bu oyuncak robotlar birbirinden farklı özellikte modelleriyle GittiGidiyor’da bolca yer alıyor. Hareket eden, dans eden, öğrenen, ifade eden, ses çıkaran, müzik çalan gibi farklı özellikler arasından seçiminizi yapın ve çocuğunuza ilk robotunu armağan edin!

7. Oyuncak müzik aletleri


Erkek çocuklar için yılbaşı hediyeleri arasında bir diğer önerimiz de çocuklar için müzik aletleri olacaktır. Ona alacağınız küçük bir bateri seti, bir çocuk gitarı ya da oyuncak klavye, belki de müzik hayatının başlangıcı olacak ve onu mutlu ettiği kadar geliştirecektir de…

8. Cep mikroskobu


Son olarak sırada her erkek çocuğun ilgisini oldukça çekecek bir minik seçenek var. Geleceğin genç bilim adamları için harika bir hediye seçeneği olan bu cep mikroskobu güçlü lensleri sayesinde keskin bir görüntü sağlayacak nesneleri 30 kat büyütebilme özelliğine sahip. Boyutu sayesinde çocuğunuzun her daim yanında taşıyabileceği bu minik mikroskop onları bambaşka dünyalara götürecek.