GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En Sevimli 15 Yılbaşı Kostüm ve Aksesuarı

GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En Sevimli 15 Yılbaşı Kostüm ve Aksesuarı

592

Bu yılbaşında çocuklarınızla evde eğlenceli bir kostüm partisi vermeye ne dersiniz? Unutamayacakları bir yılbaşı gecesi için en sevimli kostümleri sizin için seçtik!

Noel Baba’dan elflere, geyiklerden kardan adamlara; yılbaşının sembolleri bu kostümlerle geceyi daha da eğlenceli hale getirebilir. Çocuklarla evde yılbaşı geçirecekler için harika bir fikir olan bu kostümler ile hem büyükler hem minikler unutamayacakları bir yılbaşı geçirecek. İşte karşınızda GittiGidiyor’da bulabileceğiniz en sevimli 15 yılbaşı kostümü ve aksesuarı.

Başrolde Noel Baba


Yılbaşı dendiğinde akla elbette ki ilk Noel Baba gelir. Aile büyüklerinin Noel Baba kostümü giyerek hediye dağıttığı kareler daha alışılmış olsa da bu kez miniklere bu sürprizi yapmaya ne dersiniz? GittiGidiyor’da bulabileceğiniz hem kız hem erkek çocukları için noel baba kostümleri ile evde çok eğlenceli bir atmosfer yaratabilirsiniz.

7’den 70’e elf olmak


Bir efsaneye göre Noel Baba Kuzey Kutbu’nda eşi ile birlikte yaşar ve elfleri ile birlikte çocuklar için hediyeler hazırlar. Dolayısıyla yeşil ve kırmızı-beyaz çizgili kostümleriyle bu sevimli elfler yılbaşının bir diğer sembolüne dönüşür. Siz de bu yılbaşında çocuklarınızı elflere dönüştürebilir ve bu sevimli kostümlerle onları mutlu edebilirisiniz. Ya da siz bir yılbaşı elfi olmayı tercih edebilirsiniz!

Minik kardan adamlar


Yılbaşı deyince hayallere hep lapa lapa kar yağan bir görüntü gelir. Yeni yıla girerken soğuk havalarda bir diğer sembol de kardan adam olur. Çocuklar için kardan adam kostümü ve kardan adamlı parti gözlükleri ile taçlar partinize renk katacak detaylar arasında yerini alır…

Bunu da okuyun: Çocuklarla Adım Adım Yılbaşı Ağacı Hazırlığı

Ailece keyif dolu bir gün geçirmek ve çocuklarla yılbaşı aktivitesinde birlikte yılbaşı ağacı yapmak için size birkaç önerimiz var!

Noel Baba’nın geyikleri


Yine efsaneye göre, elfler ile çocuklara hediyelerini hazırlayan Noel Baba, ren geyiklerinin çektiği uçan kazığını hediyeler ile doldurur ve evlerin bacalarından girerek bu hediyeleri dağıtmaya başlar. Bu hikayeyle birlikte yılbaşının bir diğer sembolüne dönüşen geyikler de çocuklarınızın yılbaşı gecesine renk katabilir. Nasıl mı? Geyik boynuzlu taçlar ve gözlüklerle!

Yılbaşı gecesinin prensesleri


Son olarak yeni yıla hayalini gerçekleştirerek girmek isteyen minik prenseslerde sıra… GittiGidiyor’da bulabileceğiniz onlarca çeşit prenses kostümü arasından kızınızın favorisini seçerek ona bu yılbaşında harika bir hediye sunabilirsiniz. Gece boyunca üzerinden çıkarmak istemeyeceği bu kostüm ile çocuğunuz hayallerini süsleyen bir anıya sahip olacak.