Karne Zamanı: Çocuklarınız İçin Seçtiğimiz En İyi 8 Karne Hediyesi

Karne Zamanı: Çocuklarınız İçin Seçtiğimiz En İyi 8 Karne Hediyesi

2389

Bisikletten patene, 3D yazıcı kalemden LEGO’ya, deniz botlarından akıllı saatlere, L.O.L bebeklerden squishy’lere; çocuklar için harika karne hediyelerini keşfedin!

Çocuğunuz başarılı bir yılın ardından bir hediyeyi hak etti! Yaz tatili öncesinde onu çok mutlu edecek ve önümüzdeki dönemler için okul motivasyonunu arttıracak karne hediyeleri için şimdi karar verme zamanı. Bu yazımızda ebeveynlerin işini kolaylaştırmak istedik ve en güzel karne hediyesi fikirlerini bir araya getirdik!

1. Yaz boyunca üstünden inmeyeceği bisiklet


Çocuklar için her daim en iyi karne hediyelerinden biri bisikletler olmuştur. Yaz boyunca üstünden inmeyeceği, arkadaşlarıyla birlikte bol bol gezeceği ve maceralar yaşayacağı, tüm yılın enerjisini neşeyle atacağı çocuk bisikletleri listemizde birinci sırada. Eğer siz de çocuğunuza karne hediyesi bisiklet almak istiyorsanız en doğru yerdesiniz! Bu linki tıklayarak, onlarca farklı markanın farklı çocuk bisikleti modellerini GittiGidiyor’da kolaylıkla bulabilirsiniz.

2. Hayallerini gerçeğe dönüştürecek 3D yazıcı kalem


Yeni nesil karne hediyeleri arasında sizin için seçtiklerimizde 3D yazıcı kalemler var! Çocuğunuzun hayalgücünü geliştirecek ve hayal ettiklerini kolayca modellemesine ve tasarıma dönüştürmesine yardımcı olacak 3D kalemler bir diğer karne hediyesi seçeneği.

3. Müzik aşkını geliştirecek bir enstrüman


Çocuğunuzun yaz boyunca hem güzel vakit geçirip hem de kendini geliştirmesini sağlayacak en ideal yollardan biri müziğe doğru çıkar! Dolayısıyla ona alacağınız bir çocuk gitarı ya da çocuklar için bateri modelleri hem onları çok mutlu edecek bir hediye olacak hem de belki de geleceğin müzisyenlerine yatırım yapmanızı sağlayacak!

4. Yaz tatiline eğlence katacak deniz yatağı


Enerjik bir yaz tatili şimdi onları bekliyor. Çocukların enerjilerini en fazla atacaklar yer de elbette ki denizler ve havuzlar olacak. Dolayısıyla onların sudaki bu anlarını güzelleştirmek, onlara verebileceğiniz en güzel karne hediyelerinden olacak! Çocuğunuza sevdiği kahramanlardan ya da sevimli karakterlerden tasarlanmış şişme botlar, şişme jet ski modelleri ya da çocuklar için deniz yatakları modellerinden alabilirsiniz.

5. Yapılandırma oyuncaklarının tadını çıkarması için LEGO


Sadece çocuklar için değil, yetişkinler için de bir efsane olan LEGO bir karne hediyesi olarak da harika bir seçenek! Çocuğunuzun özellikle yapılandırma oyuncaklarına özel bir ilgisi varsa LEGO’nun birbirinden farklı modelleri ile onu çok mutlu edebilirsiniz.

6. Hem spor yapacağı hem eğleneceği bir çift roller blade


Aynı bisiklet gibi, roller-blade de yaz için ideal bir aktivite. Dolayısıyla ona alacağınız bir çocuk pateni ile tüm bu aktivite boyunca güvenliğini sağlayacak paten kaskı ve paten dizlikleri yaz boyunca hep onunla olacak bir karne hediyesi olacak.

7. Bütün yaz kolundan çıkarmayacağı akıllı saat


Çocuğunuza alabileceğiniz en güzel karne hediyeleri arasında bir diğer seçenek çocuklar için akıllı saat modelleri olacaktır. Su geçirmez özellikle seçmenizi önerdiğimiz çocuk saatleri genelde ebeveynler tarafından ihtiyaca göre seçilecek kamera, rehber, adımsayar, uyku takibi, vb özelliklere sahip oluyor. Siz de çocuğunuzun yaşına göre en ideal akıllı çocuk saati modelini seçebilirsiniz.

BONUS: Hediye seçerken trendleri kaçırmayın


Son olarak sırada en popüler karne hediyesi önerilerimiz var. Seçiminizi yaparken oyuncaklar arasında en çok konuşulanları seçebilir ve çocuğunuzun koleksiyonuna katkıda bulunabilirsiniz! İşte karşınızda son zamanların 2 en çok konuşulan oyuncağı!

L.O.L Sürpriz Bebekler

LOL bebekler 10 santimetrelik bir çapa sahip topların içinden çıkan sürpriz bebeklere deniyor. Bu topların üzerinde tam 7 kat ambalaj bulunuyor ve lol sürpriz bebek ürününe bu 7 katman soyulduğu vakit ulaşılabiliyor. Her bir katmanda bir sürprizle karşılaşılıyor ve aslında her sürpriz, içinden çıkacak olan bebek hakkında ipuçlarını veriyor. Detaylar için tıklayın.

Squishy stres topları

Japonya’da “sevimli” anlamına gelen “kawaii” kelimesiyle bir araya gelerek “kawaii squishes” olarak satılan ve biz de kimi zaman sukuşi olarak adı geçen bu oyuncakların en büyük özelliği stresi azaltma etkisi olması. Sadece çocukların değil, yetişkinlerin de favori oyuncağına dönüşen sukuşi oyuncak modelleri kimi zaman kokulu tasarımlarıyla da karşımıza çıkıyor ve hem sıkma efekti hem de kokusu kişide rahatlatıcı, keyifli etkiler yaratıyor. Detaylar için tıklayın.