GittiGidiyor’dan Seçtik: En İyi Emzirme Yastıkları

GittiGidiyor’dan Seçtik: En İyi Emzirme Yastıkları

568

Hem bebeğinizin başına destek sağlayacak hem de sizin potansiyel ağrılarınızı önleyecek şekilde tasarlanmış emzirme yastıkları anneler içi olmazsa olmaz konfor detayları arasında!

Anneler bilir, emzirmek asla göründüğü kadar kolay değildir. Bebeklerin henüz kasları gelişmemiş olduğundan başlarını göğüste sabit tutamazlar ve anne de onu emzirme pozisyonunda tutayım derken terler, ağrıları başlar… Emzirme yastıkları işte tam da bu noktada devreye girer ve hem annenin bebeğini rahat bir emzirme pozisyonunda tutmasını sağlar hem de bebekler için konforlu bir beslenme deneyimi sağlar. İşte karşınızda GittiGidiyor’dan seçtiğimiz en iyi emzirme yastıkları!

Rengarenk eğlenceli kumaşlar


Mor gökyüzü, pembe Keloğlan, yeşil ayıcıklar, beyaz lila arabalar, pembe Hello Kitty… İçlerinden size en iyi hissettireni seçin! Emzirme sırasında büyük konfor sağlayan bu emzirme yastıkları %100 pamuk kumaştan. Terletmiyor ve makinada kolayca yıkanabiliyor. Belinize simit gibi asarak bebeğinizi rahat bir şekilde emzirmeyi sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda hamilelik döneminizde destek minderi olarak da kullanabilirsiniz.

Moje emzirme yastığı


Bu emzirme yastığı %100 pamuk kumaşa sahip. Hafif, antialerjik ve kolayca yıkanabilir olan bu emzirme yastıkları terletmeyen bir dolgu malzemesi ile tasarlanmış. Bebeğinizin içerisinde kolayca yerleşmesini sağlayan ve başını da destekleyen bu minder, sizin de rahat bir şekilde emzirmenizi sağlıyor.

Evokids emzirme yastığı


Kola takılan emzirme yastığı son derece pratik bir ürün! Yastığın iki ucundan cırt cırtları sayesinde rulo şeklini alabiliyor. 23 cm uzunluğundaki emzirme minderi, %100 pamuk kumaşa sahip. Emzirme esnasında annelerin kolunda ideal bir destek görevi görüyor.

Bunu da okuyun: Emzirme Sütyeni Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeli?
Emzirme sütyeni seçerken konfordan sağlığa, pratik tasarımdan estetiğe; dikkat edebileceğiniz tüm detaylar burada!

Babyjem çiçek emzirme yastığı


Annelerin emzirme esnasında bebeğinin başının altına destek yapmasını sağlayan çiçek formundaki bu emzirme yastığı kola geçirilen bilezik şeklindeki lastikli yapısı sayesinde kaymayı önlüyor ve bebeğinizin başına tam destek sağlıyor.

Sevi Bebe oyuncaklı emzirme yastıkları


Annenin koluna takılan lastikli bandı ile kola kolayca sabitlenen Sevi Bebe emzirme yastığı bebeğin kafa şeklinde göre tasarlanmış bir yuvaya da sahip. Bebeğin başı bu yuvaya oturtulduktan sonra rahatça bir emzirme seansı geçirebilirsiniz. Sevimli formu ile aynı zamanda bebeğinizin ilk oyuncak arkadaşı da olur!