Çocuklar İçin En Eğlenceli 7 Plaj Ürünü

Çocuklar İçin En Eğlenceli 7 Plaj Ürünü

1886

Yaratıcı kova setlerinden eğlenceli simitlere, yüzen hayvanlardan şişme yataklara, deniz toplarından mini sörflere; çocukların plajda keyfine keyif katacak ürünler burada!

Yaz tatilleri için saatler çaldı. Çocuğunuzun bu sıcak mevsim boyunca enerjisini deniz ve havuz kenarında atması için size harika önerilerimiz var. GittiGidiyor’dan sizler için seçtiğimiz, çocuklar için en eğlenceli plaj ürünleri ile hem siz hem miniğiniz saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacak. Tabii Bebekler ve Çocuklar İçin En İyi 8 Güneş Koruma Ürünü yazımızı da okumadan alışverişinizi tamamlamayın!

1. Yaratıcı kova setleri


Çocuklar için plajda yapılabilecek en eğlenceli şeylerden biri kumda kova setleri ile oynamaktır. Üstelik kumda oynamanın onlarca faydası vardır. Çocuğunuzun el ve parmak kasları güçlenir. Bacak, kol ve kalça kaslarında da gelişime fayda sağlar. Aynı zamanda kumdaki fiziksel değişimleri algılaması ve yorumlaması zihinsel gelişimi için iyidir. Islaklık, kuruluk, sıcaklık, serinlik gibi birçok duruma şahit olur ve bu ortamda deneme yanılmaya bağlı olarak neden sonuç ilişkisini sorgular. Aynı zamanda diğer çocuklarla birlikte oynamaya başladıkça sosyal olarak da gelişmiş olur, paylaşmayı öğrenir.

2. Eğlenceli simitler


Çocuklar için yaz tatilinin en eğlenceli anları elbette ki suda geçirilen vakitlerdir. Siz bu süreye iyice renk katmak istiyorsanız ona en sevdiği hayvanlardan tasarlanmış yüzme simitleri alabilir ve suda ona hem güven hem de eğlence sunabilirsiniz.

3. Deniz topları


Çocukların sığ sularda saatlece vakit geçirmesi –elbette ki güneş korumaları olduğu sürece- harika bir deneyimdir. Bu esnada çeşitli oyuncaklar ile oynaması da bu süreyi daha da harika kılacaktır. Size önerimiz ona bir deniz topu almanız ve birlikte uzun uzun bu topla oynamanız. Bu onun fiziksel gelişimi için faydalı olduğu kadar keyifli de olacaktır.

4. Şişme hayvanlar


Son yıllarda birbirinden yaratıcı tasarımlarla karşımıza çıkan ve sadece çocuklar için değil, yetişkinler için de yaz mevsiminde bir arzu nesnesine dönüşen şişme hayvanlar yaz tatilinde çocuğunuz için alabileceğiniz en güzel hediyeler arasında. GittiGidiyor’da onlarca farklı hayvan modeli arasından seçim yapabilir ve miniğinizin bu şişme hayvan üzerinde saatlerce suda ilerlemesine şahit olabilirsiniz.

5. Çocuklar için sörf


Özellikle ekstreme meraklı çocuklar için suda geçirilen vakitlerin en güzeli onlara uygun sörf tahtaları üzerinde olacaktır. Kimisi şişme kimisi ise çocuklara özel güvenli materyallerle tasarlanmış olan bu çocuklar için sörf tahtaları ile çocuklarınız belki de gelecekteki hobisine yatırım yapıyor olacak!

6. Eğlenceli deniz yatakları


Aynı şişme hayvanlar gibi birbirinden yaratıcı tasarımlarla karşımıza çıakn deniz yatakları da sadece çocuklar için değil, yetişkinler için de harika bir yaz tatili oyuncağı… Karpuz dilimlerinden smiley dünyasına, dondurmadan pizza dilimine; Gittigidiyor’da birbirinden eğlenceli deniz yatağı modelleri bulabilirsiniz.

7. Yüzen arabalar


Son olarak önerimiz erkek çocuklar için! Araba meraklısı miniklerin bu keyfini suda yaşayabilmesi için onlara şişme yüzen arabalar alabilirsiniz. Bu hediyenin onu ne kadar mutlu edeceğini az da olsa tahmin edebilirsiniz!