Çocuklarınız İçin En İyi 15 Deniz Ayakkabısı

Çocuklarınız İçin En İyi 15 Deniz Ayakkabısı

1108

Miniklerin ayaklarının yanmaması, kaymaması ve acımaması için en ideal deniz ayakkabıları burada!

Yaz tatilinin tadını en çok çıkaranlardan biri elbette ki minikler! Güneşin altında iyice ısınmış kumlar üzerinde yanmadan durabilmeleri, deniz kenarındaki taşların üzerinde canları acımadan koşabilmeleri ve havuz kenarında kayma tehlikesi yaşamadan keyfini çıkarabilmeleri için olmazsa olmazlardan biri deniz ayakkabılarıdır. Çocuklarınız için seçtiğimiz en iyi 15 deniz ayakkabısı modelini keşfedin!

Slipstop’un hafif ve eğlenceli tasarımları


Hafif ve esnek bir yapıya sahip olan Slipstop ayakkabı modelleri özellikle sert ve kalın deniz ayakkabıları yerine çözüm bulmak isteyenler için ideal. Çocuğunuzun ayak tabanlarını zarar verme potansiyeli olan zeminlerden koruyan ve aynı zamanda ayakların kaymasını önleyen slipstop deniz ayakkabıları suya dayanıklı olduğu gibi, ayakları havasız bırakmama özelliğine de sahip. Çocuklarınızın favori kahramanlarını tasarımlarına taşıyan bu deniz patikleri birbirinden eğlenceli modelleri ile çocuklarınızın hem keyifle hem güvenle, deniz ve havuz kenarında saatler geçirmesine vesile olacak.

Vicco’nun deniz ayakkabıları


Vicco markasına ait çocuklar için deniz ayakkabıları plastiğin süngerleştirilmesi sonucu elde edilen poliüretan tabanlara sahip. Böylece yumuşak bir basım sunan bu deniz patiği modelleri hafif olduklarından terleme süresini de uzatıyor. Birbirinden eğlenceli renk ve desenlere sahip bu deniz ayakkabıları çocuklar için en idealler arasında!

Ayakland’in açık ayakkabıları ve patikleri


İster kapalı ister açık modelleri ile Ayakland’in deniz ayakkabısı modelleri yine bir önceki ayakkabı önerimizde olduğu gibi poliüretan tabanlara sahip ve hem hafiflik hem kaymazlık açısından oldukça avantajlı. Yanı açık cırt cırtlı deniz ayakkabıları sürekli hareket halindeki çocuklar, birbirinden komik desenlere sahip deniz patikleri ise taşlarda, kumlarda yanmadan rahatça oynamak isteyen çocuklar için!

Bunu da okuyun: GittiGidiyor’dan Seçtik: En Sevimli Çocuk Mayoları
Küçük hanımefendiler için prenses desenlerinden sezon trendlerine, minik beyefendiler için ise süper kahramanlardan sokak modasına; 2018’in en güzel çocuk mayoları burada!

Newborn’un deniz patikleri


Newborn markasının çocuklar için tasarladığı bu deniz ve havuz ayakkabıları maksimum zemin tutuşuna sahip. Her türlü ıslak ve kuru zeminde kullanım için yaratılmış olan bu patikler hızlı ve kolay kuruyan kumaşlara sahip. Aynı zamanda kaymayı ve taban yanmasını da engelleme özelliği ile favoriler arasında.

Aquadots’un delikli esnek ayakkabıları


Son olarak listemizde Aquadots markasının su ayakkabıları var. Ön ve arka bölgelerinde bulunan dilleri sayesinde rahatça giyip çıkarılabilen, yumuşak ve esnek bileşeni sayesinde ise ayakları aşındırıcı zeminlerden koruyan bu çocuk deniz ayakkabısı modeli tamamı delikli tasarımı ile de ayakların hava almasını sağlıyor.