Çalışan Annelere Özel Yılbaşı Hediyeleri

Çalışan Annelere Özel Yılbaşı Hediyeleri

790

Hem anne hem iş kadını olmak beraberinde birçok zorluğu, yorgunluğu ve stresi getirir. Bu yılbaşında çalışan annelerin bu yüklerini azaltmaya yardımcı olacak hediyelerle onların yüzünü güldürmeye ne dersiniz?

Evdeki aile düzeninden işteki mesai streslerine, çalışan annelerin yükünü unutmuyoruz ve bu yılbaşında onlara yardımcı olacak birkaç hediye fikri sunuyoruz. Siz de ailenizin bu özel kadınını mutlu etmek istiyorsanız, ona bu yılbaşı hediyeleri arasından seçim yapabilirsiniz. İşte karşınızda GittiGidiyor’dan seçtiğimiz, çalışan annelere özel yılbaşı hediyeleri!

Organize olmalarına yardımcı olacak ajandalar


Ofisteki toplantılarından çocuklarıyla ilgili ihmal edilmemesi gerekenlere, atması gereken e-mail’lerden evdeki işlerin yönetimine; çalışan annelerin en büyük mesaisi organizasyon. Siz de onun bu zor mesaisine yardımcı olacak ajanda ve organizer’lar ile yeni yılda rahat ve düzenli bir sayfa açmalarına yardımcı olabilirsiniz. İster kişiselleştirilmiş “yılın annesi” ajandaları, ister şık deri kapaklı 2018 ajandaları ile ona yılbaşı hediyesi hazırlayabilirsiniz.

Yorgunluklarını atacakları masaj yastıkları


Bu kadar organizasyon kolay iş değil. Ofisten eve döndüklerinde dahi birçok planlama ve işle uğraşan anneler için yapabileceğiniz en güzel şeylerden biri onlara masaj yastıkları almak. Günün tüm stresini atmalarına yardımcı olacak masaj yastıkları ile onu ne kadar önemsediğinizi hissettirebilirsiniz.

Onlara özel kitaplar


Çalışan annenin halini en iyi çalışan bir diğer anne anlar. Tabii bir de işin uzmanları… Onların ortak bir dil yakalamalarına vesile olacak, içinde tecrübelerden tüyolara, işlerini kolaylaştıracak fikirlerden zorluklarla mücadele etmedeki psikolojik desteklere; çalışan annelere özel yazılmış kitaplardan hediye etmeniz, onların yalnız hissetmemesine yardımcı olacak.

Bunu da okuyun: GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En Sevimli 15 Yılbaşı Kostüm ve Aksesuarı

Bu yılbaşında çocuklarınızla evde eğlenceli bir kostüm partisi vermeye ne dersiniz? Unutamayacakları bir yılbaşı gecesi için en sevimli kostümleri sizin için seçtik!

Çalışan Annelere Yılbaşı Hediyesi: Pratik makyaj setleri


Gün içinde birçok şeyi düşünme telaşıyla geçen saatlerde kendi hazırlığını atlayabilecek olan çalışan anneler için en ideal yılbaşı hediyelerinden biri de pratik makyaj setleridir. Tek bir çanta içinde, ihtiyacı olan tüm makyaj ürünlerinin bulunması, onların güzelliklerini ihmal etmemesine yardımcı olacak ve emin olun onları çok mutlu edecek!

Koşuşturmalar arasında kahve keyifleri için termoslar

Çalışan annelerin keyfini de unutmamak gerek! Koşuşturma halindeyken bile kahve keyiflerinin tadını çıkarmaları için onlara alabileceğiniz kahve mug’ları bir diğer hediye önerimiz… İçeceklerini sıcacık tutacak bu termoslardan bir yudum aldıklarında dahi çok rahatlayacaklar!

Telefon mesailerinde işine yarayacak mikrofonlu kulaklıklar


Gün boyunca ofiste birçok telefon konuşması, her çalışanın rutinidir. Ama söz konusu çalışan anne ise, telefon mesaisi çok daha fazla olacaktır. Onlara hem kolaylık sağlayacak hem de radyasyondan bir nebze olsun korunmalarını sağlayacak mikrofonlu telefon kulaklıkları da düşünebileceğiniz bir diğer yılbaşı hediyesi.