Bebekler ve Çocuklar İçin En İyi 8 Güneş Koruma Ürünü

Bebekler ve Çocuklar İçin En İyi 8 Güneş Koruma Ürünü

1356

Dünyaca ünlü markaların bebeklerin hassas ciltlerine özel formüle ettikleri güneş korumalarını tatil valizlerinize atmayı unutmayın!

Havaların iyice ısınmaya başladığı şu günlerde tatil planları yapılmaya başlandı. Dolayısıyla tatil alışverişleri de! Bebekler ve çocuklarla yaz tatili alışverişinde en önemli detaylardan biri olan güneş korumalarını atlamıyoruz ve bebekler ve çocuklar için en iyi güneş koruma ürünlerini GittiGidiyor’dan seçiyoruz!

1. Mustela SPF 50+ güneş sütü


Bebekler ve güneş bakımı dediğimizde akla ilk gelen markalardan biri olan Mustela’nın SPF 50+ koruma özelliğine sahip güneş sütleri en popüler ürünler arasında. Bebeklerin ve çocukların hassas ciltlerini güneşin zararlı ışınlarından korumak üzere tasarlanmış olan Mustela güneş sütü antioksidan E vitamini katkısı, patentli avokado özlü bitkisel bileşimleri sayesinde hücresel hasarların önlenmesine destek oluyor.

2. La Roche Posay Anthelios Lait Bebe


SPF 50+ korumaya sahip La Roche Posay bebek güneş kremi hassas ve atopiye eğilimli bebek ciltleri için uygundur. 3-36 aylık bebeklerin kullanabileceği bu güneş kremi, doğru yollarla elde edilen Shea yağı ile zenginleştirilmiş bir formüle sahip. Yumuşak ve kadifemsi dokusuyla ve bebek cildine uygun olarak geliştirilmiş formülü, dikkatlice doğru miktarlarda seçilen bileşenleri ile biliniyor.

3. TruBaby Water & Play güneş kremi


0-2 yaş grubu bebeklerin güneşin zararlı ışınlarından korunması ve cilt üzerinden hassas bebek vücuduna herhangi bir zararlı kimyasal nüfuz etmemesi için özel olarak geliştirilmiş olan TruBaby güneş kremi içeriğindeki mineral filtreler ve doğal, organik bileşenler sayesinde optimum cilt koruması sağlıyor. Aynı zamanda suya dayanıklılık özelliğiyle bu koruma süresini uzatıyor.

4. Sebamed Baby çok yönlü koruyucu güneş kremi


Sebamed Baby güneş kremi mikropigmentlerle kombine edilmiş yüksek etkili % 98 UVA ve Colipe methoduna göre 10-20-28-30-45-50 UVA filtreleri sayesinde güneşin zararlı ışınlarını süzüyor ve cildi koruyor. Ph 5,5 özelliği sayesinde cildin koruyucu soft örtüsünü muhafaza ediyor. Bir diğer özelliği de kolay sürülür olması, hem suya hem kuma dayanıklı olması ve yapışkan olmaması…

5. Avene Lait Enfant güneş sütü


50+ SPF ile UVA korumasına sahip olan Avene bebekler için güneş sütü patentli içeriklerin bir araya geldiği Sunsitive Protection formülü içeriyor. Güçlü bir antioksidan içeriğe sahip ve bu sayede güneşin neden olduğu serbest radikallere karşı savaşabiliyor. Parfüm, silikon, paraben içermiyor.

6. Vichy Ideal Soleil Anti-Sand Children


Çocukların cildinde güneşe karşı koruma sağlamaya destek olmak üzere geliştirilmiş bu sprey formundaki güneş koruyucu SPF 50+ derecelik bir koruma sağlıyor. Ciltte yapışkan bir hisse neden olmuyor ve kolay bir uygulama imkanı yaratıyor. Hassas çocuk cildi için özel olarak formüle edilmiş olan güneş spreyi paraben, parfüm ve boya içermiyor.

7. Bioderma Photoderm Kid Lait Enfants


Bioderma çocuklar için güneş kremi UVB ve UVA filtreleme sistemi ile çocukların hassas cildi için güvenli koruma sağlanmasına yardımcı oluyor. Peptit C ile güçlendirilmiş özel patentli HücreselBioprotection formülü cilt hücreleri için optimum koruma sağlıyor ve hücresel hasar riskinin azaltılmasına destek oluyor. Paraben içermiyor, komedojenik değil, parfümsüz ve suya dayanıklı…

8. Babe güneş losyonu


Spf 50 krem, özellikle hassas bebek ve çocuk cilt yapılarında güneşe karşı oldukça yüksek koruma sağlıyor. Hafif kıvamlı yapısı yağ içermiyor. Gelişmiş formülasyonu sayesinde bebek ve çocuk cildini korumayı hedefliyor. Su, ter ve sürtünmelere karşı dayanıklı bir yapıya sahip olan losyon, içeriğinde çeşitli filtreler barındırıyor. Parfüm ve katkı maddesi bulundurmuyor.