Babalar Günü’ne Özel: Ünlü Babalardan “Babalıkla” İlgili Etkileyici Sözler

Babalar Günü’ne Özel: Ünlü Babalardan “Babalıkla” İlgili Etkileyici Sözler

723

Ünlü babaların birbirinden etkileyici sözleri ile babalar gününü şimdiden kutlamaya başladık!

Bir ünlünün babalık rolünü nasıl karşıladığı, bunun hayatını nasıl değiştirdiği hep merak edilir. Dünyaca ünlü starların babalık ile ilgili düşünceleri ve duyguları acaba nasıldır? İşte etkileyici cevaplar…

Jude Law

5 çocuk babası Jude Law’ın babalık konusunda oldukça deneyimli olduğunu söyleyebiliriz. Ona baba olmakla ilgili ne hissettiği sorulduğunda “Şayet baba olmasaydım hayatımda elde ettiğim hiç bir başarının, hatta hayatın kendisinin bile anlamı olmazdı” diye yanıt veriyor.

Ryan Gosling

Ryan Gosling iki kız çocuğu babası: 2 yaşında Esmerelda ve henüz 8 aylık olan Amada. Yeni bebeğin gelmesinin ardından ona nasıl hissettiği sorulduğunda eşinin ve kendisinin bu bebeği hayal ettiklerini ve kendisini çok şanslı hissettiğini söylemiş ve eklemiş: “Çocuklarınızla tanıştığınızda, yetişkin ebeveynleri hak ettiklerini anlıyorsunuz ve artık size emirler veren minik patronlarınız var, hak ettikleri kişi haline gelmek zorundasınız… Hayatım değişti. Tanrıya şükürler olsun.”

Adam Levine

Adam Levine taze babalardan. Henüz üç haftadır ebeveyn iken kendisine düşünceleri sorulduğunda. “Hiçbir şey bilmiyorum, ama dürüst olmak gerekirse, bilmemek de bu güzelliğin bir parçası. Çok fazla içgüdü ve keşfedilecek şey var, güzel bir deneyim” diye yanıt veriyor.

Adam Brody

Adam Brody‘nin kızı Seth Cohen büyümüş ve şimdi Adam olgun bir baba. Kendisiyle yapılan bir röportajda Adam, kızı Arlo’yla kaliteli zaman geçirmeyi sevdiğini anlatır. “Kızımla birlikte sabah yürüyüşleri yaparız, bu her zaman bir zevktir. Sabah kalktıktan sonraki saatlerde yapılacak bir şey. Bu ikimiz için de iyi bir aktivite. Evimizin etrafında dolaşıyoruz… Bir çocukla güneşin doğuşunu izlemek oldukça eğlenceli.”

Brad Pitt

Brad Pitt’in Angelina Jolie ile zamanındaki görkemli evliliği, altı kişilik ailesine yaptığı babalık onu daha iyi bir insan yapmış. Ebeveynlik rolüyle ilgili hislerini “Babalık yaptığım en iyi şey. Bakış açınızı değiştirir. Bir kitap yazabilir, bir film yapabilir, bir tablo çizebilirsin, ama çocuk sahibi olmak gerçekten üstlendiğim en olağanüstü şey… ‘Babalık’ her şey demek…. Dünyadaki en zor iş, dünyadaki en faydalı iş…” diyerek anlatıyor.

Chris Hemsworth

Chris ve karısı Elsa Pataky’nin üç güzel çocuğu var ve Chris mutluluğunu “Babalık yapmak çok eğlenceli” sözleriyle paylaşıyor. Ve oyuncu aynı zamanda ebeveyn rolünün iş taahhütlerini yeniden değerlendirmesini sağladığını da belirtiyor. “Şimdi biraz daha seçiciyim sanırım. Çalıştığım zaman ve nasıl çalıştığıma dikkat ediyorum, ailemden uzun süre uzak kalmayı istemiyorum” diyor.