GittiGidiyor’dan Annelerin Hayatını Kolaylaştıracak 5 Ürün

GittiGidiyor’dan Annelerin Hayatını Kolaylaştıracak 5 Ürün

3458

Pratik beslenme gereçlerinden ideal mama önlüğüne, beyaz gürültü hoparlöründen atta çantalarına; annelerin işine çok yarayacak ürünler burada!

Anneliği kolaylaştıracak ürünleri saymak söz konusu olduğunda aslında liste upuzun olur, fakat biz bu yazımızda GittiGidiyor’dan seçtiğimiz 5 pratik ürünü sizlere sunmak istedik. Bebeğinizle dışarı çıkarken hazırlık sürenizi kolaylaştıracak, onun bakımın her yerde kolayca yapabilmenizi sağlayacak, beslenmesinde ve beslenme sonrası temizliğinde pratiklik yaratacak, uykuya geçişini kolaylaştıracak bu ürünler her annede mutlaka olmalı. İşte karşınızda annelerin hayatını kolaylaştıracak 5 ürün!

1. Pratik beslenme gereçleri


Bebeğinizin yiyeceklerini 7 saate kadar sıcak ve ılık, 5 saate kadar ise soğuk ısıda tutabilen paslanmaz çelik termoslar özellikle mobil halde olan anneler için kurtarıcı ürünler arasında. Aynı zamanda pipetli alıştırma bardakları da takılması ve temizlenmesi kolay az parçaları, alttaki pipeti sayesinde son yuduma kadar olay içilebilmesi ve sızdırmaz kapak tasarımı ile anneler için ideal beslenme gereçleri arasında.

2. Su geçirmez ve cepli mama önlükleri


Bir anne için en önemli detaylardan biri de beslenme esnasında ortalığın ne derece batacağı ve beslenme sonrasında ne kadar ekstra iş çıkacağıdır. Bunun için mutlaka edinilmesi gereken ürünlerden biri su geçirmez mama önlükleri olacaktır. Bu mama önlüğü modellerini mutlaka alt cep şeklinde kıvrımı olan modellerden seçmenizi önerir ve dolayısıyla önlük temizliğini çok daha kolay yapabilmenizi dileriz.

3. Kanguru


Annelerin bebeklerini taşıma konusunda en pratik ürünlerden biri de kangurulardır. Dolayısıyla hayatını kolaylaştırmak isteyen annelerin mutlaka edinmesi gereken ürünlerden biri de budur. Güvenli tasarımları sayesinde annelerin bebekleriyle konforlu bir şekilde gezmesini sağlayan kanguru modelleri GittiGidiyor’da onlarca çeşitle karşınızda…

Bunu da okuyun: Yeni Doğum Yapmış Annelerin Hayatını Kolaylaştıracak 10 Pratik Ürün
Yeni bir anne olarak bebeğinizin neye ihtiyacı olduğunu bilmek çok kolay olmayabilir. Yanınızda taşıyacağınız biberon ısıtıcıdan mama kabına kadar düşünmeniz gereken bir sürü detay var. Ancak hayatınızda kalabalık yapacak, işlevsiz eşyalara da sahip olmak istemezsiniz. Bu yüzden varlıkları ile gerçekten hayatınızı kolaylaştıracak pratik ürünleri sizin için bir araya getirdik.

4. Atta çantaları


İçinde biberon çantaları, alt değiştirme minderleri, aksesuar çantaları, kullanışlı bölmeler, emzik asma aparatı gibi işe çok yarayacak parçalar bulunduran atta çantaları annelerin herhangi bir dışarı çıkışta hızlıca hareket edebilmelerini ve dışarıda işlerini kolayca halledebilmelerini sağlayan bir ürün. İçine bebeğinizin bakımına dair her şeyi düzenli bir şekilde yerleştirebileceğiniz atta çantası modelleri sayesinde oldukça zaman kazanabilirsiniz!

5. Beyaz gürültü hoparlörü


Son olarak sırada bebeğinizin uykusu için vazgeçilmeziniz olacak bir ürün var: SoundBub beyaz gürültü makinesi ve bluetooth hoparlörü. Hem bebeklerin uykuya geçişinde ve sakinlemesinde önemli boyutta bir etkisi olan white noise sesleri çıkaran hem de Bluetooth özelliği sayesinde ona sevdiğiniz müzikleri çalabileceğiniz bu makineler sevimli tasarımlarıyla da bebeğinizin odasında çok hoş durabilir!