Alışveriş Rehberi: Bebekler İçin Mayo Bezler

Alışveriş Rehberi: Bebekler İçin Mayo Bezler

Yaz aylarında bebeklerin konforlu ve hijyenik, annelerin de rahat bir tatil geçirebilmesi için olmazsa olmazlardan biri olan mayo bebek bezleri hakkında keşfetmeniz gerekenler burada!

Yaz mevsimiyle birlikte annelerin en fazla tercih ettiği ürünlerin başında mayo bebek bezleri gelir. Bebeğinizle birlikte deniz ya da havuz tatilinin tadını doyasıya çıkarmak ve gerek mayo gerek bez konusunda zorlanmadan bebeğinizin konforuyla birlikte siz de rahat bir tatil yapmak istiyorsanız yaz için alışveriş listenizde bu bezler mutlaka bulunmalı.

Mayo bebek bezi modelleri suya dayanıklı malzemelerden tasarlanıyor. İçerisinde özel emici tanecikler barındırıyor ve bu sayede suya girildiğinde dahi sıradan bebek bezleri gibi şişmiyor ve ağırlık yapmıyor. Dolayısıyla bebekleri yüzme keyiflerinde hiç rahatsız etmiyor. Aynı zamanda koruyucu bariyerler dışarı sızmayı da engellemiş oluyor ve bu sayede bebekler hijyenik bir şekilde havuzun tadını çıkarabiliyor.

Birçok farklı markanın mayo bez koleksiyonları bulunuyor. Biz de sizlere GittiGidiyor’dan seçtiğimiz farklı model önerilerinde bulunuyoruz ve her birinin özelliklerini bu yazımızda bir araya getiriyoruz.

Huggies Little Swimmers


Huggies mayo bebek bezi modelleri içindeki özel emici tanecikleri ve suya dayanıklı dış yüzeyi sayesinde suya girildiğinde normal bezler gibi ağırlaşmıyor ve şişmiyor. Aynı zamanda koruyucu bariyerleri ve özel emici iç yapısı sayesinde dışarıya sızıntı yapmıyor. Böylece havuzda veya denizde başa gelebilecek ufak kazaları da önlemiş oluyor.

Small (7-12kg), medium (11-15kg) ve large (14+kg) olmak üzere üç farklı kilo grubundaki çocuklar için farklı seçenekler sunan Huggies Little Swimmers mayo bezler üzerlerindeki Kayıp Balık Nemo, Winnie The Pooh gibi karakterlerin çizimleriyle de beğenileri topluyor.

Sleepy mayo bez


Paraben, losyon, renklendirici ve parfüm içermeyen iç yüzeyi ile saf yapıya sahip Sleepy mayo bez modelleri tatilde yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz cıvıl cıvıl enerji dolu ve eğlenceli yaz esintisi taşıyan desenleri ile öne çıkıyor. Suda şişmeyen yapıları sayesinde bebeğinizin sudayken her an rahat hissetmesini sağlıyor.

Sleepy mayo bezlerin 3 midi (4-9 kg), 4 maxi (7-14 kg), 5 junior (11-18 kg), 6 xlarge (15-25 kg) olmak üzere dört farklı bedene göre paketlerini bulabilirsiniz.

Prima mayo bebek bezleri


Prima mayo bebek bezleri suda şişmeyen yapıları ve 360 derece esnek bel bandı teknolojileri ile bebeğinizin vücuduna mükemmel uyum sağlıyor ve suyun içindeyken bebeğinizin rahat etmesine vesile oluyor. İkili sızdırmaz bariyerleri sızdırmanın önüne geçerek suda istenmeyen durumların yaşanmasını engelliyor. Kolay yırtılan kenarları sayesinde çabuk ve kolay bir şekilde değiştirilebiliyor.

Prima mayo bez modellerinin 3 beden (6-11 kg), 4 beden (9-15 kg) ve 5 beden (14 kg+) olmak üzere farklı kilolarda bebekler için farklı seçenekleri bulunuyor.

Canbebe minik yüzücü


Canbebe Minik Yüzücü mayo bezler suda şişmeyen özel formu sayesinde bebeğinizi ufak kazalardan koruyor. Aynı zamanda bel ve bacak bölgesindeki elastik yapısı ile rahatça hareket etmesini sağlıyor. Kullanım sonrasında kenarlarından kolayca yırtılıp çıkartılabiliyor.

Canbebe mayo bez modellerinin 3 beden (4-9 kg), 4 beden (7-13 kg) ve 5 beden (12 kg+) olmak üzere üç farklı beden seçeneği bulunuyor.