23 Nisan’a Hazırlık: GittiGidiyor’dan Çocuklarınıza Alabileceğiniz En Güzel 23 Hediye

23 Nisan’a Hazırlık: GittiGidiyor’dan Çocuklarınıza Alabileceğiniz En Güzel 23 Hediye

1530
main

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yaklaştı. Peki siz bu özel günde çocuğunuzu hayallerindeki hediye ile mutlu etmeye ne dersiniz? GittiGidiyor’dan 23 Nisan’a özel bu 23 hediye ile bunu gerçekleştirmeniz mümkün. İşte karşınızda 23 Nisan’da çocuklarınıza alabileceğiniz hediyeler arasından sizin için seçtiklerimiz!

Hayallerindeki kostümler


Çocukların hayallerindeki süper kahramanların kostümleriyle yaşayacağı mutluluğu neredeyse hiçbir hediye veremez. İster kızınıza Barbie ya da Karlar Ülkesi’nin güzel prensesi Elsa’nın kostümlerinden alın, ister erkeklere Örümcek Adam’dan Iron Man’e onlarca kahramanının kostümlerinden armağan edin. GittiGidiyor’da bulabileceğiniz birbirinden eğlenceli kostümlerle onu çok mutlu edeceğiniz garanti!

Oyun çadırları


Çocuklarınızın odasına sadece dekoratif anlamda güzellik katmakla kalmayacak, onlara harika oyun anları yaşatacak oyun çadırları ideal hediyelerden biri. Erkekler için korsan veya itfaiye gibi maceralar yaşayacağı oyun çadırlarından, kız çocukları için favori kahramanlarının çizimleriyle süslenmiş oyun çadırları onları çok mutlu edecek. GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En Eğlenceli 20 Oyun Çadırı yazımızı tıklayarak onları en mutlu edecek oyun çadırlarını keşfedebilirsiniz.

Eğitici ve eğlenceli çocuk kitapları


Çocuklarınıza 23 Nisan hediyesi olarak hem eğlenecekleri hem de güzel vakit geçirecekleri kitaplar almaya ne dersiniz? Minikler Hem Eğlensin, Hem Öğrensin alışveriş kulübümüzü tıklayarak ilkokul çağındaki çocukların yaşına uygun eğitici çocuk kitapları, hikaye ve masallar, ders kitapları ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Bunu da okuyun: Çocuklarınızla Birlikte Yapabileceğiniz 6 Ev Yapımı Oyuncak
Ev yapımı oyuncaklar, çocukların becerilerini ve hayal güçlerini geliştirmekle kalmaz, onlarla yapacağınız tüm aktiviteler gibi siz biricik ebeveynleri ile aralarındaki bağı da güçlendirir.

Yapılandırma oyuncakları


Çocukların hayallerini gerçek dünyaya taşıyacakları yapılandırma oyuncakları da onlara alınabilecek en güzel hediyeler arasında. Onların hem motor becerileri hem de zihinsel gelişimleri için de önem taşıyan yapı oyuncaklarında seçenek bol. İster onlara Barbie’den Iron Man’e favori kahramanlarını yaratacakları mega bloks oyuncakları hediye edin; ister meşhur Lego’ları ya da K’nex inşaat seti oyuncaklarını…

Son trend: Slime


Slime bir diğer adıyla zıp zıp oyun hamurları son zamanların en trend oyunları arasında. Evde hazırlaması son derece eğlenceli olan ve jelimsi kıvamıyla elde renk ve iz bırakmayan slime bu özellikleriyle birçok çocuğun favorisi. Üstelik sadece hazırlık kısmı değil, elinize alıp oynama kısmı bile hem el becerisini hem hayal gücünü geliştiriyor. Siz de ona bu güzel setlerden hediye edebilir; Şimdi Bütün Çocuklar Onu Konuşuyor: Slime Nasıl Yapılır? yazımızdan slime’ın nasıl yapılacağını öğrenebilir ve onunla birlikte 23 Nisan’da bu aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz.

Uzaktan kumandalı araçlar


Erkek çocuklara verilebilecek en güzel hediyelerden biri de uzaktan kumandalı araçlardır. Üstelik şimdi havalar da güzelleşmişken parklara gidip saatlerce birlikte vakit geçirebileceğiniz en güzel aktivitelerden biri olan uzaktan kumandalı arabalar ve helikopterler erkek çocuklar için hediye seçenekleri arasında üst sıralarda!

Oyun evleri


Kız çocuklarının vakit geçirmeyi en sevdiği aktivitelerden biri hiç şüphesiz bebek evleri oyuncaklarıdır. Odalarına yerleştirip saatlerce bebekleriyle, tüm hayal güçlerini kullanarak oyun oynayacakları bebek evlerinden onlara hediye ettiğinizde çok mutlu olacaklar!

23 Nisan’a özel: Uçurtma keyfi


23 Nisan’da çocuklarla yapılabilecek en güzel aktivitelerden biri de birlikte uçurtma uçurmak. Dolayısıyla ona 23 Nisan’a özel hediye olarak üzerinde eğlenceli kahramanların çizimlerinin olduğu uçurtmalardan hediye edebilir ve bu güzel günde birlikte uçurtma aktivitesi yapabilirsiniz.