2018’in En Çok Konuşulan Ünlü Ebeveynleri

2018’in En Çok Konuşulan Ünlü Ebeveynleri

1253

Prens ve prenseslerden ünlü oyunculara uzanan bir liste ile yılın en çok konuşulan anne-babalarının hikayelerine göz atmaya ne dersiniz?

2018’de hayatlarına yepyeni bir bebek giren birçok ünlü isim oldu. Ama onlardan birkaçı tüm dünyanın dikkatini çekti ve haberlerde en çok onlar konuşuldu. Peki bu ünlü aileler hangileriydi? İşte karşınızda 2018’in en çok konuşulan ünlü ebeveynleri!

Prens William ve Kate Middleton

Cambridge Düşesi Catherine Elizabeth “Kate” Middleton ve Camdbridge Dükü Prens William son yılların dünya çapındaki en çok konuşulan çiftlerinden. 2010’da büyük ses getiren bir düğünle evlenen ikili ilk çocukları Prens George’u 2013, ikinci çocukları Prenses Charlotte’u 2015’te dünyaya getirmişti. Bu yıl da üçüncü Prens Louis dünyaya geldi ve her anlamda merakla izlenen ve beğeniyle takip edilen bu aile üyelerine bir yenisini ekledi.

Princess Madeleine ve Chris O’Neill

İsveç Prensesi Madeleine, İsveç Kralı XVI. Carl Gustaf ve İsveç Kraliçesi Silvia’nın en küçük çocuğu. 2013’ten bu yana Christopher O’Neill ile evli olan Prenses’in Prenses Leonore ve Prens Nicolas isimleriyle iki çocuğu var ve bu sene ailesine yeni bir bebek daha ekledi: Prenses Adrienne. Leonore’un yaramazlıkları ve komikleri sosyal medyanın gündemiyken, herkes anne Madeleine’in sabırlı hallerini gülümseyerek izliyordu. Üçüncü çocuğu da hayata getirerek bu sevimli aile tablosunu daha da kalabalıklaştıran aile, 2018’in en çok takip edilenlerinden oldu.

Kim Kardashian ve Kanye West

2018’de doğum yapan ve yine en fazla konuşulan ünlülerden biri Kim Kardashian oldu. Amerikalı magazin yıldızının 2014’ten bu yana evli olduğu ünlü müzisyen Kanye West’ten üçüncü çocuğu bu sene dünyaya geldi. 2013’te North West, 2015’te Saint West isimlerinde iki çocukları olan çift bu sene Chicago West adındaki üçüncü çocuklarıyla daha da kalabalık bir aileye dönüştü. Kendisi de dokuz kardeş olarak tüm dünyanın ilgisini çeken Kim Kardashian hamileliğinden anneliğine kadar birçok konuda yılın en sık konuşulan isimlerinden oldu.

Eva Longoria ve Jose Antonio ‘Pepe’ Baston

Umutsuz Ev Kadınları’nın ünlü aktrisi Eva Longoria 2016 yılında Meksikalı ünlü iş adamı Jose Antonio ‘Pepe’ Baston ile evlenmişti. Çift geçtiğimiz yıl müjdeli haberi vermiş ve 2018 yılında bebek sahibi olacaklarını açıklamışlardı. Ve bu yıl Santiago Enrique Baston, Longoria’nın ilk bebeği olarak dünyaya geldi ve güzel oyuncu ile yakışıklı eşinin tüm dünyanın dikkatini çekmesine vesile oldu. Dolayısıyla Baston ailesi bu yılın en çok konuşulan ailelerinden biri oldu.