GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En İyi 10 Buz Çantası

GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En İyi 10 Buz Çantası

2525
main

İster plajda ister kamplarda, sıcak yaz aylarındaki en büyük ihtiyaçlardan biri buz çantaları! Yanınızdaki yiyecek ve içeceklerin maksimum soğuklukta kalabilmesi için hem dayanıklı hem şık buz çantalarına göz atmaya ne dersiniz?

Koca bir güneşli günü tesisi olmayan bir plajda geçirmeye karar verdiniz. Ya da yaz tatilinizi keyifli bir kamp yaparak geçireceksiniz. Her iki durumda da en büyük ihtiyacınızın buz çantası olacağını unutmayın! Tabii şemsiyeyi de atlamamak gerek. Biz size bu yazımızda GittiGidiyor’da bulabileceğiniz birbirinden şık ve kullanışlı, farklı hacimlere ve tasarımlara sahip 10 buz çantasını tanıtmak istedik.

Quechua

Outdoor markaların öncülerinden Quechua’nın bu termos özellikli sırt çantaları özellikle yürüyüş yapacak kampçıların ve tatilcilerin olmazsa olmazlarından. 10 ve 20 litrelik farklı modelleri bulunan bu soğutucu sırt çantaları yiyecek ve içeceklerinizi sıcaktan koruyacak ve hacme göre ayarlanan askıları ile taşıma anında kolaylık sağlayacak.

Coleman

Yüksek kalitede kamp malzemelerinin öncü markalarından Coleman de bez buzluk modelleri ile karşınızda! İçi 24 ya da 12 kutu içecek alma kapasitesine sahip farklı modelleri bulunan bu buzluk çantaların soğutma performansları boyutuna göre 10 ila 14 saat arası değişiyor. Dışı yumuşak içi sert kasaya sahip soğutucu bez çantalar çıkarılabilir astarları ile de temizleme kolaylığı sağlıyor.

Igloo

Adıyla bile soğutucu etkisini gösteren Igloo markasının bez buzluk modelleri birbirinden şık tasarımlar ve kullanışlı özelliklerle satışa sunuluyor. Omuz çantası gibi rahatça kullanabileceğiniz bu bez buzluk çantalar 7, 9 ve 10 litrelik farklı hacimlere sahip modellerle karşımızda. Polartherm malzemesinden üretilmiş olan çantalar ile yiyecek ve içeceklerinizi istediğiniz ısıda tutabiliyor ve fermuarlı cepleri ile kullanım kolaylığı yaşayabiliyorsunuz.

Bunu da okuyun: Alışveriş Rehberi: Kamp Sandalye ve Masaları
İster ekstrem kampçı olun ister tek mekan kampçısı… Portatif masa ve sandalyenizin, keyfinizin en önemli parçalarından biri olduğunu unutmayın ve seçim yapmadan önce bu rehberimize mutlaka göz atın!

Stanley

Maceraperestlerin favori markalarından olan Stanley, dayanıklı contası ile kilitlenen ve sızdırma yapmayan kapağı, çift duvar yapılı gövdesi, iç yüzeylerindeki köpükle yüksek ısı yalıtımı sağlayan özellikleri ile oldukça dayanıklı bir kamp buzluğu . 6.6 litrelik hacme sahip kamp tipi buzluk 9 yüksek yoğunluklu polietilen/polipropilen karışımı malzemeden üretilmiş.

HomeCare

HomeCare piknik tipi soğutucu buzluk soğuk tutan iç izolasyonu ve dış yüzeyindeki şık kumaşı ile en ideal seçenekler arasında. Kapak kısmındaki pet şişe soğutma gözleri ve iki yanındaki tutacakları ile pratiklik de sunan çantanın ölçüleri 39,8 x 39,8 x 37 cm.

Icepeak

Icepeak markasının 26 litrelik hacme sahip buzluk taşıma çantası 2 litrelik şişeleri tek elle, rahatlıkla taşımanızı sağlıyor. Buz aküsü içerisinde özel bir soğutma sıvısı olan çantanın iç ölçüleri 33x20x32 cm.

BONUS: Buz kasetlerinizi unutmayın

Çantanızın özelliği sıkı bir izolasyona sahip olması. Sizin soğutucu etkiyi sağlamak için yapmanız gereken şey ise çantanın içini buz kasetleri , diğer adıyla buz aküleri ile doldurmak. Önceden buzdolabında soğutacağınız buz kasetlerini çantanızın içine atmadan dışarı çıkmayı unutmayın!