En Beğenilen 6 Akıllı Bileklik Modeli

En Beğenilen 6 Akıllı Bileklik Modeli

9235

Daha sağlıklı bir yaşam sizin elinizde!
Sadece bir bileklik takarak günlük aktivitelerinizi görmek ve uykunuzu takip etmeye ne dersiniz? GittiGidiyor teknoloji editörü Erdal Kaplanseren, günlük adımlarını, kalori yakımını, nabzını ya da uyku düzenini takip etmek isteyenler için en beğenilen 6 akıllı bilekliği seçti.

Siz de akıllı bilekliklerin GittiGidiyor’a özel fiyatlarını incelemek için video içerisindeki (i) butonlarını kullanabilir ya da linke tıklayarak ürünleri ziyaret edebilirsiniz.
http://bit.ly/gg-akilli-bileklik

blog_tv_youtube_banneri_v3

Yazar Hakkında

Gazeteciliğe 1996'da, PC Magazine Türkiye’de muhabir olarak başlayan Erdal Kaplanseren; Yeni Yüzyıl, Milliyet, Vatan, Posta ve Hürriyet gazetelerinde teknoloji yazarlığı ve editörlüğü yaptı. PC Magazine, .net ve PCnet gibi dergilerde editörlük ve yayın yönetmenliği görevlerini yürüttü. Kariyerine Radyo Kozmos, NTV Radyo ve CNBC-e ile farklı mecralar ekledi. Hürriyet ve Doğan Burda gruplarında dijital yayıncılık konusunda görevler aldı, yöneticilik yaptı. 2014'te Doğan Grubu'ndan ayrılarak kendi içerik girişimi olan Layka'yı kurdu. Dijital yayıncılık hizmetlerinin yanı sıra Tekno TV adlı video blogu ile Teknolog.com adlı teknoloji haber blogunu hazırlıyor.

İlgili Yazılar