Sadece Otomobil Tutkunlarının Anlayabileceği 15 Durum

Sadece Otomobil Tutkunlarının Anlayabileceği 15 Durum

1403
main

Otomobillerle pek de alakalı olmayan yakınlarınız, kimi zaman yaptıklarınıza ya da söylediklerinize anlam veremiyor olabilir; dahası otomobiller hakkında söylediklerinizi anlamamakta ısrar ederek sizi çileden çıkarıyor bile olabilirler! Otomobilseverler olarak, kabul ediyoruz ki insanoğlunun biraz değişik bir türüyüz ve sadece bizim anlam verebildiğimiz bazı durumlar var. Aşağıdakilerden bir tanesi bile size bir şey ifade ediyorsa, korkmayın, yalnız değilsiniz!

 1. Otomobilinizle bir ‘ilişki’ kurabilirsiniz!
 2. Yakınlarda bir yerden güzel sesli bir otomobil geçiyorsa, bir anda sesin geldiği yere dönüp daha dikkatli dinlemek gerekir.
 3. Pazar sabahı arabanıza atlayıp ‘yolun götürdüğü yere gitmek’, en rahatlatıcı hafta sonu aktivitesidir.
 4. Pazar gününü araba kullanarak geçirseniz bile, akşamına eve geldiğinizde Youtube’da sürüş videoları izlemek oldukça normal bir davranış!
 5. Son çıkan süperspor otomobile sahip olmak için her şeyi yapabilirsiniz. Her şeyi!
 6. Başka insanların otomobillerindeki sorunları hemen fark edersiniz. Allah aşkına, neden yaptırmıyorlar ki? Harika bir otomobilleri var ve ona kötü davranıyorlar!
 7. Sanayideki ustanız, sizin için tesisatçı ya da kombi tamircisinden çok daha mühim biri!
 8. Issız bir adaya düşseniz ve yanınıza sadece tek bir şey alabilecek olsanız, otomobilinizi alırdınız. Kullanamayacak olsanız bile. Onu seyredebilecek olmanız yeter!
 9. Yılbaşında ya da doğum gününüzde alacağınız hediyelerin sadece ‘otomobillerle alakalı’ olmaları sizi mutlu etmek için yeterli sebep.
 10. Eğer filmin bir yerinde efsanevi bir kovalamaca sahnesi varsa, o film güzeldir!
 11. Konuştuğunuz konuların %90’ı otomobillerle ilgili. Ve bu tamamen normal.
 12. Fotoğrafını çekme zahmetine gireceğiniz üç şey var: Otomobiller, kendi otomobiliniz ve otomobilinizin içindeyken bir selfie.
 13. Sokakta rastgele otomobil fotoğrafları çekmek tamamen normal bir davranış.
 14. Güzel bir otomobili bakımsız ve hak ettiği ilgiden yoksun görmek sizi derinden yaralar.
 15. Eğer sabahtan akşama kadar otomobilinizi temizlediyseniz, üzerine de yarım saat yaptığınız işin sonucunu izlediyseniz, Cumartesi gününüz verimli geçmiş demektir!

 

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar