Eskidikçe Erkeklere Daha Çok Yakışan 6 Parça

Eskidikçe Erkeklere Daha Çok Yakışan 6 Parça

25968

Söz konusu erkek modası olduğunda sezon trendleri kadar önemli olan bir diğer şey de kıyafetlerin üzerinizde duruşu. Ama bir gerçek de var ki, bazı kıyafet ve aksesuarlar eskidikçe erkeklere daha çok yakışıyor! Aynı şarabın yıllandıkça güzelleşmesi gibi, bu 6 parçaya gardırobunuzda yatırımı yapın ve eskite eskite kullanın.

Deri ceket ve ekose gömlek

erkek-moda-giyim-blog-gittigidiyor-1

Ceket: Interview Sarar / Gömlek: Oneill

İyi bir deri ceketin dikiş yerlerinin kırışması ve kumaşının kusursuz parlaklığının azalması onu çok daha şık bir hale getirecek. Yaka kısımları, dirsekleri ve ceplerinin çevresinde oluşacak renk bozulmaları ise onu çok daha cool bir tavıra büründürecek.

Deri ceket gibi yıllandıkça üzerinizde daha güzel duracak bir diğer parça ise ekose gömlek. Erkek gardıroplarının en zamansız parçalarından biri olan ekose gömlekler, rengi hafifçe solduğunda birçok kıyafetinizle daha fazla uyum sağlayacak ve kumaşı yumuşadıkça üzerinizde çok daha zahmetsiz bir şıklık yaratacak.

Bronz saat ve kot ceket

erkek-moda-giyim-blog-gittigidiyor-2

Saat: Guess / Ceket: Jack Jones

İçindeki akrep ve yelkovan ilerledikçe o daha da güzelleşiyor. Çünkü o mükemmel bronzluktaki saatin rengi kararmaya başlıyor! Kullanıldıkça daha da güzelleşen bir diğer ürün de bronz kol saati. Basınç ve nem gibi yaşanmışlıklarla metalinin rengi gözle görülür şekilde değişir ve karizması derinleşir!

Ve gardıropların en zamansız parçalarından bir diğeri: Kot ceket! Aynı deri cekette olduğu gibi, kaliteli bir kot cekette de yılların getireceği şıklığa şahir olabilirsiniz! Yıkanarak rengi soldukça daha kusursuz bir tamamlayıcıya dönüşen kot ceket, kumaşı gereği giyildikçe de vücudunuz için en ideal şekli alacak.

Kasket ve Converse ayakkabı

erkek-moda-giyim-blog-gittigidiyor-3

Kasket: NY / Ayakkabı: Converse

Kasketleriniz için biraz sabır ve zaman tanımaya ne dersiniz? İlk aldığınızda kafanızın şekline adapte olmak yerine kendi bildiğini okuyan kasketler, yıllar geçtikçe ve kullanıldıkça kafanızın şeklini alacak. İşte o zaman gerçekten tam da sizin şapkanız olacak!

Eskidikçe değerlenen tek ayakkabı olarak bilinen Converse, elbette ki bu yazının olmazsa olmazı. 1900’lerin başından bu yana hayatımızda olan bu markanın ayakkabılarının ilk günkü tertemiz haliyle kullanıldıkça eskiyen hali arasında gerçek bir karizma farkı olduğunu unutmayın!

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar