GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En İyi 10 Waterproof Makyaj Temizleyici

GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En İyi 10 Waterproof Makyaj Temizleyici

1801
main

Özellikle yaz aylarında uyguladığımız suya dayanıklı makyaj ürünlerini hiç kalıntı bırakmadan kolayca çıkarmak için bu temizleyicilere mutlaka göz atın!

İster suya dayanıklı göz makyajını çıkarmak ister kalıcı rujları çıkarmak için temizleyiciler her kadının güzellik alışverişinin demirbaşları arasında. Ama söz konusu yaz mevsimi olunca seçim yaparken biraz daha dikkatli olmak gerekiyor. Çünkü yaz boyunca nem, sıcak, deniz derken akmayan makyajlara sahip olmak için birçoğumuzun kullandığı suya dayanıklı makyaj ürünleri öyle kolay kolay çıkmıyor. Bu ürünler için geliştirişmiş olan waterproof makyaj temizleyiciler yaz bakımınızda imdadınıza yetişecek. İşte GittiGidiyor’da satılan suya dayanıklı makyaj temizleyiciler arasından sizin için seçtiklerimiz!

main

Smashbox It’s A Wrap!

Smashbox’tan makyaj temizleyici tonik uzun süre kalıcı formüllerden suya dayanıklı maskaraya kadar her türlü makyajı nazikçe çıkarma ve kalıntı bırakmadan temizleme özelliğinde… Bu çift etkili makyaj temizleyicisi iki eşit seviyede ayrışmış su bazlı bir formüle sahip olduğundan karıştırılarak kullanılması gerekiyor.

Sephora Suya Dayanıklı Göz Makyaj Temizleyicisi

Sephora’nın iki kademeli bu suya dayanıklı göz makyaj temizleyici ürünü, kirpikleri güçlendirmek için flavonoitler ve zeytin özleri açısından zengin bir kompleks içeriyor. Aynı zamanda ultra nem ve yumuşaklık sağlayan Hydrosenn aktifine de sahip olan makyaj temizleyici hassas gözlüler ve lens kullananlar için de uygun.

Uriage Waterproof Eye Make Up Remover

Uriage markasının bu suya dayanıklı göz makyajı çıkarıcı ürünü gözyaşı ph’ı ile uyumlu içeriğindeki termal su ile de gözlerinizi yıpratmadan, kolay bir temizleme işlemi sağlıyor. Suya dayanıklı makyajları pratik bir şekilde çıkaran bu ürünü kullanmadan önce mutlaka çalkalamak gerekiyor.

Neutrogena Hydro Boost Makyaj Temizleme Suyu

Dermokozmetiğin öncü markalarından Neutrogena tarafından sunulan bu makyaj temizleme suyu hyalüronik asit içeriyor ve patentli bir temizleme teknolojisiyle geliştirilmiş. Cildi etkin bir şekilde temizlerken, suyu cilde hapsetmeyi sağlayan cilt bariyerine zarar vermiyor. Böylece cilt tüm tazeliğini ve canlılığını koruyor.

La Roche Posay Respectissime

La Roche Posay’dan paraben içermeyen suya dayanıklı göz makyaj temizleyicisi! Hassas gözler ve göz çevresi için özel olarak geliştirilmiş olan suya dayanıklı makyaj temizleyicisi derinleme temizlik yaparken cildi nemlendirme ve yumuşatma özelliğine de sahip. Hassas cilt bariyerini koruma altına alan ürün, aynı zamanda kirpikleri de besliyor!

Guerlain Secret De Purete Biphase

Guerlain’in gözler ve dudaklar için makyaj temizleyici ürünü her kadında olmalı! İçindeki lotus çiçeği kristal bileşeni ile cildi yumuşak bir şekilde suya dayanıklı makyajdan temizleyen ürün korne tabakasının neminden sorumlu olan NMF’I de güçlendirerek cildin nemini korumayı başarıyor.

Bunu da okuyun: Plaja Hazırlık: Suya Dayanıklı Makyaj Ürünleri
Gerek suya girip çıkmak gerekse terlemek, yazın makyaj yapmanıza engel değil! Sizin için seçtiğimiz bu 17 suya dayanıklı güzellik ürünü ile yaz makyajınızdan ödün vermeyin!

Biotherm Biocils

Biotherm markasının bu göz makyajı temizleyicisi her kadının makyaj temizleme esnasında maruz kalabileceği kırışıklık artması durumunu ortadan kaldırma özelliğine sahip. Kirpik kaybına karşı da etkili olan bu makyaj temizleyicisi, suya dayanıklı makyaj ürünlerini çıkarma özelliğine de sahip.

Estée Lauder Take It Away

Kalıcı ve suya dayanıklı makyajlar dahil tüm makyajları hızla ve kolayca temizleyen bu ürün, su bazlı özel formülü ve taze turunçgil kokusu ile cilde ferahlık veriyor. Uygulamadan sonra yağlılık hissi yaşatmayan temizleyici losyon cildi yumuşak bir şekilde bırakıyor.

Avon Extra Lasting Makeup Remover

Avon’un makyaj temizleyicisi suya dayanıklı makyaj ürünleri de dahil olmak üzere makyaj kalıntılarını nazikçe temizleyen bir ürün. Göz bölgesi hassas olanlar ve kontakt lens kullananlar için geliştirilmiş bu temizleyiciyi diğerlerinde de olduğu gibi çalkalayarak kullanmak gerekiyor.

Nivea Hassas Göz Çevresi için Suya Dayanıklı Göz Makyaj Temizleyici

Mavi kantaron özü ile zenginleştirilmiş bir formüle sahip çift etkili göz makyajı temizleyicisi suya dayanıklı göz makyajını ve kalıc rujları ovalamaya gerek kalmadan etkili bir şekilde çıkarıyor. Yağlı bir kalıntı bırakmayan temizleyici aynı zamanda kirpiklere de koruyor ve güzelleştiriyor.

İlgili Yazılar